Şimdi Ara

CES 2014 : Sol Republic Relays, her türlü kulak yapısına uyum sağlayacak bir tasarıma sahip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2014 : Sol Republic Relays, her türlü kulak yapısına uyum sağlayacak bir tasarıma sahip

Farklı kulaklık çözümleri ile önde gelen üreticiler arasında yer alan Sol Republic, CES 2014 fuarına da özel tasarıma sahip Relays adlı kulak-içi kulaklık çözümü ile geldi. 

Relays her türlü kulaklık yapısına uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiş. Dış kısımda bulunan ve ses vericisini çevreleyen kauçuk halka FreeFlex adını alıyor. FreeFlex kulaklığın kulağın dış kısmına tam olarak oturmasını sağlıyor. 

Daha esnek bir yapıdaki uç kısımlar ise kulağın içini tam olarak dolduracak şekilde imal edilmiş. Relays gürültüyü en aza indirerek ses tecrübesini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

Relays 4 farklı boyutta uç ile geliyor. Bu sayede farklı kulaklara da uyum sağlayabiliyor. Relays mikrofon entegreli bir klips de barındırıyor. Kullanıcılar böylece sesli veya videolu görüşme yaparken Relays ürününü kullanabiliyor. Relays 80$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. 

Kaynak:http://mashable.com/2014/01/06/sol-republic-relays/

• Benim kulakliktaki tek tercih ettigim (tabi daha iyileri vardir) marrka Jays`tir,ama Sol Republic de cok kaliteli kulakliklara sahiptir.

• nokiada böyle açılı kulaklıklar tercih ediyor.zaten bu kulaklıklar dışındaki tasarımlar kulağıma uymuyor...ama denemek lazım güzel duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thin Lizzy

Benim kulakliktaki tek tercih ettigim (tabi daha iyileri vardir) marrka Jays`tir,ama Sol Republic de cok kaliteli kulakliklara sahiptir.

O Zaman kulaklıktan anlamadigin belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az Sennheiser kalitesinde ses vermiyorsa yaramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

quote:

Orijinalden alıntı: Thin Lizzy

Benim kulakliktaki tek tercih ettigim (tabi daha iyileri vardir) marrka Jays`tir,ama Sol Republic de cok kaliteli kulakliklara sahiptir.

O Zaman kulaklıktan anlamadigin belli

Parantez icindekinide oku,ayrica benim tercihim jays,yapisi ve fiyati itibariyle bana hitabediyor.
    Daha iyisi kalitelisi pahalisi var mutlaka,ama benim tercihim bu,nerden cikardin kulaklikardan anlamdigimi .
    Anladigim bana yetiyor..

• yok öyle bir dünya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.