Şimdi Ara

Türk Telekom 8 Terabit/s veri aktarım hızı ile Guinness rekoru kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

KAYNAK.

30CM öteye mi aktardılar veriyi ne yaptılar acaba
  • Bu gidişata bakılır ise biz 10 sene sonra 100/50 bağlatı alabilirz vede gerçek sınırsız

Bizde 3Mps ginese başvurmalıyız en düşük bağlatı en fahiş fiyat ile

Deutsche Telekom, Almanya'da fiber optik altyapı üzerinde 512Gbps hız rekorunu kırdı
    2012

http://forum.donanimhaber.com/m_58474901/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekno moomce -- 12 Ocak 2014; 15:00:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Bu gidişata bakılır ise biz 10 sene sonra 100/50 bağlatı alabilirz vede gerçek sınırsız

Deutsche Telekom, Almanya'da fiber optik altyapı üzerinde 512Gbps hız rekorunu kırdı
    2012

Pek katılmıyorum keza bizde rekabet tersten işliyor. Altyapı gittikçe daha kötü ve kararsız, yetersiz kalıyor. 10 sene sonra 8 mbps bile alamayacağız çük kadar porta binlerce abone doldurmaya devam ederlerse :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tt çalışıyormuş çalışsa ne yazar en pahalı ve en yavaş internet bizde y.dışında nerdeyse bedavaya 100mbit internet alıyorlar ben böyle ttnin neyse gidiyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adıl "olmayan" kullanım kotasını 10 gb yaparlar verı trafığı sıkışmaz. tüm kullanıcılar memnun olur
  • AKK olduktan sonra isterse galaksiler arası transfer rekoru kırsın hiç bir anlamı yok...
  • akn neden gelmişti hatırlar mısınız :) Bahane aşırı yüklenme ve kapasitenin kaldırmaması :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Bu gidişata bakılır ise biz 10 sene sonra 100/50 bağlatı alabilirz vede gerçek sınırsız

2012

Pek katılmıyorum keza bizde rekabet tersten işliyor. Altyapı gittikçe daha kötü ve kararsız, yetersiz kalıyor. 10 sene sonra 8 mbps bile alamayacağız çük kadar porta binlerce abone doldurmaya devam ederlerse :)

Tersten işlese gene iyi hiç işlemiyor bir firmanını elinde telekom özleştirilsede hali fili tekel biz burda bağrıp duralım adamlar koca telekom bilmem kaç

yılığına devretiler .Rapor açık talan hikayesi görmeyen kalmasın .Zeten telekom abone kaybediyor tt nete öyle ama hala tekeller 10 sene dememin

sebebi artık kimse telefonla konuşmuyor yada internet almıyor penatrasyon oranıda %50 altına düştümü durma yırtınsınlar kampanya yapmaya

http://www.telekomculardernegi.org.tr/haber-1626-rapor--bir-talanin-hikayesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekno moomce -- 12 Ocak 2014; 20:05:13 >

• Tekno moomce kullanıcısına yanıt
    Şu an ki mevcut telekom altyapımızın yarısı boş zaten. 60milyon abone kapasiteli telefon sistemimiz var ve 14milyonu bile kullanılmıyor. Ancak şirket bu alanda çalışmalarını sürdürerek arttırmaya devam ediyor.

İnternet konusunda aynı şeyi söyleyemiyoruz zira yavaşlıyor gerçekten. Çoğu yerde de yüksek hızlara ulaşılamıyor. Bilemedim ne diyeceğimi.
  • Şu mübarek gecede sövdürmeyin Allah aşkına onlara en nadide bedduaları ediyorum ps3 her açışımda aylık tel. faturasıyla birlikte 100 lira para ödüyorum ama ping sürelerinden oyunda mala bağlıyoruz upload olmadığından devamlı bağlantım kötü vede en acı tarafı parasıyla bile daha hızlı ve kaliteli bir bağlantı sahibi olamıyor nedeniyse basit rekabet yok denetleyen yok sonuç rezalet.

Btk. Ulaştırma Bakanlığı hepsi
     Türk Telekom 8 Terabit/s veri aktarım hızı ile Guinness rekoru kırdı
    oynuyor.

• bunların Guinness rekoru olsa olsa minimum internet hızı ve max. zamdadır haksızmıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaahmet61

bunların Guinness rekoru olsa olsa minimum internet hızı ve max. zamdadır haksızmıyım.

Ulaşılabilecek en minimum hız rekoru telekomda fizik kurallarını bile altüst ediyor...
  • Asıl hesap ne kadar veri hızı değil ne kadar müşteri trafiğini kaldırabildiğidir. Sen bir 8 megabit i bile tam anlamıyla veremiyorsan milleti yemeyi bırakıcaksın.Ben internetimi kapattım son derece rahatladım. Ne stres kaldı ne tasa.
  • AKK var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

AKK var mı?

Hocam 100 yıl sonra böyle bir hız ı evde kullanacak olsak 200 gb akk der bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim eve daha 1 aya kadar 2 mbit internet veremiyorlardı

kavga gürüldü 8 mbit alt yapısı verdiler şimdi ağ 25 mbit e kadar destekler oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felekut

quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

AKK var mı?

Hocam 100 yıl sonra böyle bir hız ı evde kullanacak olsak 200 gb akk der bunlar

Oda 8 Terabit/s kadar olur...1 mb verirler...Hat desteklemiyor diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.