Şimdi Ara

Samsung Galaxy edition 2014 mu Ipad Air mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tableti genelde film izlemek internnette dolasmak icin kullannacagim Bazen de oyun oynak icin lullanacagim sizce hamgis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorman hata.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun dersen tartışmasız iPad. Ama internet ve diğer rutin işler için Samsung Tablet al derim. Ben şuanda iPad Air kullanıyorum. Tek memnun olduğum kısmı App Store.
  • iPad in dokunmatiği maalesef ki çok başarısız bu aklında olsun

• film diyosan kesinlikle ipad i sil geç zaten

arttırılamaz hafıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

iPad in dokunmatiği maalesef ki çok başarısız bu aklında olsun

Bu yazdığınız ironi mi gerçek mi hocam..

• Telefonda Apple, Windows ya da Android in hangisi iyi tartışılabilir ki (bence Apple) ama tablette iPad, Android den açık ara üstündür, bence iPad i, windows' un RT olmayan, exe dosyalarının kurulabildiği (sanırım Pro deniyor) versiyonun olduğu Windows tabletlerde karşılaştırın.(örneğin Asus transformer T100 gibi, forumda konusu var)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternity

quote:

Gerçek s3 tlf m var ayrıca asus s400ca ultrabook ve vita sahibiyim geçen haftada iPad air aldım içlerindeki en kötü dokunmatik ekran iPad de. Test etmeni öneririm almadan tüy dokunuş yaparak Mağazası'nda bir bak

iPad kesinlikle darbeli dokunuş istiyor aklında bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Telefonda Apple, Windows ya da Android in hangisi iyi tartışılabilir ki (bence Apple) ama tablette iPad, Android den açık ara üstündür, bence iPad i, windows' un RT olmayan, exe dosyalarının kurulabildiği (sanırım Pro deniyor) versiyonun olduğu Windows tabletlerde karşılaştırın.(örneğin Asus transformer T100 gibi, forumda konusu var)

+1 tablette ipadden şaşma
  • Uygulama+oyun amaçlı kullanacaksanız + olarak stabilitesi tartışılmaz sonuçta İOS gibi bir işletim sistemi kullanıyor. Tartışmasız İpad tabi ki. Oyun harici diğer tüm işlemleriniz için tabi ki Galaxy edition 2014.
  • yauw sizinkide cevap mi yani. oyun oynarsan su oynamazsan su denirmi. bu makineleri alan adam oyunda oynar digerlerinide yapar.
    hepsi icinde. bunu butun olarak degerlendirip oyle degerlendirilmeli. kanımca telefonda android farkı kapattı ama tableti bilemicem.
  • quote:

quote:

quote:

Gerçek s3 tlf m var ayrıca asus s400ca ultrabook ve vita sahibiyim geçen haftada iPad air aldım içlerindeki en kötü dokunmatik ekran iPad de. Test etmeni öneririm almadan tüy dokunuş yaparak Mağazası'nda bir bak

Ipad ve darbeli dokunus? Kullanmasak inanacaz demekki

• Tabiki ayped eyir

• Samsungta ısınma sorunu var. Kasada problemler var. Samsung başlığında bu sorunlardan muzdarip çok sayıda kullanıcı var.
    İpadin bugun yayınlanan incelemesini seyredin. Zaten ios denildi mi akla stabilite,kullanım kolaylığı ve market gelir. Oyunlarda oldukça iyidir.
    Android tarafında ise istediğiniz uygulamayı yükleyebilmenizz,dilediğiniz gibi cihazı özelleştirebilmeniz gibi unsurlar var. Müzik,film yüklemek çok kolay ama samsung bu cihazında istenileni verememiş gibi duruyor. Samsung yerine asus memopad 10.1" tercih edilebilir. Yine nexus7 iyi bir seçim olacaktır.
    Ancak seçim bu iki cihaz arasında olacaksa ipad air tercih edilmeli kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

quote:

quote:

Ipad ve darbeli dokunus? Kullanmasak inanacaz demekki

Bizzat sahibiyim iPad air in neden darbeli dokunmatik diyorum çünkü memnun değilim dokunmatik ekranından.bir çok teknolojik cihaza sahibim kapak olsun diye sana videomu paylaşayım ne yapayım ? Tüy dokunuş yap ne dediğimi anlarsın . Ok ? Ha tüy gibi dokunmakla olmaz bu iş diyorsan tek kelime etmeme gerek yok demektir

Dokunmatiği başarısız bunu objektif olarak kabul edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 31 Aralık 2013; 21:26:44 >

• Yıl 2013 ve 2014 oldu olacak ve böyle bir dokunmatik ekranı var. Gerek plastik ekranı (hafif olması amaç biliyorum ) gerekse dokunmatik ekranın Apple kalitesine yakışmayan orta hassasiyeti başarısızlıktır lütfen kimse dokunmatiği ve ekran dış çerçevesi şöyle böyle demesin

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Sizin cihazda sorun olabilir. Bende ipad kullanıyorum, dokunmatik açısından sorun yok. Elimde birde asus memopad var, dokunmatiği ipadden kötü. Aynı şekilde htc telde de dokunmatik ipadden kötü.
    Tüyü bırakın, tırnağımın ucuyla dahi ekrandan sorunsuz tepki alıyorum.

• Telefonda belki sorulabilir applemi samsungmu diye, tercihe gorede degisebilir. Ancak tablet konusunda her bakimdan apple ipad derim. Eger bu ipad modeli air olacaksa hic dusunmenize gerek yok. Tabiki apple ipad air.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Sizin cihazda sorun olabilir. Bende ipad kullanıyorum, dokunmatik açısından sorun yok. Elimde birde asus memopad var, dokunmatiği ipadden kötü. Aynı şekilde htc telde de dokunmatik ipadden kötü.

Bende tırnak ile kesinlikle algılamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

iPad air mı kullanıyorsun ekranda koruyucu var mı ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.