Şimdi Ara

Pantech'ten parmak izi okuyuculu ve 5.6-inç ekranlı phablet: Vega Secret Up

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pantech'ten parmak izi okuyuculu ve 5.6-inç ekranlı phablet: Vega Secret Up

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Pantech, phablet segmentinde konumlandırdığı yeni modeli Vega Secret Up'ı duyurarak ürün gamını genişletiyor.

151.4 mm uzunluğunda, 76.4 mm genişliğinde, 9.5 mm kalınlığında, 173 gram ağırlığında tasarlanan ve Güney Koreli üreticinin klasik tasarım çizgilerini taşıyan Vega Secret Up'a, 2.3 GHz frekansında çalışan dört çekirdekli (Krait 400) Qualcomm Snapdragon 800 yongada sistem çözümü, Adreno 330 grafik işlem birimi ve 2 GB LP-DDR3 RAM hayat veriyor. Phablet, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 4.2.2 ''Jelly Bean'' sürümünü kullanıyor.

Vega Secret Up'ın 5.6-inç büyüklüğündeki ve 1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlüğündeki dokunmatik kapasitif ekranı, mahremiyet koruması özelliği sunuyor. Firma yetkililerinin açıklamalarına göre çevrenizdeki insanlar phablette yaptığınız işlemleri göremiyor. Bu özellik, toplu taşıma araçlarındaki meraklı bakışlardan rahatsız olanlar için güzel bir detay. Ön yüzüne 2 megapiksel çözünürlüğünde; arka yüzüne ise 13 megapiksel çözünürlüğünde kamera yerleştirilen phablet, aynı zamanda arka yüzündeki parmak izi okuyucusu ile dikkatleri üzerinde topluyor.

16 GB'lık dahili depolama alanı, LTE-A alt yapısı desteği ve 24 bit / 192 KHz ses desteği gibi diğer teknik özellikleriyle ön plana çıkan phabletin batarya kapasitesi 3.150 mAh.

Pantech, Vega Secret Up'ı 9 Aralık'tan itibaren Güney Koreli tüketicilerle buluşturmayı planlıyor. Firmanın şimdiden satış hedefi 1 milyon adet. 

• Biri de dese ki ; Türkiyede önümüzde ay satışa çıkacak.
    Esir etmiş 2-3 marka bizi !
    Yazıklar olsun !

• Şu marka neden dünyaya açılmıyor anlamak güç eskiden ürünleri Ülkemizde satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    Bu model değilde Vega iron çok güzeldi keşke ülkemizde satılsaydı.

• Uzun suredir panteck firmasini takip ediyorum her ürünü super biri cikip getirsin su marka yi ülkemize bizi kurtarsinnnn

• Çoğu çin markası ülkemize gelmiyor tamam ama Güney koreli pantech neden ülkemize gelmiyor anlayabilmiş değilim. Lg ve Samsung'tan eksiği yok fazlası var bu markanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galaxys7

Çoğu çin markası ülkemize gelmiyor tamam ama Güney koreli pantech neden ülkemize gelmiyor anlayabilmiş değilim. Lg ve Samsung'tan eksiği yok fazlası var bu markanın.

Samsung pazarı ele geçirmişken, LG bile çekilebilir bence. Pantech neden gelsin ki? Reklam, garanti ve servis ceplerinden bir ton para harcamaları gerekir bu da astarı yüzünden pahalıya gelir. Demek ki birileri de ısrarla Samsung kullanmamızı istiyor, düzenlerine çomak sokanları da istemiyorlar.
  • Neden tasarım olarak dikkatleri çekecek değişik bir şeyler yapmıyorlar anlamıyorum. Japonlar'ı bu konuda çok taktir ediyorum açıkçası ?

• Galaxys7 kullanıcısına yanıt
    Geçmişte Pantech'in cep telefonları ülkemizde satılıyordu. Dilerim yakın zamanda Pantech'in ürünlerini ülkemizde yeniden görmeye başlarız.
  • Apple 5s le parmak izi okuyucuyu getirince yine moda oldu.Neyini örnek alıyorlar bu markanın anlamıyorum ki.

• Ah birde ucuz Çin telefonları gibi anten koymasalar.
  • baktum agladım

• Phablet te Note serisinin bircok ozelligi var parmak izi okuyucu yok ama o S-PEN ozellikleri muhtesem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banamı öyle geldi? köşeler ve keskinlik i phone, tuş ve kenarları samsung galaxy s serisi, arka tarafı lg g2.Yok artık...

• Ah ah. .... . ..
  • ürün güzelde mahremiyet olayını anlamadım ekranı nasıl başkaları göremicek biz bakınca göreceğiz diğerleri göremicek mi biraz ilginç geldi bana

• Güzel özellikleri var.Parmak izi okuyucu one maxx hesabı olmuş.Atrix ten iphone oradan one maxx e şimdi pantech e.Ne kadar gerekli bilmiyorum fakat gelmesi ve g2 gibi bir fiyatlandırmadan sunulması pazarı ataşeleyebilir.
  • Bazi arkadaşlar parmak izi okuyucu için Apple örnek alınıyor demiş..

Not-Yıllar önce Toshiba g500 de parmak izi okuyucu kullanıyordum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.