Şimdi Ara

The Last of Us: Left Behind Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellie'nin geçmişine dönerek arkadaşlık hikayesinin işlendiği The Last of Us DLC paketi oyunu bitirenlere neler sunuyor?

• BSC ye giremiyorum ya.Chrome uyarı veriyor.Girilmiyor.
  • gokhan bu videoyu uploadlicana dayzyi uploadla zaten haftada 1 onuda erteleye erteleye bi hal oldunuz dayz istiyo millet siz ısrarla başka işlerle uraşıyorsunuz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya uzun bir video inceleme(!) olmuş keşke biraz daha kısa tutsaydınız.Sabahtan beri bekliyoruz bizde birşeyler izliycez diye...

• quote:

Orijinalden alıntı: Frantic22

Baya uzun bir video inceleme(!) olmuş keşke biraz daha kısa tutsaydınız.Sabahtan beri bekliyoruz bizde birşeyler izliycez diye...

iki saatlik dlc zaten ne bekliyosun?
  • DayZ Nerde ABİ
  • Sevgilimiz yok.! o kadar bekle bekle bsc de 4dakikalık video izletsin harbiden yanlız kaldık....
  • Yapmasaydınız daha iyiydi umarım titanfall uzundur

• Sonunda teşekkürler Gökhan Abi!

• abi biraz daha uzun olsaydı daha iyi olmazmıydı sanki oyunun trailer 'ını gördük
  • 30 saniyelik 4 video yasağı var dlc ye

• 30 SANİYELİK 4 VİDEO YAYINLANABİLİYOR.TOPLAMDA 120 SANİYE.DAHA FAZLASI YASAK! VİDEO KISALIĞINDAN ŞİKAYET ETMEDEN ÖNCE AZ ARAŞTIRIN

• Yahu zaten 2 saatlik dlc ne yapsın adam yarım saatlik incelememi yapsın,zaten youtube da oynayacaklarmış
  • Çok nankör insanlar var be...
  • mesajını spoiler içine al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabirmusti -- 16 Şubat 2014; 1:00:25 >
  • DLC zaten kısa en sor seviyede oynamak lazım .Bugün indirdim ama oynamak.nasip olmadı .boş bulamıyorum aleti bir gün de :/
    4 dakika videoda ne var bilmiyorum ama DLC yi bitirip oynayiinca . Bakarım videoya.

• PS4 e çıkartsalardı şu oyunu keşke , gerçi HD kalitede olan bir sürümü PS4 e gelecek diye dedikodular var aynı Tomb Raider da yaptıkları gibi Complate edition olarak DLC lerle beraber gelse süper olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

PS4 e çıkartsalardı şu oyunu keşke , gerçi HD kalitede olan bir sürümü PS4 e gelecek diye dedikodular var aynı Tomb Raider da yaptıkları gibi Complate edition olarak DLC lerle beraber gelse süper olur .

Dostum bu bahsettigin dedikodularin kaynağı nrdir ? Dort gozle bekliyorum ben de. Insallah cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbat oyunun berbat ötesi dlc si
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.