Şimdi Ara

Ramos'dan Bay Trail işlemcili ve çift işletim sistemli tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ramos'dan Bay Trail işlemcili ve çift işletim sistemli tablet

Ülkemizde de en çok araştırılan Çin menşeli tabletlerin başında gelen Ramos, gelecek yıl için bu kez Intel Bay Trail işlemcili ve çift işletim sistemli bir tablet modeli ile karşımıza çıkacak. Firma Intel Clover Trail+ işlemcili modellerini geçtiğimiz Eylül ayında duyurmuştu.

Ramos i10 Pro adındaki tablet modelinde 4 çekirdekli bir Bay-Trail işlemci yer alıyor. Modelin en dikkat çekici yönü ise Android ve Windows işletim sistemlerini birarada sunuyor olması. Cihaz iki işletim sistemi arasında hızlı bir geçiş sağlıyor.

Clover Trail+ işlemcili ve Full HD ekranlı Ramos i10 modeli tasarım açısından HTC One modeline oldukça benziyor ve bir ara bu modelin HTC'nin yeni tableti olacağına dair iddialar gündeme gelmişti. Ramos i10 Pro selefinden daha farklı bir tasarıma sahip olacak. 

Ramos i10 Pro modelinde bunun haricinde 1920x1200 piksel çözünürlük, 2GB RAM, 5MP çözünürlükte arka, 2MP çözünürlükte ön kamera şeklinde özellikler olacağı belirtiliyor. 

Ramos i10 Pro modelinin gelecek yıl başlarında tanıtılması bekleniyor. Ancak firma henüz i9 ve i10 modellerini yaygın kullanıma sunamadığı için i10 Pro modelinin piyasaya çıkmak için bir iki ay daha bekleyeceği tahmin ediliyor.  

Kaynak:http://news.softpedia.com/news/Ramos-i10-Pro-Tablet-with-Windows-and-Android-Coming-in-2014-404623.shtml

• Cümleye dikkat! "Android ve Windows" diyor. IOS ve Windows demiyor :D Android'in hangi noktaya geldiğine şahit olun beyler...

• Sergio Ramos hiç sevmem ..

trololol

• intel ve nvidia mobil sektörde iddialı olacağa benzemiyorlar.i10 pronun tasarımını ve fiyatını görmek lazım.işlemci işi bozuyor.
  • Ebuzen ios apple dışındaki ürünlerde kullanılamıyor

• HTC One'a benziyor :D

• Bu şekilde bir ürün zaten piyasada mevcut :) Asus transformerbook Trio. Dünyanın 3ü bir arada ilk notebook modeli. :) Tablette Android İntel atom 2GB Ram 16GB kapasite Full hd.Dock ta yani alt klavye de ise 4. nesil İ5 4200U 4 GB 500 GB Disk Dock ünitesine hdmı bağla oldu sana Desktop.Tablet parçasını getir docka oturt oldu sana ultrabook.Androide gec tabletı ayır oldu sana tablet :)

• Fiyatı ??

• quote:

Orijinalden alıntı: ebuzen

Cümleye dikkat! "Android ve Windows" diyor. IOS ve Windows demiyor :D Android'in hangi noktaya geldiğine şahit olun beyler...

bilgi paylasimini amac edinmis sitelerde elini kolunu sallayan yorum yapamasa iyi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst hoparlör bölümünde HTC' den izler taşıyor sanki.

• fiyatı görmek lazım alınası bi cihaz olmuş

• HTC One in abisi olcak herhalde

@ebuzen

Ne ictin la sen? Apple'in yazilim sattginimi gordun?

• Elimdeki ios markalı oltayla öylece foruma uğramıştım. amacım sadece nesli tükenmek üzere olan sazanlardan avlamaklı. bu kadar sazan olduğunu inanın bilmiyordum :D

• Tutmaz çünki marka kötü.

• Oha htc one
  • hTc'nin tasarımını resmen çalmışlar.

• HTC o kadar iyi niyetli ve saf (!) bir firma ki bu tasarımı görseler bile hakkalarını aramazlar. :)

• koca tabletlerin şu muhteşem kamera çözünürlüklerine hayranım doğrusu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Killerboy33

Bu şekilde bir ürün zaten piyasada mevcut :) Asus transformerbook Trio. Dünyanın 3ü bir arada ilk notebook modeli. :) Tablette Android İntel atom 2GB Ram 16GB kapasite Full hd.Dock ta yani alt klavye de ise 4. nesil İ5 4200U 4 GB 500 GB Disk Dock ünitesine hdmı bağla oldu sana Desktop.Tablet parçasını getir docka oturt oldu sana ultrabook.Androide gec tabletı ayır oldu sana tablet :)

Eğer haber bahsedilen gibi sadece bay trail işlemçi kullanılarak bu tablet ortaya çıkacaksa henüz böyle ortaya çıkmış bir tablet bulunmamakta.Trio da tablet kısmında ayrı işlemçi anakart dock kısmında ayrı işlemçi anakart bulunmakta dediğiniz gibi ve fiyatı da bayağı tuzlu.Samsung ve acer in 3.nesil i5 li tabletlerine sonradan android kurulabiliyor ama tabi offical olarak böyle çıkmamış cihazlar.Yani bu cihaz bu haliyle ilk olmuş oluyor.Ayrıca fiyatı da bayağı uygun olacağa benziyor.

• Her iki OS da kasmadan hızlı çalışsın. Gerisi pek problem değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.