Şimdi Ara

Parrot miniDrone 'Uçan Robot' CES 2014 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cep telefonları ile kontrol edilebilen uçan robotları ile tanınan Parrot, yeni miniDrone'u ile ofis eğlencesini bir üst basamağa taşımayı hedefliyor. 4 pervanesi ile havada oldukça stabil hareket eden robot, karada tekerlekleri üzerinde de hareket edebiliyor.

• Drone'lar ucuzlasın herkes kullansın
  • Çok iyi ama bunun daha önce yapılan haberinde bulunan diğer sadece karada giden robotun bir benzerini biz yapıyorduk, kötü oldu bizim için.. (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.E.S.A.R.S -- 6 Ocak 2014; 20:00:46 >
  • Cihaza el koymuşta haber yapıyormuş gibi bir ortam var, herkes cihaza odaklanmış, sanırım çekim için sırada bekleyen başka editörler de vardır.
    Özveri ve gayretlerinizden ötürü teşekkürler
  • Erdi ve Mesut hocamın hiç oturmadıkları belli oluyor. Çok güzel haberler geliyor CES'ten, bundan dolayı teşekkür ederiz size. Şuan Türkiye'deki bizlerin en çok merak ettikleri ise Huawei 3c ve 3x'in Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ve GM Discovery 2 için bir haber olup olmadığı. Kolay gelsin size.

• birde şu kamerayı düzgün oturtsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Erdi ve Mesut hocamın hiç oturmadıkları belli oluyor. Çok güzel haberler geliyor CES'ten, bundan dolayı teşekkür ederiz size. Şuan Türkiye'deki bizlerin en çok merak ettikleri ise Huawei 3c ve 3x'in Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ve GM Discovery 2 için bir haber olup olmadığı. Kolay gelsin size.

Gmd 2 duyruldu.5 inc ekrani 2gb ram ile 850 lirayla piyasa girmesi bekleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CES 2014'ten GM Discovery 2 haberi bekleyenler var.
  • Kameralı versiyonu çıksa, insan pencere açmaya korkar :O

• bunun büyüğünü 2. el almıştım,
    haftasına 75 tl zararla sattım.

kullanması zordu,
    en ufak rügardan etkileniyordu,
    ayrıca oldukça açık alan gerektiriyordu.

onun kamerası falan iyiydi,
    diğer dronelarla savaşmak mümkündü,
    bu ise kamerasız,
    6dk uçurup ne yapacaksınız?

ucuzundan bir çin malı helikopter neyimize yetmez?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bunlar basit cihazlar değil yapmaya kalksan bir dünya fizik ve elektronik bilgi ister.En ufak rüzgardan eklenebilir (dandikse)

Ama buna bir kamera takıp uçurdunmmu deme keyfine

• bu pil teknolojisi artık kabak tadı veriyor.tüm mobil cihazların tek büyük engeli pil

• çok iyi be abi...

• bana 1 drone 2de yengen :D
  • drone süper gömlek dahada bi süper :D
  • bu üründen almak istiyorum fakat bazı sitelerde fotoğraf çektiği söyleniyor bazıları da kamera yok diğer kim doğru söylüyor anlamadım...
  • Cihazda dahili kamera var, kamera cihazın altında...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.