Generic Host Process For Win32 Service Sorun Cozuldu!
100 Cevap70075 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 9:52:23 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serji -- 5 Ekim 2006; 6:02:16 >

1607 Mesaj
15 Ağustos 2006; 9:56:26 

dokturmussun yıne post canavarı

BİM Fan Club

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 9:58:23 

quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe
dokturmussun yıne post canavarı

tskler yaw bi test edinde sonuclari bildirin

536 Mesaj
15 Ağustos 2006; 10:44:55 

1. secenek sanırım virus durumlarında olusan bir hata, malesef oyle bir durum ne var nede windows dizininde svchost.exe bulabildim. Sadece system32 de var.

2. Secenegi dun yapmistim ama bugun yine sorun verdi..

3. Secenegi az once uyguladim, insallah bu bir sonuc verir diyorum.

4. Secenek ise boyle bir deger yok. Yani HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DHCP\ geliyorum ondan sonra
Configurations
Enum
Linkage
Parameters
Security

adı altında klasörler var.. DependOnService bulamadim. Kablo Internet kullanıyorum bunla alakasi varmidir ya da bu yazan degerli ben mi eklemeliyim ?

5. secenegi yapmaya calistigimda zaten o isimde 1 dize varmis ve icinde
CorpPC2Phone
MSNState
oldugundan herhangi birsey yapmadim.

6. secenekte ise

" Kur yüklenen sistemin Service Pack sürümünün uyguladığınız yükseltmeden yeni oldugunu algıladı.
Bu yükseltmeyi Service Pack yüklü olmayan bir makineye yükleyebilirsiniz" dedi.

Biraz uzun oldu ama en azindan tecrubelerimi yazdim. Yinede tesekkurler yardimlar icin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Ağustos 2006; 10:45:44 

2. baslat - calistir - services.msc yazip entera basin. Yazdirma Biriktiricisi cift tiklayin Durdura tiklayin ve baslangic turunu devre disi yapin. baslat - calistir - "sfc /scannow" yazip entera basin XP cdsini takin.

6. http://download.microso...XP-KB823980-x86-TRK.exe

Bu ikisini denedim dün akşam sonuç alamadım. serji arkadaşımızın diğer dediklerinide deneyecem bugün İnşallah sonuç alabilirim. Sıkıntı vermeye başladı dünden beri bu olay.

Bilgi için teşekkürler serji hocam

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 11:15:47 

quote:

Orjinalden alıntı: rogen
4. Secenek ise boyle bir deger yok. Yani HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DHCP\ geliyorum ondan sonra
Configurations
Enum
Linkage
Parameters
Security
adı altında klasörler var.. DependOnService bulamadim. Kablo Internet kullanıyorum bunla alakasi varmidir ya da bu yazan degerli ben mi eklemeliyim ?
Biraz uzun oldu ama en azindan tecrubelerimi yazdim. Yinede tesekkurler yardimlar icin

hayir zaten amacimiz onu silmek eger yoksa sorun ondan kaynaklanmiyor. ayrica rica ederim su sorunu cozsekte herkes rahatlasa
quote:

Orjinalden alıntı: coderman
2. baslat - calistir - services.msc yazip entera basin. Yazdirma Biriktiricisi cift tiklayin Durdura tiklayin ve baslangic turunu devre disi yapin. baslat - calistir - "sfc /scannow" yazip entera basin XP cdsini takin.
6. http://download.microso...XP-KB823980-x86-TRK.exe
Bu ikisini denedim dün akşam sonuç alamadım. serji arkadaşımızın diğer dediklerinide deneyecem bugün İnşallah sonuç alabilirim. Sıkıntı vermeye başladı dünden beri bu olay.
Bilgi için teşekkürler serji hocam

rica ederim dostum. fakat 6. adimdaki update dun verdigim degil bugun yeni buldum onu bir daha denesen iy iolur bence. ayrica yeni cozumler buldukca buraya ekleyeceim

28 Mesaj
15 Ağustos 2006; 11:37:08 

Hocam Hiç bir seçenek olmadı. Şimdi 6. seçeneği deniyorum umarım o olur. Bu arada benim asıl merak ettiğim neden durduk yere böyle bir hatayla yüzyüze kaldık?? İlgin için saol.

NOT: 6. seçenek de olmadı. Service Pack 2 'nin yüklü olduğunu anladı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi may_bailey -- 15 Ağustos 2006; 11:40:03 >

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2006; 11:58:58 

Bunların hiç biri işe yaramıyor

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 12:11:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Steave
Bunların hiç biri işe yaramıyor

o zaman sen calisanlarini yaz buraya

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 12:16:09 

arkadaslar sorununcozumu eklendi ilk mesajin baslangic kisminda bulabilirsiniz. gercekten cok ilginc. microsoft'a bunun icin hata bildiriminde bulundum cevap geldi bu atayi yamasi icin calismalara baslayacaklarmis.

28 Mesaj
15 Ağustos 2006; 12:44:29 

Hocam şimdi sistem geri yükleme yaptım ama o da nafile. Sen şimdi Service Pack 2 yi kaldırın diyorsun ama kesin doğru bir işlem mi? Emin misin? Hata internete bağlanır bağlanmaz oluşmuyor. Bazen yarım hatta bir saati bile buluyor(kimi zaman geçiyor) sonuçta artık herkesin bilgisayarı service pack 2 li. Niye herkesde bu sorun gözükmüyor??

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 13:15:20 

dostum dikkat ettiysen herkesde sp2 var microsofta hata bildirdigimde itiraz etmediler. sistemi geri almak yerine sp2 kaldirsaydin direkt daha iyiydi.

28 Mesaj
15 Ağustos 2006; 13:25:59 

Tamam, hocam da diyorumki herkesde service pack 2 varken sorun neden sadece bizimkilerde gerçekleşti? Bu arada sp2 hazır cdsi ile kurulmuştu. Şimdi onu ayrı olarak nasıl kaldırabilirim?

Ayrıca nedeni bulmak için diğer bilgilerimizi de yazmalıyız. Misal ben pikatel modem ve Avast anti virus kullanıyorum. Nette arama yaptığımda bu sorunla karşılaşan herkesin bu antivirusu kullandığını görmüştüm. Hatayla karşılaşan diğer arkadaşların nasıl? Bu bilgileri yazmamın nedeni microsoftun sitesinde Hp printer vs diyor. Sonra da ekliyor "pc te eklenen 3. parti yazılımlar da olabilir" Bende evet HP vardı ama neden o değil ;) (kaldırdım kesitm biçtim HP ile alakasını bulamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi may_bailey -- 15 Ağustos 2006; 13:30:37 >

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 13:43:46 

hm.. dostum program ekle/kaldirdan bi bak oradan olmasi laizm updateleri kaldir once. sonra c:\windows'un icinden bi ss gondresene ban

28 Mesaj
15 Ağustos 2006; 14:05:56 

Ben update yapmıyorum. O yüzden Program Ekle Kaldırda yok öyle bir seçenek.
Hatanın bende verdiği sonuçlar şöyle .

EventType : BEX P1 : svchost.exe P2 : 5.1.2600.2180 P3 : 41107ed6
P4 : netapi32.dll P5 : 5.1.2600.2180 P6 : 411093e4 P7 : 0000a3c0
P8 : c0000409 P9 : 00000000

TEKNİK BİLGİLER kısmında ise bu hata var arkadaşım :

C:\DOCUME~1\XP\LOCALS~1\Temp\WERff21.dir00\svchost.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\XP\LOCALS~1\Temp\WERff21.dir00\appcompat.txt

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 14:19:41 

dostum TEMP klasorunu index.dat haricinde tamamen bosaltmayi dene

892 Mesaj
15 Ağustos 2006; 14:48:50 

Bende 2. formattan sonra sorun çözüldü. microsoft'a hatayı bildirmen iyi olmuş yamasını hemen çıkartırlarsa iyi olur. Böyle sinir boozucu sorun ilk defa görüyorum.

2784 Mesaj
15 Ağustos 2006; 14:53:30 

sp2 bu hatayı vermek icin 13 agustos 2006 yı beklemiyordu sanırım

belkide bi anda herkeste cıkması gercekten bi rastlantı neyse ben formatla sorunu hallettim gibi sp2 entegreli xp cd ye birazda 50 kadarda hotfix entegre ettim suan sorun yok

bu arada ilk defa bende bi hatayı microsofta bildirdim simdiye kadar bu kadar
bi program sonlanması rahatsz etmemisti 5dk icinde hatanın kabus gibi cıkısı net gitmesin diye pencereyi kapatmayıp altta sıkıstırısım ve orada bir ucunun bana bakması harbi sinir etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aress3382823 -- 15 Ağustos 2006; 14:57:38 >

6047 Mesaj
15 Ağustos 2006; 14:57:21 

Sorunun nedeni windowstaki bir açık.
Windows update yapınca düzeliyor ,windows update sitesinde yeni kritik güncelleştirmeler var.
Bende aynı sizin gibi sorun yaşadım ve sorunu düzelttim.
SP2 kaldırınca düzelmesi normal çünkü hata Windows güvenlik duvarı ile alakalı
Eğerki hata verdiği zaman windows güvenlik duvarına girmeye çalışırsanız giremediğinizi göreceksiniz.

1-Windows update yapın
2-*msconfig ten açılıştaki gereksiz tüm programları iptal edin
*"document and settings\kullanıcı adınız\local settings\temp" klasörünün içeriğini silin
*"document and settings\kullanıcı adınız\local settings\tempory internet files" klasörünün içeriğini silin
*"windows\prefect" klasörünün içeriğini silin
*"windows\temp" klasörünün içeriğini silin
Bu işlemleri uygulayıp bilgisayarı yeniden başlattın..

Sorun büyük ihtimalle düzelecektir..
Kolay gelsin...

SP2 yi KALDIRMAYIN.SP2 sisteminizin güvenli çalışabilmesi için gerekli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRaK -- 15 Ağustos 2006; 14:58:56 >

Since 2004

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2006; 16:02:57 

arkadasim windows orjinal olmadigi icin windows update yapamiyorum(tirsiyorum) acaba bi paket halinde nerden indirebilirim komple guncelleme pakedini

vu bu icerigini sil dedigin seylerden windows/temp de ki bazi seyler silinemedi acaba silmek bunlari komple bi zarar verirmiki :S:S

6047 Mesaj
15 Ağustos 2006; 16:09:49 

Tempteki silinemeyen şeyleri tamamen silmek için bilgisayarı güvenli kipte açıp silmeyi deneyebilirsin.
Tempteki şeyleri silmek bi zarar getirmez çünkü temp dosyarı geçici dosyalardır...
Ayrıca update için tek tek güncelleştirmeleri indirmek için siteler var ama ben bilmiyorum
Çünkü hep windowsun kendi sitesinden update yapıyorum...

Since 2004

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 16:09:52 

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaK
SP2 yi KALDIRMAYIN.SP2 sisteminizin güvenli çalışabilmesi için gerekli...

bende su anda Sp2 yok yalnizca Sp1 yuklu

6047 Mesaj
15 Ağustos 2006; 16:16:28 

quote:

Orjinalden alıntı: serji

bende su anda Sp2 yok yalnizca Sp1 yuklu

SP2 yükleyip tüm güncelleştirmeleri yapmanız daha iyi olacaktır

Since 2004

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 16:19:37 

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaK
SP2 yükleyip tüm güncelleştirmeleri yapmanız daha iyi olacaktır

tskler ama SP2'den nefret ediyorum Su andaki programlar cok iyi koruyor sistemi yinede stskler

536 Mesaj
15 Ağustos 2006; 16:27:55 

Arkadaslar yeri bura degil fakat kullandıgım lisans bana ait olmadıgından ben update edemiyorum, autopatcherlar işe yararmı dersiniz,200-300mb oldugundan indirmeye usendim biraz.

28 Mesaj
15 Ağustos 2006; 16:36:28 

Tempt klasörünü boşaltmak da bir işe yaramadı. Neticesinde bu sorunun bazı şeylerle ilişkili olduğunu düşünüyorum. Neden herkesde olmuyor? Ne yaptık da bizde olmaya başladı? Güncellemelerle çözülüyorsa demek ki soruna microsoft çözüm bulmuş. Ne biçim bir sorun bu yav? :S

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2006; 16:40:36 

tfdownload da zamaninda vardi sadece kritik guncelleme paketi ama siteye giris mahkeme karariyla engellendi

bi arkadas yazmisti o sorunu yasiyorum zome alarm yukledigimden beri cikmadi diye bende yukledim bakalim cikicakmi yine :S:S:S:S

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2006; 16:46:43 

ayrica 1 gundur dunyanin sitesini gezdim (yabanci dahil) 100lerce cozum gordum herkes farkli telden caliyo :D(zone alarm da ise yaramazsa makinenin sonuu bu )

6047 Mesaj
15 Ağustos 2006; 16:48:36 

Şu ana kadar gördüklerim
Bu sorunun sadece USB ADSL MODEM ve KABLONET MODEM Kullananlarda olduğu....

Since 2004

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 17:26:38 

eger bu sorunu daha fazla gormek istemiyorsaniz sp2 kaldirin. Bitdefender ve spysweeper kurun

28 Mesaj
15 Ağustos 2006; 17:31:21 

Serji haklı. Microsotun sitesinde bu sorunun SP2 de olduğu yazıyor ve gerekli güncellemeler konulmuş. Bu arada ben Güvenlik Duvarını açtım ve yaklaşık bir saattir hiç bir sorunla karşılaşmadım. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlarda güvenlik duvarı durumu nedir?

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 17:49:07 

quote:

Orjinalden alıntı: may_bailey

Serji haklı. Microsotun sitesinde bu sorunun SP2 de olduğu yazıyor ve gerekli güncellemeler konulmuş. Bu arada ben Güvenlik Duvarını açtım ve yaklaşık bir saattir hiç bir sorunla karşılaşmadım. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlarda güvenlik duvarı durumu nedir?

bilgilendirme icin tskler

892 Mesaj
15 Ağustos 2006; 18:00:08 

Güncelleme linkini buraya ekleyinki arkadaşlarımız hemen indirsin sorunu çözsün.

28 Mesaj
15 Ağustos 2006; 18:12:19 

Rica ederim serji. Bu arada yaklaşık 2 saattir (iki ayrı dial up internet bağlantısında) bir sorun yaşamadım. Siz de Güvenlik Duvarı olayına bir bakın derim. Eğer cidden sorunu çözüyorsa Türkiyede ve Dünyada pc aleminde hayırlı bir iş yapmış olacağım

Bu arada nedense bunun arkasında mic. in olduğunu düşünüyorum. Güvenlik Duvarını açmayı zorladı desem yeri var hani ;) neden acaba?

Bu arada microsoftun ilgili sayfası (ki aynı zamanda download'un da adresi) : http://support.microsoft.com/?kbid=894391

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi may_bailey -- 15 Ağustos 2006; 18:14:09 >

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 18:17:38 

quote:

Orjinalden alıntı: may_bailey

Rica ederim serji. Bu arada yaklaşık 2 saattir (iki ayrı dial up internet bağlantısında) bir sorun yaşamadım. Siz de Güvenlik Duvarı olayına bir bakın derim. Eğer cidden sorunu çözüyorsa Türkiyede ve Dünyada pc aleminde hayırlı bir iş yapmış olacağım

Bu arada nedense bunun arkasında mic. in olduğunu düşünüyorum. Güvenlik Duvarını açmayı zorladı desem yeri var hani ;) neden acaba?

Bu arada microsoftun ilgili sayfası (ki aynı zamanda download'un da adresi) : http://support.microsoft.com/?kbid=894391

dostum oradaki update zaten verdim ben calismiyor arkadaslar calismiyor dediler

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2006; 18:37:03 

arkadaslar zone alarm kurdum hata mesaji gelmiyo napalim bole devam edicem cok sıkılanolursa sorundan zone alarm kursun ben firewall kullanmam diyende zone alarm kurup fire wall i ordan kapasin

mic. adamlar eskiden yazilima omen verirlerdi artik sirf gorunum dusunup baska bşse takmiyolar yazik.... linux iyice gelisse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhaTTTR -- 15 Ağustos 2006; 18:45:38 >

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 18:44:04 

JaSoN VooRheeS msn kurmadi sorun yok su an icin. ayrica sp2 kaldiran arkadaslardada sorun ortadan kalkti

12 Mesaj
15 Ağustos 2006; 19:28:51 

sp2 yi kaldırmayı tarif edermisiniz

OuagaDougou

8759 Mesaj
15 Ağustos 2006; 19:36:12 

baslat - calistir - appwiz.cpl yazip entera basin. Guncellestirmeleri goster onay kutusunu isaretleyin - asagiya inin ve Windows Service Pack 2 kaldirin.
Eger bu olmazsa:
baslat - calistir - c:\windows\$NtServicePackUninstall$\spuninst\spuninst.exee yazip entera basin. kaldirma sihirbazini kullanin.

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2006; 19:39:16 

evt ben media center kullaniyorum program ekle kaldirda gorunmuyo sp2 nasil kaldirabilirim program ekle kaldir disinda

tamdda ustune cvp attin:):):9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhaTTTR -- 15 Ağustos 2006; 19:39:50 >

12 Mesaj
15 Ağustos 2006; 20:05:44 

quote:

Orjinalden alıntı: serji

baslat - calistir - appwiz.cpl yazip entera basin. Guncellestirmeleri goster onay kutusunu isaretleyin - asagiya inin ve Windows Service Pack 2 kaldirin.
Eger bu olmazsa:
baslat - calistir - c:\windows\$NtServicePackUninstall$\spuninst\spuninst.exee yazip entera basin. kaldirma sihirbazini kullanin.

Birinci de SP2 veya Windows Service Pack 2 görünmüyor. İkinciyi denediğimde ise c\windows..... kullanılmayan bir tanıma karşılık geliyor uyarısı veriyor.

:(

OuagaDougou

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2006; 7:50:25 

(c:\windows\$NtServicePackUninstall$\spuninst\spuninst.exee) exee mi yazdin exe mi yazdin bence exe olmali aslinda ben yaptim ama yinede res attiktan sonra benim sp2 gorunuyo windowsdan klasore baktim klasor yok olmus ama sorunhala devam ediyo sp2 nin dier bilesenlerini nasil kaldirabilirimki?

1607 Mesaj
16 Ağustos 2006; 8:31:38 

format atın sp2 yı yuklemeyın olsun bıtsın arkadaslar yaa makınanızda hava almıs olur bı sure

BİM Fan Club

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2006; 8:37:08 

tamam da media center kullaniyorum sp2 entegre

ben bole microsoftun taaa ..... diycem ban yiycem o yuzden susuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhaTTTR -- 16 Ağustos 2006; 8:39:29 >

35 Mesaj
16 Ağustos 2006; 8:50:18 

[font="Arial"]Arkadaşlar aynı sorun bendede wardı. 2 gün öncesine kadar sayfada yazılan herşeyi denedim ama yinede bi sonuç alamadım. Birisi dışında. Xp Cd 'sini takıp normal format atıyormuş gibi önyükleme vs. geçildi. Sonra ilk ekrandaki değil 2 nci ekrandaki Windows Xp yi Onarmak istiyorsanız R 'ye basını seçtim. Normal format atıyormuş gibi yüklemeye başladı. Bi ara korkmadım değil. Komple disk formatlandı galiba diye, ama korktuğum başıma gelmedi. Eski dosyalarım aynen yerindeydi ve sorun ortadan kalkmıştı.

Yukarıda anlattıklarım 2 gün önce denendi.

Yardımı olan herkese çok teşekkürler
[/font]

8759 Mesaj
16 Ağustos 2006; 8:56:03 

quote:

Orjinalden alıntı: rowy

[font="Arial"]Arkadaşlar aynı sorun bendede wardı. 2 gün öncesine kadar sayfada yazılan herşeyi denedim ama yinede bi sonuç alamadım. Birisi dışında. Xp Cd 'sini takıp normal format atıyormuş gibi önyükleme vs. geçildi. Sonra ilk ekrandaki değil 2 nci ekrandaki Windows Xp yi Onarmak istiyorsanız R 'ye basını seçtim. Normal format atıyormuş gibi yüklemeye başladı. Bi ara korkmadım değil. Komple disk formatlandı galiba diye, ama korktuğum başıma gelmedi. Eski dosyalarım aynen yerindeydi ve sorun ortadan kalkmıştı.

Yukarıda anlattıklarım 2 gün önce denendi.

Yardımı olan herkese çok teşekkürler
[/font]

bilgilendirme icin tskler dostum

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2006; 9:19:16 

arkadaslar burda onemli olansey eskiden boyle bise yoktu son 1 haftadir filan basladi bunun nedeni nedir acaba???

bu olayi yasayanlarin genelide zoom marka modem veya hp yazici sahibi olmasi

bu arada sp2 yi kaldirdim hala ozelliklerde filan sp 2 var gozukuyo

8759 Mesaj
16 Ağustos 2006; 9:22:30 

dostum o zaman SP2 tam olarak kalkmamistir. Baska bi yerden XP CD'si bul SP2 dahil olmayan

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2006; 10:03:30 

baska yolu yokmu biktim formattan olmadi en son yapacagim su formattan once

sp2 die arattim windowsu dll ler cikti hepsini silicem zaten pc acilmazsa format yine format

bol bol

8759 Mesaj
16 Ağustos 2006; 10:15:57 

quote:

Orjinalden alıntı: SerhaTTTR

baska yolu yokmu biktim formattan olmadi en son yapacagim su formattan once

sp2 die arattim windowsu dll ler cikti hepsini silicem zaten pc acilmazsa format yine format

bol bol

silemezsin ki dosyalari hepsi kullanimda onun yerine baska bi xp cdsi bulmaya calis bence

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2006; 10:19:00 

guvenli modda da kullanimda olurmuki :) ya aslinda ben nedia centerdan memnunum o yuzden baska windows cd si diyosunda sp2 nin entegre olamadigi bi media center cd si varmiki warsa indirim

8759 Mesaj
16 Ağustos 2006; 10:23:53 

olmazmi yaw ama nette bulman lazim burda vermem yuasak

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2006; 10:27:19 

eger bu soledigimda yanlissa ayrica uyar da deisim

aynasizlar aynasizlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhaTTTR -- 16 Ağustos 2006; 10:33:08 >

8759 Mesaj
16 Ağustos 2006; 10:28:50 

quote:

Orjinalden alıntı: SerhaTTTR
eger bu soledigimda yanlissa ayrica uyar da deisim

yaw sen yinede degistir ne olur ne olmaz msn'den konusurz profilde msn var

12 Mesaj
16 Ağustos 2006; 15:49:59 

Temp
temprorary int files
prefetch

dosyalarının içini tamamen boşalttım ve Win32 içindeki hariç tüm Svchost.exe leri sildim sonra
Zone Alarm kurun benim sorun ortadan kalktı

Duyurulur

OuagaDougou

8759 Mesaj