Şimdi Ara

Tabletim Şarj Olmuyor! [Samsung Galaxy Tab2 7']

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
43.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tabletim şarj olmuyor. bilgisayardan usb baglantisi yapiyorum ama yok olmuyor, adaptor seklinde yapiyorum ama yine olmuyor. boyle oluncada maalesef tablet acilmiyor. ek bilgi olarak sarj isaretinin uzerinde x isareti var(di) artik acilis bolumu bile gelmediginden onu da goremiyorum. ne yapmaliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: thenefy

tabletim şarj olmuyor. bilgisayardan usb baglantisi yapiyorum ama yok olmuyor, adaptor seklinde yapiyorum ama yine olmuyor. boyle oluncada maalesef tablet acilmiyor. ek bilgi olarak sarj isaretinin uzerinde x isareti var(di) artik acilis bolumu bile gelmediginden onu da goremiyorum. ne yapmaliyim?

Çözüm bulabildiniz mi bende de aynı sorun mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin07

quote:

Orijinalden alıntı: thenefy

tabletim şarj olmuyor. bilgisayardan usb baglantisi yapiyorum ama yok olmuyor, adaptor seklinde yapiyorum ama yine olmuyor. boyle oluncada maalesef tablet acilmiyor. ek bilgi olarak sarj isaretinin uzerinde x isareti var(di) artik acilis bolumu bile gelmediginden onu da goremiyorum. ne yapmaliyim?

Çözüm bulabildiniz mi bende de aynı sorun mevcut.

maalesef. benim sorunum sanırım sarj kablosunda cin malı yeni bir kablo alicam artik yapacak sey yok ancak soyle bir sey var tableti tamamen kapattigimda sarja taktigimda ve tableti sabit bir yere koydgumda sarj oluyor eskiden sarj olmayıp 3 sn sonra yeniliyo kendini sarj kablosuna biraz baski uyguladim düzeldi. yani yeni bir kablo alasiya kadar kapaliykan dolduruyor sonra kullaniyorum.

• bende de tab 10. 1 var 15 gün oldu geceden sabaha kadar %60 dolum oluyo ve çarpi ısareti var pil üzerinde arastrdm da biraz kablo yetersiz geliyormus o değılde ben pile zarar gelecek diye korkuyorum evde samsung telefon varsa sarjı iş görùr sanırm bende yeni bir tane alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sorun çözüldü. Pil zayıfladığı halde kullanıma devam ettik ve tamamen kapandı. Sonra şarja taktık ama sanki sarj olmuyordu cünkü açılmıyordu. Biraz bekledik tık yok. Kabloyu oynattık gene aynı. Priz değiştirdik gene aynı. Sonra açma kapama tuşuna 10 saniye basılı tutunca açıldı ve ekrana dolan batarya görüntüsü geldi ve derin bir oh çektik.

Sonuç: Pili tamamen bitirmeden sarja takalım.
  • Ben hala önce tableti kapalıyken şarja koyup fulleyip daha sonra kullanıyorum mesela su anda şarjda.
  • hortlatıcam ama kusura bakmayın benım cıhazında sarjı bıtık halde, acılmıyor hepsını denedım yıne tık yok :(
  • başka bir şarj aracısı dene benimde general mobile tabletim açılmıyordu şarj aletini değiştirdim şarj etti
  • metin07 kullanıcısına yanıt
    Garantı (varsa) götür tamir ederler ama şarz kablosunu değiştirdik derse Pek fark olmaz oynarsın 3,4 saate biter . Verecekleri şarz kablosu kimsenin kullanmadığı sağlam kablodur
  • bende üşengeçliğimden ne garantiye gönderebildim ne de yeni bir şey alabilmiştim 2 hafta önce aldığım samsung mağazasına gittim durumu izah ettim adam orada yeni paketten kablo falan çıkardılar denediler oldu demek ki sorun kablodaymış fiyatını sordum 120 lira dedi bende iyi günler deyip çıktım şu anda mahalleden aldığım 30 liralık kabloyla mutluyum.
  • Bugün tab4 aldım ben de. 3 saat oldu hala dolmadı şarzı. Normal süresi nedir bunun? Bir de şarzı kaç gün gidiyor bunun.
    Teşekkürler.
  • Ya beyler benimki tab 2 10.1 android 4.2.2 eskiden yeni şarj altimde normal enerji ikonu vardı şimdi takdığımda çarpı işareti oluyor eski şarj aletimin teli koptu biraz oynatınca şarj ikonu geliyor ama yeni şarj aletimde çarpı işareti var şarj aletimin adaptörü yine samsungun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutyigit U kullanıcısına yanıt
    Soru mu sordun anlamadım ama yeni şarj cihazı dene düzelir bende de oluyordu
  • Concord Tabletim şarj olmuyor Tableti JarJa taktıgımda Kırmızı Pil Simgesi

• Benimde hemen bitio jarjım 5 dakikada %100 oluyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryada sorun olmalı garantiye yolla
  • Arkadaşlar problemin kesin çözümü video da.
    https://www.youtube.com/watch?v=kMJNLtK2BN0
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.