Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklısın. Teknolojik ürünlere güven olmuyor. Bu tarz firmalarda güven sorunu daha fazla oluyor. Değişmiş ürünleri bile sıfır gibi gönderebiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Haklısın. Teknolojik ürünlere güven olmuyor. Bu tarz firmalarda güven sorunu daha fazla oluyor. Değişmiş ürünleri bile sıfır gibi gönderebiliyorlar.

Garantiye değil zaten kliksaya göndericem. 24 saat olmadı alalı. Umarım değişirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receppal

Bende bu markadan bende kesinlikle bir şey almam.kullanılmış ürün satıyor.kliksadan aldım,2 sefer kullanılmış ürün geldi,halen para iadesi yapmadılar.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97702790&p=1#97713603

bende kliksadan aldım. sanki kameranın olduğu yerdeki plastikte göçme vardı. ve en önemlisi kutudan çıkardığım gibi yandaki ne güç tuşu ne ses açma kısma tuşları çalışıyordu. geri gönderdim değişim istedim
  • 4.4 daha root gelmedi mi daha rootlu kullanmak istiyorum root yapamiyoz ne sacma millet catir catir root yapiyor
  • Aynen root olsa çok iyi olacak. Ben hala 4.2 kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

Bende bu markadan bende kesinlikle bir şey almam.kullanılmış ürün satıyor.kliksadan aldım,2 sefer kullanılmış ürün geldi,halen para iadesi yapmadılar.

bende kliksadan aldım. sanki kameranın olduğu yerdeki plastikte göçme vardı. ve en önemlisi kutudan çıkardığım gibi yandaki ne güç tuşu ne ses açma kısma tuşları çalışıyordu. geri gönderdim değişim istedim

firmanın ne kadar ucuz bir firma olduğu buradan belli değilmi?bir tabletin maliyeti onlara nedirki,iade edilen ürünü tekrardan sıfır diye satışa sunuyorsun?bu kadar ucuz düşünen bir firmadan kalite beklemeyin arkadaşlar.

• quote:

quote:

quote:

firmanın ne kadar ucuz bir firma olduğu buradan belli değilmi?bir tabletin maliyeti onlara nedirki,iade edilen ürünü tekrardan sıfır diye satışa sunuyorsun?bu kadar ucuz düşünen bir firmadan kalite beklemeyin arkadaşlar.

Gonderdim. iade istedim ugrasamam onlarla.
    tabletten sogudum zaten. belki bidaha gondericekler yine bozuk cikicak. en iyisi iade istemek ve bir daha kliksaya ya bulasmamak
    guzel dedik heveslendik aldik. yanlis yerden aldik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 18 Aralık 2014; 15:05:37 >

• 4.4 root bulabilen varmııı

• modem alt kattaysa wifi'den büyük sıkıntı çekersin. modemin olduğu odada bile 2 dişe düşüyor. yan odada tek dişle bağlanıyorum. arada 1 duvar olmasına rağmen. ev de küçük bir ev yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan97

modem alt kattaysa wifi'den büyük sıkıntı çekersin. modemin olduğu odada bile 2 dişe düşüyor. yan odada tek dişle bağlanıyorum. arada 1 duvar olmasına rağmen. ev de küçük bir ev yani.

Aldigim tablet bozuk cikinca iade ettim. Bozuk tableti gonderiyor kliksa. Sonra diyorki bir daha almak istermisiniz dedim yok istemez

Ben yandim baskalari da yanmasin

• baktım da fiyatı baya düşmüş bu tabletin. alınabilir bu fiyata yani performans açısından intelin bu 2.0 ghz lik sanalda 4 çekirdek çalışan işlemcisi süper. ama dediğim gibi wifi sıkıntısı var bu tablette de. ben ev içinde sıkıntı fazla yaşamıyorum ama sen büyük ihtimal yaşarsın. onun için tablet alacaksan samsung lg gibi markalara bak. diğer türlü neredeyse bütün 2. sınıf tabletlerde var wifi sorunu. wifi sorunu yoksa da mutlaka bir sıkıntı çıkartıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan97

baktım da fiyatı baya düşmüş bu tabletin. alınabilir bu fiyata yani performans açısından intelin bu 2.0 ghz lik sanalda 4 çekirdek çalışan işlemcisi süper. ama dediğim gibi wifi sıkıntısı var bu tablette de. ben ev içinde sıkıntı fazla yaşamıyorum ama sen büyük ihtimal yaşarsın. onun için tablet alacaksan samsung lg gibi markalara bak. diğer türlü neredeyse bütün 2. sınıf tabletlerde var wifi sorunu. wifi sorunu yoksa da mutlaka bir sıkıntı çıkartıyorlar.

Wifi sorununu tuslari calismadigi halde farkettim. Benden kacmaz wifi cok vasat dediginiz gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 24 Aralık 2014; 4:44:41 >
  • 32 gb modelini kullanıyorum wifi bende hep full çekiyor herkeste sorun var bende yok:D ilginç:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: safüzyon

32 gb modelini kullanıyorum wifi bende hep full çekiyor herkeste sorun var bende yok:D ilginç:D

seri farkı olabilir belki. ne zaman aldınız tableti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: safüzyon

32 gb modelini kullanıyorum wifi bende hep full çekiyor herkeste sorun var bende yok:D ilginç:D

seri farkı olabilir belki. ne zaman aldınız tableti

4 ay falan oldu
  • Bende almayı düşünüyorum bu tableti ama yukarıda bazı akadaşlar tabletin kutudan bozuk çıktığını ve wifi çekiminin kötü olduğunu yazmışlar . Tabletten memnun kalan arkadaş yok mu aslında iyi bitablete benziyo inceleme videolarına da baktım bi sorun gözükmüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_24

Bende almayı düşünüyorum bu tableti ama yukarıda bazı akadaşlar tabletin kutudan bozuk çıktığını ve wifi çekiminin kötü olduğunu yazmışlar . Tabletten memnun kalan arkadaş yok mu aslında iyi bitablete benziyo inceleme videolarına da baktım bi sorun gözükmüyo

Valla hocam ben cok memnunum 400 liraya aldım gayet iyi performansı bir kötü yanı var kitkatta root çıkmadı hala:D kutudan bozuk wifi çekimi kötü değil seri farkıda olabilir bilmiyorum bende hiçbir sorun yok nedense:D taş gibi
  • exper26 E kullanıcısına yanıt
    ben bu tableti media markttan almayı düşünüyorum kullanılmış gelme ihitimali nedir
  • safüzyon S kullanıcısına yanıt
    Kamera peformansı nasıl 720p video çekebiliyor mu
  • buradaki yorumları geriye doğru okumaya başladım daha 2 sayfa okudum açıkçası tırstım acaba Asus memopad hd 7 yi mi düşünsem diyorum şimdi ?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.