Şimdi Ara

Chuwi v88 ekran çerçevesi bulabilirmiyiz??? Lütfen yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen ay ekran camı çatladı ve dokunmatik çalışmamaya başladı. Bende çinden sipariş ettim geldi. Neyse youtubeden videosunu seyrettim ve açtım içini camı çerçeveye yapıştırmışlar. 3 saatte zor temizledim ama temizlerken ekran çerçevesinin camla ekran arasına giren yerler deforme olduğu için tekrar çalıştırdığımda (o parçalar ekranı sıkıştırdığı için) aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaştım. chuwi yedek parça diye bayağı aradım ama nafile. Bulabileceğim kimse veya bir yer var mı? İşlemcisi yanmış çalışmayacak dereceki bir tablet olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Chuwi v88 ekran çerçevesi bulabilirmiyiz???  Lütfen yardım!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 11 Ocak 2014; 17:27:33 >

• dokunmatik ekranı komple değiştirmelisin Garantisi varsa yolla ama söylediğine göre yok

ozaman tek çözüm bir tamirci bul ver eline evde yedek parçayla zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

dokunmatik ekranı komple değiştirmelisin Garantisi varsa yolla ama söylediğine göre yok

ozaman tek çözüm bir tamirci bul ver eline evde yedek parçayla zor.

kardeş ya ekran var yada dokunmatik cam var beraber bile olsa hemen sipariş edecem ama yok....
  • ekranın o bölümündeki pixeller uçmuş artık o pixselelr mecburi değişecek
    istersen o iki parçayı alıp tamircide birleştirt :D
  • quote:

ekranın o bölümündeki pixeller uçmuş artık o pixselelr mecburi değişecek

Tmm bende zaten öyle düşündüm ekran hakkında ama işte çerçeveyi bulamadım. Şöyle bişey;

Okla gösterdiğim yer deforme oldu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 15 Mart 2014; 7:54:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

quote:

ekranın o bölümündeki pixeller uçmuş artık o pixselelr mecburi değişecek

Tmm bende zaten öyle düşündüm ekran hakkında ama işte çerçeveyi bulamadım. Şöyle bişey;

Okla gösterdiğim yer deforme oldu....

Yok mu arkadaşlar yedek parça temininde bana yardım edecek. aliexpresse baktım çerçeve yok. Elinde bozulmuş, işlemcisi yanmış chuwi v88 olan arkadaşım yokmu?

• O yapıştırıcıların görüntü ile alakasını çözemedim, dokunmatiğin konnektörü ile alakalı bir durum olmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.