Şimdi Ara

avea woops dönüşen dakika

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ne zamandır böyle bir şey arıyordum. Şimdi 20 lira yüklersem 500 dakika alıyorum. bunu internet SMS e ve konuşmaya bölünce kafama göre bana çok rahat yetecek tarife çıkıyor ortaya.
    Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 15 Mart 2014; 13:34:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 23 tl'ye 5000 sms 500 dk 2 gb almama rağmen aklım bu tarife de. Çokta mantıklı o ay sms e öbür ay internete yüklen falan mantıklı.

• esnek bir paket. Eğer bu şekilde 1 ayı geçirebilirsen bu paket daha mantıklı senin için. Fazladan 4 lira vermezsin.

• Ben bunu yeni gördüm. Şunu anladım.
    20 lirayı, bitene kadar sms, internet ve görüşme olarak kullanabiliyoruz, doğrumu?
  • Benim arkadaşlarımdan bir kaçı bunun 30 liralığını kullanıyolar memnunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Ben bunu yeni gördüm. Şunu anladım.
    20 lirayı, bitene kadar sms, internet ve görüşme olarak kullanabiliyoruz, doğrumu?

doğru.Avea'nın sitesinde hatta ne kadar kullanırsam ne kadarlık harcarım diye bi bar yapmışlar oradan bakabilirsin
  • Kanpanyada yaş kriteri var. Olmasaydı iyi olurdu. Avea yine patlatmış bombayı. türksele iyi uykular
  • Morenno M kullanıcısına yanıt
    turkcell den böyle kampanyalar beklenmez hocam. Ya avea ya vodafone. Eğer ikisi de bulunduğun yerde sıkıntılıysa mecburen turkcell.

• quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Ben bunu yeni gördüm. Şunu anladım.

doğru.Avea'nın sitesinde hatta ne kadar kullanırsam ne kadarlık harcarım diye bi bar yapmışlar oradan bakabilirsin

evet buldum, teşekkürler, bu paket tam benlikmiş, buna geçeyim ben.
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Vodafone un yılbaşında verdiği bedava internet bitsin ben de geçeceğim.benim gibi az konuşup mesaj atan biri için ideal

• Bu paketin 500 dk.lık olanına üye oldum. Online işlem merkezinde Matador 500 dk. olarak gözüküyor. Sizde de bu şekilde mi gözüküyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobile Searcher

Bu paketin 500 dk.lık olanına üye oldum. Online işlem merkezinde Matador 500 dk. olarak gözüküyor. Sizde de bu şekilde mi gözüküyor?

Evet.
  • Bu paketi kullanan bilgi verebilirim 500 dakika olanda 1gb kullanım yapılıyor diyo fakat hepsini internete kullanma şansımız varmı yoksa 1gblik hakkımız bitince 50dk olsa dahi kontöremi geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Bu paketi kullanan bilgi verebilirim 500 dakika olanda 1gb kullanım yapılıyor diyo fakat hepsini internete kullanma şansımız varmı yoksa 1gblik hakkımız bitince 50dk olsa dahi kontöremi geçiyor

1gb kullanırsın bitince paran varsa parandan kesilir
    800dakikalık var o da 3gb ta kadar giriyor 30lira

• valla süper tarife, 2 aydır kullanıyorum çok yeterli oluyor.
  • Konuyu hortlatcam ama 800 donusen dk 21 tl olmuş !!!!!!!!!????!????

• Internet sınırlı diyé biliyorum ben full net kullanilmiyor belli bir sınır var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam bana göre tarife. 21 lira olunca da hemen geçtim. çok konuşan mesajlaşan biri değilim. mesele ben ayda 200 dk, 100 sms, 2975 mb internet kullanabilirim bu tarifede.

http://www.woops.com.tr/faturasiz-woops/paketler/kafamagore800paketi
  • 21 lira olunca bende hemen geçtim. internet önceliği nasıl acaba
  • SerkanGD kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum 200 dk, 100 sms, 2975 mb dediğin gibi tam bana göre ki fiyatı da çok çok iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.