Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Myronides

bölüm sonu fena bitti

Joker geliyor Joker, Arkham Asylum'da kesin Gordon'da oraya gittiğine göre Joker görebiliriz artık

İnşallah ama ben pek sanmıyorum gösterseler bile ona daha çook var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Hayyr sezon içi final. 1-2 hafta ara olacak.

Her dizi de sezon arasına girdi

Toplamda kaç bölüm olcak 1.sezon 20 mi?
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    22
  • Ne zaman çevirirki bu son bölümü çevirmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Ne zaman çevirirki bu son bölümü çevirmen

Çeviriyordu, %90 olmuştu sonra kaldırdı.

• Dizi gittikçe güzelleşiyor. Efendi Bruce gollerine devam ediyor..
  • Dizi 2 saat önce çevrildi arkadaşlar, iyi bakın. Askiyon açısından dolu dolu bir bölümdü.

Ivy'yi yeniden görebildik sonunda, o da düşmüş sokak çocuğu hallerine yazık. Selina neden korktu onu anlamadım, diyaloglar çok tuhaftı. Suikastçileri kim tuttu gerçekten merak ediyorum. Ben bile ısınıyorum artık Alfred'e. Bruce ile Selina da sonunda öpüştü. Artık DC'nin geniş evrenine yelken açıyoruz gibi. Nygma'yı da güzel bir sahneye koymuşlar bu bölümde.
    Promo hakkında, daha önceki fragmanlarda var mıydı bilmiyorum ama sen sonunda şehri gösterirken(GOTHAM yazısı çıkıyor) en karşıda kocaman yeşil bir soru işareti var. Penguin'de ismini kabulleniyor artık.

• Suikastçileri bence

Gölgeler birliği tuttu Wayne Cinayetlerinin artık unutulması için tanığı ortadan kaldırmak istiyorlardır. Wayne'leride onlar öldürttü bence ilerde bi şekilde bağlayacaklardır Raas'ı bile görebiliriz belki
  • bu bölümde Alfred reyise ısındım diyebilirim

ıvy ve cat hakkında soru

bunlar çizgi romanda falan baya birbirine düşman mıydı ? yani sonuçta ıvy cat'i biraz hırpalayabilecek bir karakter
  • beyler sizce dizi izlenir mi, yavaş ilerleyen dizileri pek sevmiyorum, bu sizce nasıl, izleyenler önerir misiniz?
  • Dizi sezon arasından 5 Ocak'ta dönecek
  • zeqqqqq kullanıcısına yanıt
    1 ay yoklar
  • sıkı bir batman hayranı olduğum halde arrow yeni başlayan flash dizisini bile izliyoken böyle bir diziden nasıl haberim olmamış çok şaşırdım kendime :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMack

sıkı bir batman hayranı olduğum halde arrow yeni başlayan flash dizisini bile izliyoken böyle bir diziden nasıl haberim olmamış çok şaşırdım kendime :D

Demekki yeteri kadar hayran değilmişsin
  • çok güzel bölümdü alfred reis ara vermeselerdi keşke...
  • Dizi fevkalade güzel gidiyor ve reytingleri de iyi görünüyor,2 sezon onayını da çok rahat alır gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

sıkı bir batman hayranı olduğum halde arrow yeni başlayan flash dizisini bile izliyoken böyle bir diziden nasıl haberim olmamış çok şaşırdım kendime :D

üzüldüm baya hocam kim bilir daha hangi süper kahramanların dizileri var smallville vardı bitirdim onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

üzüldüm baya hocam kim bilir daha hangi süper kahramanların dizileri var smallville vardı bitirdim onu

Smallville den sonra bu arrow bu flash yavan gelir

• Bence Joker felan olmaz bu sene en az 2-3 sene sonra gelir eğer dizi yeni sezon olayı alırsa çünkü bayağı bir karakter gösterdiler bu sene. Yada reyting durumunda zor durumda kalırlarsa ozaman gösterirler bence.
  • xMack X kullanıcısına yanıt
    Al sana istemediğin kadar dc dizisi

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_television_series_based_on_DC_Comics
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.