Şimdi Ara

~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.042
Cevap
27
Favori
72.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digiturk Play Spor Toto Süper Lig’in 2014-2015 sezonunda oynanacak tüm maçlar 229 TL ve 1200 kbps arkadaslar .

Ben yaklasik 4 yildir filan kullaniorum maclarin 4-5 sn geri gelmesinden baska sikinti yok , bu yeni sezonda yine alacagim , hem ekonomik hemde uygun bence .

~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~

2014 -2015 Sezonu 1200 kbps 229TL

Hem yasal yol hemde ucuz olarak izlemenin tek çaresi olarak düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 31 Mayıs 2014; 13:02:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen sene 229 TL ye almistim bari 250 yapsalarmis

• Her sene fiyat artıyor peki kalite artıyor mu?kullananlardan yorum bekliyoruz:)

• pahalı fiyatı düşecektir ayrica 2 dk geriden geliyor zevki yok acikcası
  • görüntü kalitesini 800 e düşürdüler. 1800 için 400 küsür lira fiyat biçmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvee

görüntü kalitesini 800 e düşürdüler. 1800 için 400 küsür lira fiyat biçmişler.

Görüntü kalitesine göre fiyat mı ayarlamışlar yani? Öyle ise hakikaten ayıp yav.

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğiniz fiyat 800k 'lık çamur diye tabir ettiğimiz yayın kalitesi için. Maç zevkini 1200k'dan aşağısı maalesef kurtarmıyor, onun için de 400 TL vermeye hayatta değmez.

Bana göre bu hizmetin ederi 9x20 =180 TL'den fazla olmamalı ama haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Donma sıkıntısı bu sezon hiç yoktu bende ancak kalite konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim, geçen seneyi arıyorum.
  • Arkadaslar daha onceki senelerde daha iyidi ama son 2 senedir goruntu iyi degil ama camurda degil bence gayet iyi verilen paraya gore bence . Donma yok kesinlikle zaten ama ben baktim her sene max 10 sn geridrn gelme var . Goruntude 280 tl lik o kadarda olucak DT cu degilim ama her ay 70 tl lik paket yerine bu play mantikli

• Bi kere para odedim mac igrenc otesiydi sonra arkadas yasa disi bi link yolladi ordan izledim para verdim lanet ettim kacak izleyince rahat edio kacaga kendileri tesvik ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: muvee

görüntü kalitesini 800 e düşürdüler. 1800 için 400 küsür lira fiyat biçmişler.

Öyle bişi mi var ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 22:25:46 >
  • mediamarkt kampanyasını falan bekleyin ayda 45 liraya geliyor 1 yıl lig tv belgeseller falan açık hemde hd. ;)
  • laptopda sıkıntı yokda tv ye baglayınca (tv nın buyuklugunden herhalde) goruntu cok dalgalanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 22:25:55 >
  • 12aylık paket sattım daha 1 hafta önce

şampiyonlar paketi, giriş paket, 2 keyif + hd kutu 450 tl
    aylık 37,5tl ye geliyordu. bir arkadaş aldı. hayırlısı olsn
  • 4-5 saniye geriden mi yok abartalim biraz daha birebir canlı sıfır kayıp diyelim ! yani yeni üye olsaydınız size digitürk pazarlamacısı derdim.

rahatlıkla 45-60 saniye geriden geliyor yayınlar. twitter'da bile gol olunca erken söyleyenler oluyor. bakiyorsun sende hala gol olmamış

eger tv'de 400 liraya filan satılsa alırdım. 2 yıldırda ben kullanıyorum ancak seneye düşünmüyorum digiturkplay'i...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 15 Şubat 2014; 20:49:47 >
  • 3 senedir ipad ve android telefonda kullaniyorum Takilmadan izledigimi hatirlamiyorum. Hd goruntu degil camur berbat goruntude bile bazen cok takilma yapiyor. Uploadi kisitlayamadim icin interneti felc ediyor.
    Ilk sene ne guzeldi git gide berbatlasiyor
    4mbit net var

• az daha ver mm den hd receiver lı al :)
  • Çıktığı günden beri her sene alıyorum. ilk seneler iyiydi görüntü kalitesi, sonra çamura döndü. Sahadaki futbolcunun kim olduğu artık seçilemiyor. Bu derece çamur. Linkden izlesem en kötü bu kadar olurdu herhalde. Bağlantı hızımda problem yok 50 mbit var, derbiler hariç kopma donma hatırlamıyorum. Fakat yayın 1 dk geriden geliyor. Üst kattaki hanzonun böğürmesinden anlıyorum gol olduğunu..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.