Şimdi Ara

İngiltere'de 12 Aralık'taki temyiz duruşmasına kadar HTC One Mini satışı devam edecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İngiltere'de 12 Aralık'taki temyiz duruşmasına kadar HTC One Mini satışı devam edecek

Hafta başında İngiltere mahkemeleri, Nokia'nın bazı patentlerini ihlal ettiği gerekçesiyle HTC'yi suçlu bulmuş ve 6 Aralık itibariyle HTC One Mini modeline ülkede satış yasağı uygulanması kararı almıştı.

HTC One modelini de etkileyen patent davasında hakim, HTC'nin mali durumunu göz önüne alarak bu model için karar gününü ertelemiş ve HTC'ye kararı temyiz etmesi için de süre tanımıştı.

Temyiz mahkemesine başvurarak acil duruşma talebinde bulunan HTC, yapılan açıklamaya göre 12 Aralık tarihine duruşma günü aldı. Ayrıca 12 Aralık tarihindeki bu duruşmaya kadar ülkede HTC cihazlarının satışına devam edilecek. 

Eğer temyiz mahkemesi kararı onaylarsa HTC One Mini modelinin satışı yasaklanacak ve HTC One modelinin de yasaklanması gündeme gelebilecek. Yasaklanmaya sebep olan ise HTC'nin One ve One Mini modelinde kullandığı bir yonganın Nokia'nın patentlerini ihlal etmesi. HTC ise bahse konu yonganın çok küçük boyutlarda olduğunu ve yasağa gerek olmadığını savunuyor.

• HTC ise bahse konu yonganın çok küçük boyutlarda olduğunu ve yasağa gerek olmadığını savunuyor.

Aynısını senin anana bacına yapsalar hoşuna gider miydi HTC?
  • Zaten pek satilmiyor one mini ayni fiyata nexus 4 daha iyi bir secenek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baklava çalan çocuklar 9 yıl yattılarsa HTC de çekecek işlediği suçun cezasını. Küçük boyutu büyük boyutu yok bu işin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 5 Aralık 2013; 19:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz
    HTC ise bahse konu yonganın çok küçük boyutlarda olduğunu ve yasağa gerek olmadığını savunuyor.

Al işte akıldan yoksun bir yorum
    quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

akıldan yoksun olan kısım.

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 5 Aralık 2013; 21:53:40 >

• Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    Orada sagda evillol.gif var fark ertiysen

Sazan gibi atliyosunuz her seye

Ayrica senin patentli herhangi bir seyini izinsiz kullansalar kosuna gider miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 5 Aralık 2013; 23:45:18 >
  • Bence şu ana kadar şekil olarak rakipsiz bir telefon. Nokia'nın bu ileri görüşlülüğü Htc firmasının canını sıkacak gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Zaten pek satilmiyor one mini ayni fiyata nexus 4 daha iyi bir secenek

hocam tel daha yeni satilmadigini nerden biliyorsun kaç sefer ı. bilişim e gittim one mini için gelen partilerin hepsinin tükendiğini söylediler en sonunda yakaladım malı bilişimde. şu kadarını soylim mükemmel ötesi bi telefon...

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

hocam tel daha yeni satilmadigini nerden biliyorsun kaç sefer ı. bilişim e gittim one mini için gelen partilerin hepsinin tükendiğini söylediler en sonunda yakaladım malı bilişimde. şu kadarını soylim mükemmel ötesi bi telefon...

Sen 1 gb ramli 2 cekirdek telefonumu alirsin 2 gb ramli 4 cekirdek telefonumu

• one mininin en büyük dezavantajı ekranın altından ve üstünden kasanın çok uzun olması.. buda yelefonu mini olmaktan çıkarıyor. neredeyse one kadar uzun ama biraz dar bir model.. buna one mini yerine ülkemizde one dar desymişler daha anlamlı olurmuş..

• quote:

quote:

quote:

1 gb ramli 2 çekirdekli telefonu alırım..

• quote:

quote:

quote:

quote:

1 gb ramli 2 çekirdekli telefonu alırım..

Buda senin androidden hicbirsey anlamadigini gosteriyor

• Sizce Htc one alayım mı yoksa Htc two telefonunun çıkmasını mı bekleyeyim. Aralarında gözle görülür bir fark olur mu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.