Şimdi Ara

Uygulama Rehberi-3: Sizler için seçtiğimiz faydalı ve kullanışlı Android uygulamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android işletim sistemin kullanan akıllı telefon ve tabletler için birbirinden faydalı ve kullanışlı uygulamaları anlattığımız Uygulama Rehberi isimli uygulamamızın üçüncü bölümü ile karşınızdayız. Bu bölümde cihazlarınızı tamamen kişiselleştirmenizi sağlayan uygulamalar sizleri bekliyor.. Bu haftanın menüsünde Next Launcher 3D, Go Locker, Camera FV-5, Pixlr Express ve Thumb Keyboard 4 uygulamaları yer alıyor.

• Teşekkürler Faydalı Uygulamalar var.
  • Askerden döndüğünüze sevindim, artık uygulamaları bekliyoruz bol bol
  • Thumb Keyboard 4 en klavye uygulamasıdır aylardır kullanırım. Pixlr Express zaten muhteşem keşke kullanmadıgım güzel uygulamalar olsaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan reis gelmiş hoş geldin reis :D

• Pixlr Express'i bilmiyordum çok iyi oldu, rehber için tesekkürler..

• Camera fv 5 tek kelimeyle müthişmiş iosda bunun benzeri var mı aynısı yokta?

• Yeni android e geçenler için çok iyi oldu... Müdavimi olacağım bir konu olacak kesinlikle...
  • Reis özlettin kendini be . Yemin ediyorum duygulandım . İyi fitleşmişşin ama :)

• Sevinçten ne yapsam bilemedim
  • kaan geçmiş olsun... ( mum gibi olmuş heaaa ) :))

• Kaan Arlı var dediler geldik özlemiştik Gün Oksayla Programlarınıza Devam edersiniz artık

• Herkese selamlar

Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim:) uygulama tavsiyeleriniz olursa forum üzerinden yazabilirsiniz :)

Saygılar

Kaan :)

• Emeğinize sağlık.

• geçmiş olsun askerlik yaramış pixlr expresii denemek lazım iyi oldu
  • Eyvallah kanka hoş geldin askerlik yaramış çakı gibi olmuşsun :)

• Tesekkurler.Emeğinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim böyle ingilizce hocamız olduda bizmi okumadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi Guy -- 10 Aralık 2013; 21:16:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar

Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim:) uygulama tavsiyeleriniz olursa forum üzerinden yazabilirsiniz :)

Saygılar

Kaan :)

• Sonunda Kaan Arlı'nın yüzünü de tekrar gördük seni gördüğüme çok mutlu oldum editörüm.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.