Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir firma düşünün, fiyat performans açısından rakiplerinin önüne geçebilen bir tablet çıkarsın, bu sebepten dolayı ben ve ben gibi bir çok kullanıcı bu cihazları alsın ama daha yazılım yükseltmesini bile doğru düzgün yapamasın! Bir firma için rezil bir durum olsa gerek. İnternet sitesinde verdiği güncelleme adımlarını harfiyen uygulamama rağmen bir türlü cihazı 4.4.2 sürümüne güncelleyemedim. Forum kurmuşlar, soru soruyorsun onaylandıktan sonra yayınlanacak diyor. Aradan 15 gün geçmiş hala ne bir cevap veriliyor ne forumda soru yayınlanıyor. Telefon ediyorsun, bu problemi yaşayan çok kullanıcı var servise gönderin diyorlar. Yazılım güncellemesine tableti servise göndermek! Şaka gibi gerçekten. Bir tık ile yapılabilecek bir güncelleme için kullanıcılarını bu denli uğraştırmaları firma anlayışını göstermektedir. Ben alırken araştırmadan bir anda teknosa çalışanının yönlendirmesiyle karar vermek durumunda kalmıştım. 399 TL fiyata 32GB bir tablet alıyor olmak da cezbetmişti ancak böyle ilgisiz ve beceriksiz bir firma olacağını tahmin edemedim açıkçası. Tahminim o ki bu firmadan garanti falan işimiz düşerse yandık...

• quote:

Orijinalden alıntı: sasmalco

4.2.2 ile 4.4 arasında ne fark varki, değermi kurcalamaya..

Getirdiği Yenilikler:

-Arayüz değişiklikleri
    -Performans ve stabilite artışı
    -Bildirim ve tepkime seslerinde değişiklikler
    -Güvenlik geliştirmeleri
    -Kamera fonksiyonları ve arayüz değişikliği
    -Kablosuz yazıcı özelliği
  • yeni tplink c2 dual bant 5ghz destekli router aldım. tablet 2.4ghz n destekli wifi diye satılıyor. 2,4ghz bağlantı yaptığımda maks. 65mbps ile bağlanıyor. mükemmel çekim gücü varken. dizüstünde 150mbps gördüm. g2 telefonda ac destekli 330mbps.
    bu tablet bg wifi gibi çalışıyor resmen. n kesinlikle değil.
    sizin bağlantınız maks. kaç wifi bağlantınız mükemmel bağlı iken?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Modemin yanında 2 diş anca çekiyor
    cep telefonumun ve bilgisayarımın full çektiği yerde...
  • Bu modelde wifi çekim gücü sorunu varmış. Eğer böyleyse diğer özelliklerinin hiçbir önemi yok.
  • wifi çekimi içler acısı malesef..
  • sasmalco kullanıcısına yanıt
    Aşağı kattaki yani aramda bir duvar olan modeme bağlanamayacak kadar mı kötü?
  • yer seçiyor sonra tutuş pozisyonunda onemli, elini ole kafana gore her yerine koyamazsın :)
    şaka gibi ama gerçek malesef..
  • sasmalco kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ben zaten telefon ile rahat bağlanamadığım için tablet bakıyordum. O zaman bu beni deli eder. Şimdi samsung t4 ile asus me176 arasındayım.
  • aynı tabletten mi bahsediyorsunuz. benim tablet 2 oda ilerden sorunsuz çekiyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm,
    bu tabletin 7.85 " olup da en iyi wi-fi çekim gücü ve hdmi çıkışı olanı hangi model ? A8 den sonraki harfler kafamı karıştırıyor . Tşk ettim
  • Arkadaşlar 32gb versiyona kitkat yukleyebilen varmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frekans06 kullanıcısına yanıt
    Sayın frekans06, cihazınızın kablosuz bağlantı çekim gücü problemi için teknik servisimize başvurabilir ya da reeder web sitemizden müşteri desteği alabilirsiniz. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReederTeknik -- 27 Ağustos 2014; 2:03:28 >
  • ReederTeknik kullanıcısına yanıt
    Sayin reeder teknik a8i 32gb versiyon tabletimvar. Uzerinde 22 subat tarihli v1.01 versiyon yazilim var. Bundan daha yeni bir 4.2.2 surum varmi. Forumdaki kitkat surum bu 32gb tablete yuklwnirmi. Bilginiz ricasiyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReederTeknik

Sayın frekans06, cihazınızın kablosuz bağlantı çekim gücü problemi için teknik servisimize başvurabilir ya da reeder web sitemizden müşteri desteği alabilirsiniz. Teşekkürler.

1 ay önce kendi forumunuzda A8i 4.4.2 güncellemesi için soru sordum. Ne mesajım yayınlandı, ne de cevap verildi!
    32GB olarak çıkardığı tablete basit bir android güncellemesini bile veremeyen, kendine özgü forumunda bile müşterisinin sorusunu yayınlamayan, yanıtlamayan, bir geri dönüş yapmayan firmadan müşteri desteği alabileceğimi düşünmek ne kadar gerçekçi olur siz taktir edin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bora2004

Arkadaşlar 32gb versiyona kitkat yukleyebilen varmi.

Ben forumlarında ne yazıyorsa bire bir yaptım. Bir türlü güncelleyemedim. Forumlarında yazdıkları 16GB modeller için. 32 GB modeli çıkarmışlar ama saldım çayıra mevlam kayıra hesabı, ne güncelleme desteği var nede müşteri desteği. Ben forumlarına güncelleme ile ilgili soru sordum yayınlamadılar bile. Çok beklenti içine girme hocam.
  • cihazın kablosuz çekim gücü az olması cihazın donanımsal bir sorunu servisi götürünce ne değişecek ki? bütün reeder a8i'lerde var o. ayrıca arkadaşlar ben şuan 16gb versiyonunda 4.4.2 kullanıyorum. 32gb modeline neden yüklenmiyor aklım almadı. yani işlemci falan aynı değil mi başka bir çipset mi var içinde? eğer aynı tablet sadece hafızası artmış olsaydı bizim kullandığımız 4.4.2 'yi siz de kullanıyor olmanız lazımdı. 32gb kullananlar antutu benchmark, cpu-z gibi programlara yükleyip görüntü atabilir misiniz? veya bilgileri yazabilir misiniz? antutudan kaç puan aldığını falan da yayınlayın bizim 16gb lık modelle kıyaslayalım bakalım tıpkısının aynısı mı yoksa farklı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: frekans06

quote:

Ben forumlarında ne yazıyorsa bire bir yaptım. Bir türlü güncelleyemedim. Forumlarında yazdıkları 16GB modeller için. 32 GB modeli çıkarmışlar ama saldım çayıra mevlam kayıra hesabı, ne güncelleme desteği var nede müşteri desteği. Ben forumlarına güncelleme ile ilgili soru sordum yayınlamadılar bile. Çok beklenti içine girme hocam.

Tesekkurler dostum. Firmadan bekledigimiz resmi bir yanit. Evet 32gb versiyonda guncelleme destegimiz yoktur su su sebeplerden oturu diye... Yazik ulkemizde turk markalarina destek olmak icin bu tip cihazlari tercih ediyoruz fakat verdikleri hizmetde ortada... Bir daha reeder marka bir urun asla satin almam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora2004 -- 27 Ağustos 2014; 19:24:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frekans06

quote:

Tesekkurler dostum. Firmadan bekledigimiz resmi bir yanit. Evet 32gb versiyonda guncelleme destegimiz yoktur su su sebeplerden oturu diye... Yazik ulkemizde turk markalarina destek olmak icin bu tip cihazlari tercih ediyoruz fakat verdikleri hizmetde ortada... Bir daha reeder marka bir urun asla satin almam...

Hocam bende teknosaya samsung tablet almak için girdiğimde tabletler ile ilgilenen satış temsilcisinin sözlerine kandım. 32GB ve Türk malı olduğunu da duyunca hiç araştırmadan aldım. Samsungun almak istediğim modeli ile kıyas yaparmısın dediğimde birde bana "abi bu ürünü kıyaslayacaksan Ipad mini ile kıyaslamalısın" demişti. Fakat aldıktan sonra öğrendim ki Türk malı dediğimiz tablet Çin malı teclast p89 tabletin bire bir aynısıymış ve Ipad mini çakması bir ürün.

Ha şu da var, ulan 400 liralık tablet alıyorsunuz daha ne istiyorsunuz derlerse anlarım. Ama şirin bir firma gibi gözüküp bir güncelleme desteği bile verememelerini kabul edemem. Ben aldığıma pişman oldum ve tableti 6 yaşındaki oğluma verdim o oyun oynuyor...

• firma forumunu soyle bir okudum, pek yardımcı olmaya niyetleri olmadıgı kanısı olustu, bir arkadas kendi imkanlarıyla 4.4 surumunu atmıs ancak
    gps in calısmadıgından ve 4.2 ye donemedigini yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.