Şimdi Ara

TTNET'İN İNTERNETİNİN YAVAŞLIĞI@SANSÜRÜDURDUR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
6.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET İNTERNETİ FELÇ DURUMDA ! TTNET'in BİZLERİ KERİZ YERİNE KOYMASINI İSTEMİYORUZ

Güney Kore 5G İle saniyede 800 megabayt hızlara hazırlanırken ülkemiz yurtdışı bağlantıları neredeyse kopma noktasına gelmiş durumda.

Fahiş fiyatlara rağmen henüz sağlıklı bir internet bağlantısına sahip olamayan ülkemiz dünya ile bilgi yarışında gelişmiş ülke standartlarının gerisinde oldukça gerisinde. Paylaştıkça, çoğaldıkça, birlik oldukça istediğimizi elde edeceğiz.

SESİMİZİ DUYURALIM ARKADAŞLAR@GÜNCEL !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okuz Baslı Antilop -- 24 Nisan 2014; 10:54:56 >

• bugün bende de yavaşlık var google zar zor açılıyor, facebooka pek girmiyorum ama bugün bi bakayım dedim abartısız 4 dk. ekran geldi, sayfa bile tam yüklenmedi.
  • aynı durum bende de var yarıl tatilini kaldıramadı mı acaba ttnet
  • survi90 kullanıcısına yanıt
    Sorun benim bilgisayarımda.Ipod touch cihazımdan girince hemen açılıyor.
  • Modem arayüzünde görünen hız nedir.?
  • ben zamanında 14 mbit e sabitletmiştim halen aynı akk girmedim henüz dns değiştirdim facebook falan haloldu ama videolar pert yine lol sunucusuna bağlanırken bile hata verdi.
    En son böyle bir durumla 2 sene önce kablonette karşılaşmıştım bekleyelim bakalım
  • Aynı sorun bende de var arkadaşlar maalesef , google bile zor şer açıyor . Bu sayfayı açıncaya kadar ne çektim bir bilseniz :) yakın zamanda halledecekler inşallah
  • TTNETi arayan varmı arkadaşlar ??????
  • bune ya ne manga okuyabiliyorum ne oyun oynayabiliyorum nede internette gezinebiliyorum sorsan her zamanki alt yapı güncellemesi yalanını söyleyecekler
  • demek sorun bende değilmiş herkeste aynı dertten var çok kötü yurtdışı çıkışları sorunlu sanırım yurtdışı kaynaklı sitelere erişim çok geç sağlanıyor
  • aynı sorun bende de var. daha önce sakarya-izmit bölgesinde de buna benzer sorun çıkmıştı.yine aynı şey mi oldu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratad

aynı sorun bende de var. daha önce sakarya-izmit bölgesinde de buna benzer sorun çıkmıştı.yine aynı şey mi oldu acaba?

sakaryadayım bende de aynı sıkıntı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz düzelmeye başladı sanki.Youtubedaki videolar yavaştan açılıyor.Dns nizi google open dns yapıp deneyin arkadaşlar.
  • takıla takıla dota oynuyorum helal olsun ttnet
  • ANKARADA OLUPTA SORUNU YAŞAYAN VARMI ARKADAŞLAR ?
  • Balıkesir'de yaklaşık 45 dakikadır internet yok denilecek seviyede. Bu mesajı gönderebilmek için 20 dakikadır deniyorum. Modem reset, cookiesleri silmek falan da fayda etmedi.

Bi sorun var belli!
  • Ben TTNET'i aramadım arkadaşlar çünkü pek de sakin bir insan değilimdir , İZMİR de genel anlamda sorun var arkaşdalarımdan da biliyorum
  • AYNI ŞEKİLDE BENDE LOL OYUYORUM TAKILARAK
  • :(( Ttnet neden böyle olmak zorunda arkadaşlar ??
  • Arkadaşlar Google-Youtube, Facebook, IMDB çok yavaş açılıyor ne oldu bu internete yurt dışı çıkışları mı çöktü. ? acayip yavaşlık var
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.