Şimdi Ara

Galaxy Grand Lite birkaç ay içerisinde tanıtılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Grand Lite birkaç ay içerisinde tanıtılabilir

Samsung'un ilgi gören akıllı telefonlarını seri halinde devam ettirdiğine sık sık şahit oluyoruz. Kısa bir süre önce ikinci modeline kavuşan Galaxy Grand serisi şimdi bir giriş seviyesi modele hazırlanıyor olabilir. 

Sektörden gelen bilgilere göre Galaxy Grand Lite modeli gelecek yıl Şubat ayında MWC 2014 fuarında boy göstermeye hazırlanıyor. İlk Grand modelinde ekran 5 inç ve çözünürlük 480x800 piksel iken, ikinci Grand modelinde 5.25 inç ve 720p olarak karşımıza çıkmıştı. GT-I9060 model numaralı Galaxy Grand Lite ise en başa geri dönüyor.

Modelde 5 inçlik 800x480 piksel çözünürlük bulunurken, 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemciden gücünü alıyor. 8GB depolama kapasitesi, microSD girişi, 1GB RAM, 2100mAh batarya, Android 4.2 işletim sistemi, çift SIM desteği şeklinde diğer özellikleri mevcut. Model siyah, yeşil ve turuncu renk seçeneklerine sahip olacak. 

Galaxy Grand serisi genelde Asya ve Ortadoğu bölgesinde popüler olduğu için Galaxy Grand Lite modelinin de Mart ayında yine bu bölgede satışa sunulması bekleniyor.  

Kaynak:http://www.androidheadlines.com/2013/11/samsung-galaxy-grand-lite-reportedly-headed-mwc-reveal.html

• Yeni bir furya başlıyor
  • Çinli telefon ureticileri aynisini yine ucuza mal ederdi bosuna cikarmislar s3 diye televizyonda cikiyor bir suru telefon

• Kasa galaxy s3 bu be
  • 500 tl gibi bi fiyata gelirse efsane olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mümkünse gelmesin zaten kendi büyük telefon özellikleri küçük.gereksiz bir sürü model çıkartacaklarına itiraf ettikleri gibi yazılımda iyi olmaya önem versinler.
  • Samsung'un hızına kimse yetişemez ! !
  • iyide ne gerek var ben onu anlamadım zaten bu firmada bunun gibi bilmem kaç tane tel var. İşte Samsungun bi Apple olamamasının en büyük nedeni

• Bırakın üretsin, çinli telefon markaları gibi haftada bir model duyuruyor. Demekki işe yarıyor ki, yeni telefonlar duyurmaya devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEONARDOOCK

Telefon üreticileri bu 480*800 denilen 16/10 çözünürlüğe taktı gitti. Hatta resmen yapıştılar. Bence şu an en düşük çözünürlüğün 960*540 16/9 formatında olması gerekir. Giriş seviyesi telefonlara bu çözünürlük ekran, 1-1,5 GB ram, 8 MP Full HD kamera konulsa fiyatlarda 600-700 lira bandında seyretse hem dar bütçeli kesim parasının karşılığını alacak ve kendini üst model telefon alıp bütçe olarak zora sokmayacak hem de telefon pazarı canlanacak. Ayrıca ön kamera 2.1 MP Full HD, 16 GB Rom, Micro SD 64 GB desteği, çıkarılabilir batarya ve yukarıda da belirttiğim gibi 16/9 ekran formatı artık standart olmalı. Ve son olarak ülkemizde de artık yavaş yavaş böyle teknolojik cihazları görmek istiyoruz. Burada görev tüm TÜRK gençlerine düşüyor.

Takmamislar ellerindeki fazla parcalari ellerinden cikariyorlar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasada ki, "DUOS" yazısı damga gibi oldu, itici duruyor. Sağda solda görüyorum, çin malı, alt seviye cihazımız almayın bunu der gibi.
  • zamanında nokia nın yaptığı taktiği uyguluyor samsung. bu sayede satışları yüksek.
  • quote:

Samsung'un ilgi gören akıllı telefonlarının cılkını çıkarttığına sık sık şahit oluyoruz.
  • Ne Galaxy serisiymiş arkadaş. Galaxy isminden sıkıldım yemin ediyorum.

• GMD nin standlarına benzeyen bir telefon, 600 lira civarı olmaz ise, satın almanın bir mantığı yok. Ki bu model en aşağı 1000 lira olur oda samsung duos yazdığı için. 650 den fazlasını haketmez bu telefon. kamerası ön 13-arka 3.2 mp olursa başka :) onu da samsung yapmaz. kısacası model pırtlamak için çıkarılan bir telefon işte.

• Çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür telefonların performansları hemen hemen aynı oluyor. O yüzden performanstan ziyade fiyatı ve pil performansı önemli. Ucuz olursa(olmaz) alınabilir.

• samsung ne yapmaya çalışıyor bir türlü çözemedim. iphone gibi 5s ve 5c serisi gibi mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: S_NM_Z

iyide ne gerek var ben onu anlamadım zaten bu firmada bunun gibi bilmem kaç tane tel var. İşte Samsungun bi Apple olamamasının en büyük nedeni

Samsung Apple gibi olmasin zaten Apple sadece Zenginleri dusunen bir firma Samsung ise Kitlesel bir firma 400 tlyede telefonuda var, Bu telefon cikinca Iphone 5sle falan kiyaslayanlar olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modelde 5 inçlik 800x480 piksel çözünürlük

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.