Şimdi Ara

Mart 2015: Yeni Bir İlişkim Var! (Güncel: Yıldönümü Hediyesi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
9
Favori
18.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: decvarım

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

valla ben 2 yıl kendime gelemedim 5 yılımı çalıp gitti haram ettim o yıllarımı ona alacağım olsun.bir daha hiç bir kız ne seni seviyorum derim nede değer veririm.kızları şu saatten sonra bir araç olarak görüyorum.kızlar şeytan olurlar arkandan oyun çevirir haberin olmaz.sana ara verelim demiş ya belki bir başkasına şans vermiş bile olabilir...kızları çözemezsin bir arkadaşın dediği gibi... dün sensiz nefes alamıyorum diyenler bugün başkalarının altında nefes nefese kalıyorlardır....bu söz gerçekten çok doğruymuş söyleyenin ağzına sağlık...

hocam tecrubelisin o yuzden boyle net ve sert konusuyosun ama bi turlu dediklerine katilamiyorum ya da katilmak istemiyorum. baska biri uzerine konussak belki farkli tepki veririm ama bu kız farkli, en azindan bana gore. onceki iliskime benzemiyor kesinlikle. hele o bir başkasına şans verme ıhtımalını hıc dusunmuyorum, olamaz, olmamali boyle bi sey

herkesin sevdiği kız kendine farklı gelirmiş...sanki dünyada tek o varmış gibi gelir melek dersin dokunmaya kıyamazsın sevdiğim dersin.ama kızlar öyle düşünmez yapıları farklıdır 1-5-10 senelik ilişkimiz var demezler birden herşeyi bitirirler.sen inanmayarak kendini kandırıyorsun.buda kızları tanımadığnın bir göstergesidir.bende senin gibi bu kız çok farklı hayalimdeki kız diyordum ne oldu sap gibi bırakıp gitti.5 yıılık ilişkiyi 5 dakikada bitirdi.ben ona olan sevgimi 2 yılda attım içimden o ise iananır mısın 2 günde unuttu güldü eğlendi kendisini başkalarının kollarına attı.sen daha bişey görmemişsin ama o kız bir dolaplar çeviriyor olabilir.fazla bağlanma hatta yol yakınken bas tekmeyi gitsin.....

• ne kadar kötü durumda,çaresiz olursan ol, bazı şeyler yerine oturmadan kız arkadaşına bunları belli etme ''nasıl olsa kız arkadaşım dinler'' diye düşünüp ipleri elinden bırakma. kızların en nefret ettiği şeydir oflayıp puflayan,mağdur edebiyatı yapan erkekler. kızın arkadaş ortamına girdiğinde ne kadar sıkıcı,boğucu bir ortam olsada uyum sağla, şikayet etme. en önemliside kimseye bağlanma yaşın daha genç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

"Sürekli sadece baş başa kalmak istiyorsun" demesi senin çaresiz bir erkek olduğunu düşünmesi anlamına gelir. Kızlar çaresizliği hemen anlarlar ve çaresiz gibi gözüken erkeklerden soğurlar.

Yanlış anlamayın hocam size kişisel bir ithamda bulunmuyorum, ama çaresizliğinizi göstermeyin. Erkek olarak çoğumuz çaresiziz bu doğru. Ama her zaman kızın yanında olmak istemek, sensiz yapamam demek, sensiz olamam demek. Bu kelimeler, hatta görünüşünüz bile kızlara 1000 kelimelik bir kompozisyondan daha çok şey anlatır.

Kızlar özgüven dolu erkek ister. Çaresizlik en son isteyecekleri şeydir.

buda aşk doktoru kesildi başımıza

• quote:

1 aylık ilişkim var. ufak tefek tartışmalar olsa da bu zamana kadar cok güzel geldik. birbirimizi çok seviyoruz gercekten. ama bugun kız arkadasım ara vermek istediğini soyledi. sebep ise güya ben onun arkadaşlarının yanındayken sıkılıyomuşum, kendimi iyi hissetmiyomuşum, sürekli sadece baş başa kalmak istiyomuşum. diyelim ki bunlar doğru, değer mi ara vermeye? bi süre konuştuk ve en son cümle olarak yine ara vermek istediğini soyledi. ben de hadi gidelim o zaman dedim o gitti, ben gittim. görüşürüz dedi bi şey demedim, demek istemedim.

ona ''bir kere ara verdikten sonra tekrar beni göremezsin'' diyemedin ya yuh lan sana
  • Benim de tek yanlisim fazla baglanmak, ustune dusmek oldu. Iste ne haldeyiz simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızın arkadaslarinda saygı yok ki. bi yerde bizi gordun, selam ver gec, niye her seferinde oturuyosun ve bi turlu kalkmiyosun ki! bu da beni sinir ediyo tabi. ama neymis efendim boyle yapmamam gerekiyomus, bundan hem kız arkadasım hem de onun arjadasları etkılenıyomus. oh be ne guzel iş

• Kız sevmiyor.
  • Hocam kızlar genel olarak yonetılmek ısterler. Onu surukleyecek, tutup baska dıyarlara goturecek bır erkek arzu ederler. Sevgınızı daha ozel anlarda dısa vurun. Onsuz olabılecegınızı ona hıssettırın, kendınız hakkında kafasında daıma soru ısaretlerı bırakın

• quote:

1 aylık ilişkim var. ufak tefek tartışmalar olsa da bu zamana kadar cok güzel geldik. birbirimizi çok seviyoruz gercekten. ama bugun kız arkadasım ara vermek istediğini soyledi. sebep ise güya ben onun arkadaşlarının yanındayken sıkılıyomuşum, kendimi iyi hissetmiyomuşum, sürekli sadece baş başa kalmak istiyomuşum. diyelim ki bunlar doğru, değer mi ara vermeye? bi süre konuştuk ve en son cümle olarak yine ara vermek istediğini soyledi. ben de hadi gidelim o zaman dedim o gitti, ben gittim. görüşürüz dedi bi şey demedim, demek istemedim.

Kısa sürede seni bırakacaktır %95.
  • SlaveofBlizzard S kullanıcısına yanıt
    bunlar benim de aklimdaydi hep ama ne yazik ki uygulayamadim, aklimda kaldi yalnizca. Hep kaybetme korkusu icindeydim

• SoeXL kullanıcısına yanıt
    "eger gercekten seviyosan, soylediklerimiz, verdigimiz sozler dogruysa boyle ara verme sacmaligina girmezsin. Yok eger sevmiyosan, soylediklerin, verdigin sozler yalansa yuru git burdan" demedigim icin pismanim

• Ara vermek ne ?
    Kişiliğinizden ödün vermeyin.Bir bireysiniz ve kullandırmayın kendinizi.
    Karşınızdaki kişi siz ara verseniz tekrar size güvenip dönebilecek yapıda biri ise buradaki bütün yorumlar anlamsız zaten.
  • quote:

quote:

quote:

valla ben 2 yıl kendime gelemedim 5 yılımı çalıp gitti haram ettim o yıllarımı ona alacağım olsun.bir daha hiç bir kız ne seni seviyorum derim nede değer veririm.kızları şu saatten sonra bir araç olarak görüyorum.kızlar şeytan olurlar arkandan oyun çevirir haberin olmaz.sana ara verelim demiş ya belki bir başkasına şans vermiş bile olabilir...kızları çözemezsin bir arkadaşın dediği gibi... dün sensiz nefes alamıyorum diyenler bugün başkalarının altında nefes nefese kalıyorlardır....bu söz gerçekten çok doğruymuş söyleyenin ağzına sağlık...

hocam tecrubelisin o yuzden boyle net ve sert konusuyosun ama bi turlu dediklerine katilamiyorum ya da katilmak istemiyorum. baska biri uzerine konussak belki farkli tepki veririm ama bu kız farkli, en azindan bana gore. onceki iliskime benzemiyor kesinlikle. hele o bir başkasına şans verme ıhtımalını hıc dusunmuyorum, olamaz, olmamali boyle bi sey

herkesin sevdiği kız kendine farklı gelirmiş...sanki dünyada tek o varmış gibi gelir melek dersin dokunmaya kıyamazsın sevdiğim dersin.ama kızlar öyle düşünmez yapıları farklıdır 1-5-10 senelik ilişkimiz var demezler birden herşeyi bitirirler.sen inanmayarak kendini kandırıyorsun.buda kızları tanımadığnın bir göstergesidir.bende senin gibi bu kız çok farklı hayalimdeki kız diyordum ne oldu sap gibi bırakıp gitti.5 yıılık ilişkiyi 5 dakikada bitirdi.ben ona olan sevgimi 2 yılda attım içimden o ise iananır mısın 2 günde unuttu güldü eğlendi kendisini başkalarının kollarına attı.sen daha bişey görmemişsin ama o kız bir dolaplar çeviriyor olabilir.fazla bağlanma hatta yol yakınken bas tekmeyi gitsin.....

Bundan 1 sene öncesine kadar bende bu tür yazan kişilere şu şekilde bakardım " Sen kız arkadaşına sahip çıkamadıysan ne yapayım. Benim sevgilim yapmaz öyle şey olur mu o kadar sözler verdi yeminler etti aaa. " Ama şimdi okudumda harbiden adam noktasına virgülüne kadar haklı. Bağlanmayacaksın, değer vermeyeceksin, başka kız yok dünyada gözüyle seversen kaçar, boğulur. Şu anda bir ilişkim var ancak mesafemi gerektiği zaman koyuyorum, artık hiç yapmacık olamam, gerektiği yerde olması gereken şeyler oluyor ilgide oluyor, başka şeylerde ama günün her anı her dakikası seni seviyorum yok sen benim için birtanesin öylesin böylesin demiyorum. Böyle olmak aslında fark ettim de kızların daha çok hoşuna gidiyor, bir gizemin oluyor. Diğer türlü her dk söylediğin için hiç bir özelliği kalmıyor. Bekle o kız sana geri dönecek dostum ama sen eski sen olma.

• Kardeşim kız seni o kadar etkilemişki artık ceptesin sen zor koparsın bu kızdan , darılma ama bu kız seni çok süründürür ilerde , bu kadar bağlanmaya gerek yoktu yaşlarınız daha 19 ayrıca bir kız erkeği bu kadar sevse bırak ara vermeyi yüz yüze görüşmediğiniz zamanlarda telefondan ya da mesajlaşarak konuşmak ister hep merak eder sende bu durum tam tersi kardeşim malesef
  • Just4ForMe kullanıcısına yanıt
    "Bekle o kız sana geri
    dönecek dostum ama sen eski
    sen olma." iste kilit cumle. Ben de ayni fikirdeyim. Donecegine eminim, emin olmak istiyorum ve asla eskisi gibi olmayacagim devam etmeye baslayinca.

• Hero- kullanıcısına yanıt
    "ayrıca bir kız erkeği bu kadar
    sevse bırak ara vermeyi yüz yüze
    görüşmediğiniz zamanlarda
    telefondan ya da mesajlaşarak
    konuşmak ister hep merak eder" bunda haklisin ama bu duruma ne yazik ki ben sebep oldum. Bana gosterdiginden daha fazla ilgi gosterdim ona, ustune dustum kaybetmekten kortugum icin. Anladim ki asıl boyle yapinca kaybetme asamasina geliniyor.

• quote:

"Bekle o kız sana geri
    dönecek dostum ama sen eski
    sen olma." iste kilit cumle. Ben de ayni fikirdeyim. Donecegine eminim, emin olmak istiyorum ve asla eskisi gibi olmayacagim devam etmeye baslayinca.

Benim de başıma geldi böyle bir şey. Sadece biraz zaman istedi. Ama ben ne yaptım? Zaman mı al sana istediğin kadar zaman ben yokum artık dedim de sildim her şeyini. Neden? Bir anlık öfke.
    Sonra diğer akşam aradı çok yalvardı ısrar etti beni dinle falan. İlk defa ben bir kız için yapmadığım şeyleri yaptım neyse 1 2 hafta arkadaş ayağına konuştuk ama yok ikimizde bağlıyız ama herşeyin bir açıklaması vardı ( özel nedenler, ailevi vs. buradan anlatmıyım ) Açıkladı falan işte. O ara verdiğimiz zaman çıkmamızın 3. ayı falandı. Şu an 1 sene oldu yani çıkıyoruz hala ara verdiğimiz süre 1 hafta civarıydı. Umudunu yitirme ve burada ki her yorum yapanı ciddiye alma benden sana tavsiye. Bırak zaman istiyorsa ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just4ForMe -- 25 Kasım 2013; 0:28:14 >

• Kardeşim madem durum buralara geldi sende biraz umursamaz ol bırak arayıp sorma belki özler seni çünkü insan elindekinin kıymetini kaybettiğinde anlar.
  • Just4ForMe kullanıcısına yanıt
    Gercekten cok tesekkurler hocam yazdiklarin icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hero-

Kardeşim madem durum buralara geldi sende biraz umursamaz ol bırak arayıp sorma belki özler seni çünkü insan elindekinin kıymetini kaybettiğinde anlar.

Bu adamı da dinle, her zaman işe yarar

Edit: Rica ederim, her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just4ForMe -- 25 Kasım 2013; 0:39:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.