Şimdi Ara

YAKALAYIN YENİ / Kaspersky İnternet Security 2014 MULTI DEVICE/ 5 Cihaz 1 Yıl 129 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
6.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAMPANYA KAPALIDIR ** TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİ İLE

Adınıza Faturalı ürün olupwww.mykaspersky.com adresinize kaydınızı yapabilirsiniz.
    Lisans süresince Garantilidir.Ödeme Yapıldıkdan sonra kayıtlı paypal email adresinize dijital olarak 12 saat içinde teslimatı yapılır , faturanız paypaldeki kayıtlı posta adresinize basımı yapılır email ve posta ile gönderilir.Lütfen paypal adresinizi güncelleyiniz.
    Paypal Ödemesi Geçerlidir , Başka versiyon çeşitleri ile birleştirilemez.
    Sadece 25 Stok
    .

Internet'e bağlanan tüm cihazlarınızı tek lisanslı, kullanımı kolay çözümle koruma
    Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014, size çeşitli cihazlarda Internetin tüm imkanlarından faydalanma özgürlüğü sunar. Yalnızca tek bir lisansla aşağıdaki cihazları kolayca koruyabilirsiniz:

PC'ler
    Mac'ler
    Android akıllı telefonlar
    Android tabletler
    iPhone ve iPad cihazları (iOS için Kaspersky Safe Browser ücretsiz olarak sunulur)
    Kullandığınız cihazlar için "karma" güvenlik sağlama
    Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014, cihazlarınızın hemen hemen tüm kombinasyonlarının güvenliğini sağlamak için kolay bir yol sunar:

Örneğin, beş cihazlık lisansla aşağıdakileri koruyabilirsiniz:
    1 masaüstü bilgisayar, 2 dizüstü bilgisayar ve 2 Android akıllı telefon veya
    2 Android akıllı telefon, 2 Android tablet ve 1 Mac
    Kullandığınız cihaz kombinasyonu ne olursa olsun cihazlarınızın her biri Kaspersky Lab'in ödüllü güvenlik teknolojileri tarafından korunur.
    Lisansınızın süresi boyunca hangi cihazlarınızın korunacağını değiştirebilirsiniz, yani korumayı bir cihazdan başka bir cihaza taşıyabilirsiniz.
    Ayrıca, iOS için Kaspersky Safe Browser'ı sahip olduğunuz dilediğiniz sayıda iPad veya iPhone cihazına ücretsiz olarak indirebilir, kimlik hırsızlığı amaçlı web sitelerine ve kötü amaçlı bağlantılara karşı koruma sağlayabilirsiniz. iOS için Kaspersky Safe Browser ücretsiz olarak indirilebildiği için cihazlarınızdan biri olarak sayılmaz; böylelikle beş cihazı kapsayan bir lisans satın aldığınızda istediğiniz beş PC, Mac veya Android cihazınızı koruyabilir ve iPad ve iPhone cihazlarınıza Kaspersky Safe Browser'ı indirebilirsiniz.

Her cihaz için koruma, performans ve kullanılabilirliği optimize etme
    PC'ler, Mac'ler, Android tabletler ve akıllı telefonlar farklı güvenlik gereksinimlerine sahiptir. Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014 tek bir basit, esnek güvenlik çözümüyle aşağıdaki avantajları sağlar:

Her cihaz türü için optimize edilmiş koruma özellikleri
    Her cihazda performans seviyelerinin korunmasına yardımcı olan güvenlik teknolojileri
    Her cihaza uygun, kullanımı kolay arabirimler
    Yeni ve büyümekte olan kötü amaçlı yazılım ve Internet tehditlerine karşı gerçek zamanlı koruma
    Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014 ile PC, Mac, Android akıllı telefon veya tabletinizi kullanırken:

Açtığınız, kaydettiğiniz ya da Internet'ten indirdiğiniz tüm uygulamalar ve
    Potansiyel tehditler gerçek zamanlı olarak izlenip analiz edilir ve tehlikeli işlemler, herhangi bir zarar veremeden engellenir.
    Üstün hırsızlık koruması ile kaybolan Android cihazınızdaki verileri koruma
    Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz kaybolursa ya da çalınırsa Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz'ın 2014 uzaktan çalıştırılan özellikleriyle:

Cihazınıza erişimi engelleyerek, cihazınızdaki verileri silerek, alarm çalarak ve izinsiz kullanıcıların fotoğraflarını çekerek cihazınızdaki kişisel bilgileri koruyun
    Kaybolan Android akıllı telefonunuzun veya tabletinizin konumunu bulun

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014 tarafından korunabilen her cihaz türü için sistem gereksinimlerini görüntüleyin:

Windows PC'ler
    Mac'ler
    Android Akıllı Telefonlar ve Tabletler
    iPhone ve iPad
    İşletim Sistemleri Donanım Gereksinimleri
    Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)
    Microsoft Windows XP Professional (32 bit) (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)
    Microsoft Windows XP Professional (64 bit*) (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)
    İşlemci: 800 MHz veya daha hızlı
    512 MB kullanılabilir RAM
    Microsoft Windows Vista Home Basic (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
    Microsoft Windows Vista Home Premium (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
    Microsoft Windows Vista Business (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
    Microsoft Windows Vista Enterprise (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
    Microsoft Windows Vista Ultimate (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
    Microsoft Windows 7 Starter (32 bit)
    Microsoft Windows 7 Home Basic (32 bit/64 bit*)
    Microsoft Windows 7 Home Premium (32 bit/64 bit*)
    Microsoft Windows 7 Professional (32 bit/64 bit*)
    Microsoft Windows 7 Ultimate (32 bit/64 bit*)
    Microsoft® Windows 8 / Pro/ Enterprise (32-bit or 64-bit**).
    İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
    1 GB kullanılabilir RAM (32 bit) veya 2 GB kullanılabilir RAM (64 bit)
    Microsoft Windows 8/Pro/Enterprise (32 bit/64 bit*)
    İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
    1 GB kullanılabilir RAM (32 bit) veya 2 GB kullanılabilir RAM (64 bit)
    *Bazı ürün özellikleri yalnızca x32 işletim sistemlerinde çalışabilir.

Tüm yüklemeler için gerekenler

Sabit sürücüde yaklaşık 480 MB boş alan (anti-virüs veritabanı boyutuna bağlı olarak)
    CD/DVD sürücüsü; programın CD ROM'dan kurulumu için
    Bilgisayar faresi
    Ürün etkinleştirme ve güncellemeler için Internet bağlantısı
    Microsoft Internet Explorer 8 veya daha yeni bir sürüm
    Microsoft Windows Installer 3.0 veya daha yeni bir sürüm
    Microsoft .NET Framework 4
    Netbook'lar için donanım gereksinimleri
    CPU: Intel Atom 1,6 GHz
    RAM: 1 GB DDR2
    Sabit Disk: 160 GB
    Video Kartı: Intel GMA950
    Ekran: 10,1 inç, 1024x600 geniş ekran
    İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Home Edition
    Mac'ler
    İşletim Sistemleri:
    Mac OS X 10.6 – 10.9 (Intel® işlemci bulunan sistem)
    Donanım gereksinimleri:
    1 GB RAM
    350 MB kullanılabilir sabit sürücü alanı (antivirüs veritabanı boyutuna bağlı olarak)
    Genel gereksinimler
    Internet bağlantısı (ürün etkinleştirme ve güncellemeler için)
    Android Koruması
    Android 2.3 - 4.3
    Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480
    Yalnızca ARM tabanlı cihazlar desteklenmektedir
    iPhone ve iPad
    iOS 5.0 veya üzeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFIRSAT -- 14 Mart 2014; 0:34:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tvyayini

İyimiş, norton almamış olsan düşünürdüm.

Teşekkürler , Bu fiyata bu stok ilk ve tek olucak , kaçıran gerçekten üzülür ...50 adet fırsatı yakalayanı bekliyor :)
  • Nasıl güveneceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeR©

Nasıl güveneceğiz?

Dilerseniz burdan alabilirsiniz fakat kampanya sadece PAYPAL için Geçerlidir. Gittigidiyor.com Dahil değildir.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kaspersky-internet-security-2014-2-cihaz-2-yil-101547827

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFIRSAT -- 15 Ocak 2014; 14:18:50 >
  • İyi fiyat, tekrar 2 YIL 1 Cihaz 49.90 TL Kampanyası olacak mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwtr

İyi fiyat, tekrar 2 YIL 1 Cihaz 49.90 TL Kampanyası olacak mı peki?

Malesef olmayacak , Bunlar son stok son kampanyalar ...
  • tek cihaz için 1 yıllık lisans fiyatınız nedir. Geçen sene sizden almıştım sanırım. Yeni bitti ve üç aylık deneme sürümü yükledim. Uygun fiyat olursa 1 yıllık lisans almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

tek cihaz için 1 yıllık lisans fiyatınız nedir. Geçen sene sizden almıştım sanırım. Yeni bitti ve üç aylık deneme sürümü yükledim. Uygun fiyat olursa 1 yıllık lisans almak isterim.

Selamlar

Fırsata 2 Kullanıcı 1 Yıl Eklendi .

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=SCBJX297JDCSY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFIRSAT -- 15 Ocak 2014; 14:52:54 >
  • Ben paypal üzerinden aldım 2 kullanıcı 2 yıl şeklinde saolsun arkadaş hemen gönderdi aktivasyon kodlarını da.
    Akşam evde kurulum yapacağım, 2 kullanıcı için 2 yıllık fiyat bence gayet iyi görünüyor.
  • İki linkte de "Kaspersky İnternet Security 2014 Çoklu 2 Cihaz 2 Yıl" yazıyor yalnız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yzyonline

Ben paypal üzerinden aldım 2 kullanıcı 2 yıl şeklinde saolsun arkadaş hemen gönderdi aktivasyon kodlarını da.
    Akşam evde kurulum yapacağım, 2 kullanıcı için 2 yıllık fiyat bence gayet iyi görünüyor.

İyi günlerde kullanın , forumdan diğer alan arkadaşlar var ama nick belirtmediler . Sanırız onlarda yorum yazarlar
  • forumdan bir kişi 2 yıl 2 cihaz almayı düşünüyorsa danaya ortak girebiliriz
  • bu tür yazılımların ücretsiz dünya kadar alternatifleri varken, hala bu fiyatlara alıcı bulabilmesi şahsen çok enteresan geliyor bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

bu tür yazılımların ücretsiz dünya kadar alternatifleri varken, hala bu fiyatlara alıcı bulabilmesi şahsen çok enteresan geliyor bana...

Dünyada her markanın elbet bir alternatifi mutlaka vardır , ama sahip olunan o marka değil , adı üzerinde sadece alternatifidir ,asla aslı değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFIRSAT

quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

bu tür yazılımların ücretsiz dünya kadar alternatifleri varken, hala bu fiyatlara alıcı bulabilmesi şahsen çok enteresan geliyor bana...

Dünyada her markanın elbet bir alternatifi mutlaka vardır , ama sahip olunan o marka değil , adı üzerinde sadece alternatifidir ,asla aslı değildir

alt tarafı antivirüs hocam bu, zenith saat değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

1 tane 2 yıl 2 kullanıcı almış bulunmaktayım paypaldan. :)

Teslim edilmiştir , iyi günlerde kullanın . Stoklar bitmek üzere ...Az kaldı Bilginiz olsun .
  • AntiVirüs özelliği var değil mi int. security'nin? Ayrıca şirkette kullanabiliyor muyuz yoksa bireysel kullanım için mi sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runelgna

AntiVirüs özelliği var değil mi int. security'nin? Ayrıca şirkette kullanabiliyor muyuz yoksa bireysel kullanım için mi sadece?

Anti Virus özelliği vardır , ayrıca PC/ MAC / Andorid 2 cihazda 2 yıl kullanaiblirsiniz.
    Şirket yada bireysel bilgisayar/cihaz farketmez. saygılar
  • Geçen yıl yine sizden almış olduğum ürün 20 gün sonra sona eriyordu tam zamanında yine bir fırsat yakaladım. Kod hemen geldi daha sonra yükleme yapacağım.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcı001

Geçen yıl yine sizden almış olduğum ürün 20 gün sonra sona eriyordu tam zamanında yine bir fırsat yakaladım. Kod hemen geldi daha sonra yükleme yapacağım.Teşekkürler.

Bu son fırsat yakalayan şanslı , iyi günlerde kullanın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.