Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
10
Favori
62.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdi ve Ender abinin yorumuna bakılmadan bu telefon alınmaz.

• fiyat 16 GB lık için 720 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ne discovery si cihazın gerçek ismi Gionee E3. Hindistan menşeli bir şirket bu. yok efendim çok çalışıyoruz geliştirmek için falan, bizi yiyyolar

• Meditekin gelecegini nasil gormez gider qualcomm kullanir insan en kotu 6582 koyarda ucuz hemde gayet iyi perfirmansli tel e sahip olur

• 3300 batarya
    daha sağlam kasa
    ve e önemlisi 2 gb ram
    ile diğerlerinden daha uygun fiyatlı olanını üzeretin ucuz olmasın diğerlerinden ucuz olsun 900-1000tl
    kapma gideer

• Evet şimdi işlemci konusunda biraz daha umutlu olduk. Şimdi GM'e geri kalan en azından RAM'i 2 gb opsiyonlu olarak sunmak. Misal GMD 2 X lira ise GMD 2gb X+100 TL olsun. Bizde GMD2 alalım zorla itmeyin bizi Honor serisine. Bizim canımız kanımız ülkemizin firması kazansın.

• valla ben Snapdragon 400 Adreno 305 den filan anlamam ama keşke 2 gb ram olsaymış.bide oekranın yanında kalan çerçeveyi birazcık daha küçültselermiş daha iyi olurmuş bence

• Otg var mıymış?

• Biride demememiş cihazda gorilla glass 3 var hayallerimin camı
    hani şu diğer markaların amiral gemilerinde olan

• Telefonu bir adım ileri taşımayi başarmışsınız.Bizlerin düşüncelerini,önerilerini harmanlayıp iyi analiz edebilen bir firma olursanız sırtınız asla yere gelmez.Bu doğrultuda biz kullanıcı geri dönüşlerini görmezlikten gelen diğer yerli üreticilerin hedeflerine ulaşamadıklarında bu politikalarını artık değiştirmeleri gerek.Artık insanlar ne istedikleri çok iyi biliyorlar ve bunu en iyi şekilde ve en uygun fiyata veren,kullanıcı geri dönüşlerine değer veren firmanın ürününü alacaklardır.Artık şu zamanda 4GB ve 8GB lik modeller olmaması lazım.16GB+micro sd karda uygulamaların kurulabilirlıgi de düşünüldüğünde yeterli kabul edilebilir.Diğer bir konu da satın alımda çok önemli bir yer teşkil eden kamera lenslerinin kalitesi.Artık her telefonun kendi ekranında çekilen fotoğrafı iyi gösterdiğini biliyoruz.aradaki farkı çekilen görüntüyü pc'ye atıp baktığımızda açıkça görebiliyoruz.Firma olarak kamera konusuna da odaklanmayı düşünmelisiniz.fazla Mp yerine kaliteli lensler ve yazılımlar kullanarak bu konudaki beklentileri de karşılamalı telefon üreticileri.Komple paket olarak iyi bir ürün ortaya koyabilirseniz türkiyede tek firma bile olabilirsiniz.Saygılarımı sunar başarılarınızın devamını diliyorum.

• Bu videodan sonra aklıma takılı kalan tek şey RAM oldu. Ram'i neden 1,5 ya da 2 yapılmadı?
  • cpuz da gördüğüm voltaj 4.2 %99.9 var.
  • Çinli zoppo, thl gibi bir markaya sırf rami 2 gb diye para kazandıracağıma General Mobile'a yerli bir firma olmasından dolayı ve ileride yerli üretim tesisleri açıp istihdam sağlayabilecek potansiyele sahip olmasından dolayı General Mobile almak daha iyi olur. Lafa gelince ülkemizi severiz ama icraatte değiliz.
    Lütfen artık tek taraftan bakmayalım her şeye mümkün olduğunca yerli firmaları kazandıralım ve diğer küçük ölçekli yerler de cesaretlensin.

Discovery yeterli gelirken bu denli üzerine düşülmüş ve sorunları giderilmiş, geliştirilmiş bir Discovery 2 gayet güzel bir telefon olur. Tabi ki bu telefonun satış başarısını yine fiyatı belirleyecektir.

Artık devletin böyle firmalara vergi konusunda özel uygulama yapması gerekiyor.

• Ram'i geçtik bildirim ledi bile yok.Donanım önemli ama sizin küçük gördüğünüz detaylar bizm için mutlaka olması gerekirdi diye düşünüyoruz

• öyle bir küfrettim ki.

şu ciddiyetsize de bak hele, soket sorununun açık açık kullanıcı hatası olduğunu söylüyo. senin ben varya. o kazandığınız haram paralar inşallah çıkar bi gün. in-şal-lah.

utanmadan: "tüketicilerin yaşadıkları sorunlara göre hiç kullanıcı hatası demedik, soketin yerini değiştirdik" diyo. ulan siz değil misiniz soketi bozulan tüm telefonlara kullanıcı hatası diye para isteyen??? sen değil misin video da: "kullanıcı kendi bozuyo şarj olurken telefonla konuşuyo" diyen??? nerdne biliyon lan şarj sırasında telefonla konuştuğunu? alıp 2 günde soketi bozulan sürüyle gmd var. gmd den önce hayatımda şarj soketi kırılan telefon görmedim. beyefendinin rahatlığa bak. gözümüzün içine baka baka dalga geçiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 11 Ocak 2014; 11:40:53 >
  • Müdür inznılmaz samimi ve sempatik.Konuşmalarında güven veriyor.İnsanoğlunu %100 memnun etmek mümkün değil.En azından yazılanları okuyup kendilerini geliştirme yönündeler ki bunlar Türk elin çinlisi hintlisi değil.Hem uygun fiyat hem iyi donanım diyoruz da burası Türkiye vergi cehennemi.Şirketlere (enazından bu tarz ihraç yeteneği oluşabilecek) vergi desteği sağlansa
    O çin markalarından daha iyi ürün üreten bir firma/firmalarımız olur.
    Bence gayet Tr şartlarına uygun donanımlı bir cihaz.
    İyide fiyat çıkarsa önü açık olur.
    Allah yollarını açıl etsin.

• bende xperia sp kullanıcısıyım telimin rami 1gb sunu diyebilirimki 1 gb bazen eziyet halini alabiliyor ki telde areno 305 kullanılması falan pek iyi gözükmüyor piyasaya cıktıgında hayal kırıklıgına ugratır bence

• 1Gb ram fayet yeterli gerisi goz boyana F/p olmaya aday

• bu senenin f/p ürünü huawei honor 3c olacak bugünden yazıyorum gm2 tam bir hayal kırıklığı yaşattı

• İyi Güzelde Gerçekten 1GB Telefonu Bozmuş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.