Şimdi Ara

Bluescream Manufacturing Sunar [[Mudguard V1]] [UP-26-Ocak]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine bir o kadar değişik amacı olan veya olmayan. kullanacağım veka 1 kereye mahsus sadece yapıp köşeye atacağım bir proje ile karşınızdayım.

Yeni fotolar aşağıda

Bildiğiniz üzre çamur büyük sıkıntı. lastiklerimiz çamur lastiği değil. ve Hidrolik frenli bisikletimiz olmadığı için cıvık çamur bizim için problem. Hidrolik frende olsa bu sefer ön attırıcının üzerinde biriken çamur sıkıntı.

Olaya geleyim. bunu sadece yapmış olmak için yaptım yarın aydosa gideceğil büyük ihtimalle orada kırılacak ama kırılana kadar bana güzel feedbackler verecektir.

bu gün 80km lik tuzla aydos turunda ne kadar çamur varsa hiçbirinden kaçmadım. şu gelişi güzel yapılmış plastik parçası bile o kadar etkiliydiki çamuru sıyırmada. benım gibi v frenli olanların vites ve fren papubları kısmı çamur olup kitlenirken ben yürüdüm gittim. bence geliştirilebilr gibi duruyor. fren üstü gereksiz olabilir belki ama ön attırıcı nun üzerinde kesinlikle böyle birşey olmalı. hem çamur sürekli düşmedğinden zincir daha eç toprak doluroe

Bluescream Manufacturing Sunar [[Mudguard V1]]  [UP-26-Ocak]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 26 Ocak 2014; 19:30:07 >

• aranan kan bi tane de bana lazım bundan. frenler sorun değil de aktarıcıya acıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowpick

aranan kan bi tane de bana lazım bundan. frenler sorun değil de aktarıcıya acıyorum.

o kadar baştan savma yapmış olmama rağmen fren ve jantı geçtim ön attırıcıya çok az çamur birikti fotolara aldanmayın eve girmeden önce temizledim bisikleti. yani bu tarz aluminyumdan bişe olsa ön attırıcıyi güzel korur diyorum cuma güyü yine çamura girdim bir süre gittim 100metre falan ön taraftan zincir attım çamur doldu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

Orijinalden alıntı: yellowpick

aranan kan bi tane de bana lazım bundan. frenler sorun değil de aktarıcıya acıyorum.

o kadar baştan savma yapmış olmama rağmen fren ve jantı geçtim ön attırıcıya çok az çamur birikti fotolara aldanmayın eve girmeden önce temizledim bisikleti. yani bu tarz aluminyumdan bişe olsa ön attırıcıyi güzel korur diyorum cuma güyü yine çamura girdim bir süre gittim 100metre falan ön taraftan zincir attım çamur doldu diye.

alüminyumdan bir tane de ben yapabilirim bak. böyle düz değil de v şeklinde çamuru iki tarafa atacak şekilde olsa nasıl olur acaba?

• Harcanıyosun abi buralarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 26 Ocak 2014; 2:33:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laz zekası uşam
  • bugn aydosa gittik ne kadar çamur varsa hepsinden geçtim felanket işe yarıyorlar. heleki aludan falan olcak var ya tadından yenmez. fotoları atıcam
  • quote:

bugn aydosa gittik ne kadar çamur varsa hepsinden geçtim felanket işe yarıyorlar. heleki aludan falan olcak var ya tadından yenmez. fotoları atıcam

Aydosa git haber verme tabi
  • Engineer ! kullanıcısına yanıt
    bende mısafirdm qnq. adamlar 50-55km yaptı tuzla sağolsun 80km yaptık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maşa çorabı neden yarısını kapıyor yav :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

maşa çorabı neden yarısını kapıyor yav :D

cunku onu ben yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

cunku onu ben yaptım

esnesin yeter :D
  • quote:

quote:

quote:

cunku onu ben yaptım

esnesin yeter :D

onun içine yağ basıyorum ben yakında olursa keçeleri çıkartıp lineer rulman koyucam oraya :) tabi havalıya çevirmessem

• Adam yapmış Ayrıca nasıl öyle çamur olmuş bisiklet? Yoldan değilde ıslanmış çimenlerin üstünden mi gidiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Adam yapmış Ayrıca nasıl öyle çamur olmuş bisiklet? Yoldan değilde ıslanmış çimenlerin üstünden mi gidiyorsunuz?

aydos çamuru onlar çamura girmekten çekinmem valla nede olsa dağ bisikleti. çamurlanmamak istesem city alırdık değilmi. mtb alıp çamurdan kaçmak biraz saçma

• quote:

quote:

Adam yapmış Ayrıca nasıl öyle çamur olmuş bisiklet? Yoldan değilde ıslanmış çimenlerin üstünden mi gidiyorsunuz?

aydos çamuru onlar çamura girmekten çekinmem valla nede olsa dağ bisikleti. çamurlanmamak istesem city alırdık değilmi. mtb alıp çamurdan kaçmak biraz saçma

Öyle tabide.Ben olsam her gelişte temizlerim, bi daha pislenir falan.Aydos dediğin neresi oluyor hocam? Mekan güzelse değer tabi çamurlanmaya

• quote:

quote:

quote:

Öyle tabide.Ben olsam her gelişte temizlerim, bi daha pislenir falan.Aydos dediğin neresi oluyor hocam? Mekan güzelse değer tabi çamurlanmaya

istanbul aydos

• _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi tamam.Çok takılmam öyle yerlerde Bisiklete tek başıma çıkarım genelde.Oda ark. olmadığından çok açılmam.Toplu gidincede büyükada yaparız işte.Tamamını turluyoruz.3-4 saat sürüyor.On numara oluyor Onlarda bisiklet olsa bisiklet kiralamayada para vermiycezde.Yok işte
  • quote:

Baktım şimdi tamam.Çok takılmam öyle yerlerde Bisiklete tek başıma çıkarım genelde.Oda ark. olmadığından çok açılmam.Toplu gidincede büyükada yaparız işte.Tamamını turluyoruz.3-4 saat sürüyor.On numara oluyor Onlarda bisiklet olsa bisiklet kiralamayada para vermiycezde.Yok işte

benımde bi haftasonları boş kalıyor artık haftalık 100km nın altına düşmemeye çalışıyorum hafta içi 6*5 cuma bi tur pazar bi tur daha çok yapmak istiyorum ama ödevler ve okul engel oluyor bu hafta 155 km yaptım

• Büyükada'yı 3-4 saatte nasıl turluyorsunuz ya
    İskelede inip, tekrar aynı noktaya gelene kadar tam tur atılsa (büyük turdan bahsediyorum) 13-14 km gibi bir şey yapıyor.

3-4 saat için kilisenin oralara tırmanmak ya da yoldan çıkıp araziye falan girmek gerekir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.