Şimdi Ara

Herkez bana bulaşıyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OLAYLAR ÇÖZÜLDÜ ŞİMDİ DAHA KÖTÜSÜ OLDU > TIKLAhttp://forum.donanimhaber.com/m_85049427/f_//tm.htm#85049427

quote:

Herkez bana bulaşıyor.

Okulda sürekli neredeyse her gittiğimde mutlaka birisi bulaşıyor. Sözlü laf atıyorlar, artislik taslıyorlar.

Yaşım 15, boyum tam 2 metre çok uzun boylu olduğum içinde sözlü laf atınca, artislik taslayınca hani böyle sınıfın en uzun en güçlü çocuğuna artislik yaptımda ben sizden daha güçlüyüm havasını göstermeye çalışıyorlar.
    Bu veletlerin bunları yapmaları hiç hoşuma gitmiyor. Sinirimi bozuyor, sınıf önünde diğer veletlerin önünde küçük düşüyorum. Okul ilk açıldığında zaten direk okulun ilk gününde kavga ettim yani insanlar sırf boyum uzun diye bana meydan okuyor ediyor. Zaten hep tek takılıyorum. Fazla arkamda yok, yani gel beni dövüyorlar kanka yardım et diceğim bir arkadaşım yok. Gerekirsede bulurum, önemi yok.

Herneyse, kavga etmeyede fazla g*t yemiyor. Diyelim adamı dövdüm benzettim e bunun kankası arkadaşı gelmicekmi bana hesap sormaya kavgaya falan ondan uğraşmak istemiyorum ama bunlar benimle uğraşıyor dalga geçiyor. Birisi tenefüste geliyor zıplayıp boynuma asılıp arkadan aniden düşürüyor yere falan yani sabrım taştı bir daha böyle bir durum olursa hayatımın en büyük hatasınıda yapsam dalmayı düşünüyorum. Bu arada boyum uzun çeviğim tamam fakat o kadarda kaslı olduğum söylenemez. Genede okulun ilk gününde bana bulaşan çocuğu benzeterek sınıfı azda olsa benden korkutmuş oldum. Dilekçe işlerini falanda daha önce denedim fazla yarar etmiyor böyle o. evlatlarına

Böyle durumlarda ne yapmalıyım? Uzak mı durmalıyım? Direk laf söyledimi kafayı çakmalımıyım? Birisi yönlendirsin ama dalga geçmesin. Bu liseli ergen bebelerden artık bıktım yani ne yapayım? Yanımda bıçak taşıyıp adam öldürmek için hazır damı bekleyim? Böyle veletler insanı katil eder. Okumak istiyoruz ama okuma hakkımızı böyle elimizden alıyorlar.

Böyle durumlarda ne yapmalıyım? Okuldan soğumuş durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lomerl -- 11 Aralık 2013; 12:45:43 >

• Aşırıya kaçan gerçekten dayağı hakedene yapıştırırsan hiçkimse bidaha yapmaz ama sakın gidip fazla suçu olmayanı dövme hakedeni döv
  • Bence birini iyice benzet bakalım bidaha yapıyorlar mı? Ama öyle iki yumruk- tokat vs değil baya dal. Onlar senin sessizliğine geliyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün zaten sinirden baya fanteziler hayaller kurdum, birini iyice benzetmeyi kafaya koydum.
    Üstteki arkadaşımızın dediği gibi genellikle sessiz ve sakin biri olarak görünüyorum, ama içimde olan biten öfkeyi dışarı vurmuyorum.
  • "Beyler, yapmayın artık şunları. Ciddiyim." tarzı bir şey de onlar da "Ne yapacaksın" der yüksek ihtimal "ağzına koyarım" de. Gayet ciddi ses tonuyla dersen yüksek ihtimal işe yarar
  • herkes olacak. ayrıca bulaşana bulaş bir daha yapmazlar
  • Dışarıda hiç tanımadığın kişilerle gözüne kestirdiklerinle konuş onları rol yapmaları konusunda ikna et. En az 30 kişi toplamalısın ki gözleri korksun sadece rol yapmalarını söyle.

İkna olmazlarsa onlara ödeme yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Realist Teorisyen -- 9 Aralık 2013; 19:25:45 >
  • Herkez yazıyorsan hak edersin..
  • Yaş 15 boy 2 metre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simo Hayha

Yaş 15 boy 2 metre

Zaitsev daha iyi bence
  • Ne bakıyon lan? Uza
  • @

Evet kardeşim spor yapıyorum zaten, sporcu adamım.

Boy uzun olduğu için herkez bulaşma çabasında, hani beni alt üst edince en güçlüsü ben olucam ondanda güçlü olduğumu kanıtlıcam sonra herkezden güçlü olduğumu kanıtlıcam herkez benden korkucak hesabı aklı liseli ergen veletler hala ergenlikten çıkamamış bazıları nasıl bir zihniyet var böyle veletlerde tanrı niye böyle veletleri yaratıyor? Hiçmi düşünme gibi bir kabiliyeti yok bunların? O yüzden boy uzun olduğu için hem gıcık oluyorlar onlar kısa ben uzunum tanrı beni farklı yarattığı için çekememezlikler oluyor o yüzden oradanda gıcık olup bulaşıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamovka

quote:

Orijinalden alıntı: Simo Hayha

Yaş 15 boy 2 metre

Zaitsev daha iyi bence

Emin olma o kadar

Simo hayha zaitsev kadar popüler olmadığı icin herkes zaitsevi iyi biliyor

+

Kizin boyu kac cm kardes
  • zaitsev ne simo hayha bilmem ne ne?

Türkçe konuşurmusunuz? :D

ve kız ne? Anlamadım dediğinden hiçbirşey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lomerl -- 9 Aralık 2013; 22:09:34 >
  • Konusarak hallet

• Omer faruk kahraman?

• quote:

Orijinalden alıntı: lomerl

zaitsev ne simo hayha bilmem ne ne?

Türkçe konuşurmusunuz? :D

ve kız ne? Anlamadım dediğinden hiçbirşey..

Pardon başka konuyu okuyordum buraya yazmışım

• Vallaha kim karışıyorsa uyar olmadı yine uyar olmadı yapıştır bir tane. Bu gün bir tane oldu çocuğun birini hiç sevmem bana vurdu kaçtı kaç kere de uyarıyorum. Çocuğu kovaladım düşün elim kapının arasında kalmış çocuk hala sınıf kapısını çekiyor ulan o sinirle bir girdim girer girmez bir kafa attım o olay orda bitti
  • 15 yaş 2 metre ?
  • Sbs
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.