Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok güzel dizi bir an şöyle seri katilleri görünce batman olaydida ağızlarını burunlarını kıraydı dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

bu bölümde Alfred reyise ısındım diyebilirim

ıvy ve cat hakkında soru

bunlar çizgi romanda falan baya birbirine düşman mıydı ? yani sonuçta ıvy cat'i biraz hırpalayabilecek bir karakter
    quote:

Orijinalden alinti: 4TL4NT1S

bu bölümde Alfred reyise isindim diyebilirim

ivy ve cat hakkinda soru

bunlar çizgi romanda falan baya birbirine düsman miydi ? yani sonuçta ivy cat'i biraz hirpalayabilecek bir karakter

Evet dü?manlar fakat aralarynda dü?manca bir ?eyi göremeyiz dizi boyunca daha kimse ne oldu?unun farkynda bile de?il çünkü

• TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Bence de devam edin, ilk başlarda sıkıcı gelmiş olabilir ama son bölümler güzel hele 10.bölüm çok iyiydi.
  • Ev halleri

Gotham (2014 - 2019)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Suikastçileri bence

Gölgeler birliği tuttu Wayne Cinayetlerinin artık unutulması için tanığı ortadan kaldırmak istiyorlardır. Wayne'leride onlar öldürttü bence ilerde bi şekilde bağlayacaklardır Raas'ı bile görebiliriz belki

tahmin yapıyorum senin dediğin gibi ama spoiler sayılır
    zaten arrow ve gotham dizileri aynı evrende geçmiyor mu raas'ı oynayan kişi gotham'dada oynayabilir aynı kişi oynayabilir güzel olur eğer öyle olursa

bu arada diziyi yorumlarsak çok güzel şekilde ilerliyor bence arkham'ada geçtik bakalım joker'i görecekmiyiz galiba bu sezon içinde görünecek demişlerdi joker yanlış hatırlamıyorsam.

• ily4s kullanıcısına yanıt
    o dediğin şey olmaz çünkü raas'ın gençliğini görürüz anca
  • Alfred son bölümlere doğru açıldı baya. Yakıştı diziye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

o dediğin şey olmaz çünkü raas'ın gençliğini görürüz anca

Ra's Al Ghul istediği zaman Lazarus Pit kuyusuna girer gençleşebilir. Yani yaş konusunda bir sıkıntı olmaz merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 26 Kasım 2014; 20:01:16 >
  • son bölüm iyice tavan yapdı ve artık şunu rahatça söyleyebilirim, ne arrow ne flash nede constantine bu senenin en iyisi gotham bence,

bence harley quinn'i arkham asylum da görmek mümkün olmayabilir, çünkü harley şuanda bruce ile aynı yaşlarda olmalı, hem şu aralar arrow da seyredebiliriz kendisi, geçen bölümdeki diggle - oliver muhabbetinde kendisinin argus da tutuldugunu biliyoruz, hem suicide squad bölümünde bir kaç saniye görmüştük, tabi senaristler bizi şaşırtırsa bişey diyemem
  • başlıyacam da kalsik dedektif dizilerinden sıyrılıyordur umarım , çizgi roman karekterlerine ve alt yapıya vurgular iyi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

başlıyacam da kalsik dedektif dizilerinden sıyrılıyordur umarım , çizgi roman karekterlerine ve alt yapıya vurgular iyi mi ?

Evet.Çizgi romandaki karakterlerin gelişimine büyük önem veriyorlar.
  • Cat neden bu kadar tatlı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.bölüm'ü izledim . Tavsiyem izleyin baya hosuma gitti.

Batmannnn :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem Talia al Ghul hemde Ra's al Ghul'u görmek süper olurdu fena fikir değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 27 Kasım 2014; 20:21:21 >
  • Alfred adamın dibisin. Otur konuş, sırf ses tonun için izlerim. Birde güzel huy, ahlak ekle al sana alfred.

Ayrıca bence her bölüm dizi dahada oturuyor. Çok daha iyi bölümler olacaktır.
  • Sonunda güncele gelebildim. Daha önceden adını sık duyup, Arrow Flash gibi diye yaftalayıp başlamamıştım. Çok yanılmışım meğerki.

1x10

Alfred'e ben de başlarda ısınamamıştım. Son bölümde bu bakış açımı kırdı. Penguen arka planda aldı bu bölüm. Cat ile Bruce, sonunda beklediğimiz sahneyi gerçekleştirdiler. Cat ile Bruce'un peşindeki bayanı görünce direk aklıma Talia Gul geldi aklıma. Sanırım Bruce'a dövüşmeyi Ras Gul öğretiyordu zaten. Gordon Arkham'a yollanmasıyla buralar geçiştiribilirler belki.Penguen daha büyüyüp,teşkilatı kurar diye tahmin ediyorum.
  • 1x10

vay be Naevia diziye iyi bir giriş yaptı. Alfred bu bölümde süperdi, ilerde daha çok katılır aksiyona umarım. Bruce çatıdan atlayıp küçük bi batmanlik yaptı bu sefer. Pengueni çok az gördük bu bölümde tek kötü yanı oydu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün X-men days of future past'ı bir defa daha izledim, filmde Charles'in anılarında Raven ile tanışmasını gösterirken bizim Bruce'a benzettim ama değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklord Sauron -- 28 Kasım 2014; 10:05:38 >
  • 1x10

Dizi çok fazla Penguen üzerine dönüyordu, bu bölüm onu kotardılar sağ olsunlar. Penguen dizideki en sevdiğim karakter, inkar etmiyorum bunu ancak dizinin adı Penguin değil, Gotham. Senaristler farkına vardılar sanırım sonunda.

Selina ve Bruce'un en baştan beri tanışması çizgi romanda büyük bir kopukluk oluşturdu. Bruce Wayne batman olduktan çok sonra Selina ile tanışıyor halbuki. Çizgi romana bağlı kalmayacaklarına bi mesaj mı çaktılar burda ne yaptılar anlayamadım.

Enigma için daha çok bekleyeceğiz. Normal ilerleyişte Batman döneminde bile çok çok ilerilerde görüyoruz çünkü E.Nigma'yı Riddler olarak. Ancak Selina ve Bruce'un tanışması falan derken olayları çok hızlı geliştirdiler.

Dizi şu anda çok tatlı ilerliyor. Ana örgünün yanındaki tek bölümlük davalar derken baya zevkli bir hal aldı. Umarım böyle devam eder de yıllar yıllar sonra bıyıklı, gözlüklü Jim Gordon'ı görebiliriz.

• Spartacus oyuncularının hepsi çizgi romanlara fena dalış yaptılar vallahi. Bu bölüm de eski Naevia da geldi. Çok tatlı olmuş deri kıyafetleri giyince. Daha fazla görürüz umarım.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.