Şimdi Ara

Mart 2015: Yeni Bir İlişkim Var! (Güncel: Yıldönümü Hediyesi) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
9
Favori
18.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uzun zamandır takip ediyordum konunu. gerçekten çok sevindim :)
  • Konunun başlarını okudum dedim kesın birazdan 3.bir erkek piyasaya çıkacak haklı çıktım daha sonra eminim benden başkası yokmuş hayatında bu kısmı okudum ve gülerek geçtim hazır ol kardeş eğer bu kafayı değiştirmezsen taze ilişkinde daha feci kazık yersin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu da silersin artık istediğin aldığına göre
  • Öneri için sağ ol.
  • Konuyu bastan sona okudum umarim yeni iliskin gercekten yolunda gider

• radar_ kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler ama 'istediğini almak' lafına katılmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: decvarım

Tavsiye için teşekkürler ama 'istediğini almak' lafına katılmıyorum.

takılmak için diyorum ya üstünde durulacak bir laf değil

• radar_ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah :)
  • Teşekkürler, umarım öyle olur.
  • Çok teşekkürler
  • Güncel (24.06.2015) Haziran itibariyle finallerin bitmesiyle ikimiz de memleketlere döndük. O zamandan beri deli gibi özlem var ikimizde de. Acaba yanıma gelse nasıl olur fikri atıldı ortaya. Bizimkilere bahsettim gayet iyi karşıladılar, oldukça şaşırdım ve sevindim. O da kendi ailesinden izin aldı haftaya salı buraya geliyor. (O Antalya'da, ben Amasya) Hem bu özlemli birbirimizi görerek azaltmış olacağız hem de ailemle tanıştırmış olacağım. İşin bu kadar hızlı gitmesi ve bu seviyeye gelmesi (belki erken ama) beni farklı hissettirdi. İlişkinin bayağı bir ciddiye bindiğini düşünüyorum.
  • Güncel (30.11.2015) Son güncellemelerde bahsettiğim ilişkimde 9. aydayız. Konu aklıma geldi, buraya da yazayım dedim. Okuyan-okumayan, seven-sevmeyen herkese teşekkürler.
  • Tek solukta hocam bak yeni denizlere daha iyisine yelken acmissin. Olmuyorsa olmaz. 9 ay da bitmis artik hayirlisi hocam.
    Eski elemana ne oldu acaba

• Tesla_Reyiz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Güncel (27.01.2016) Yıldönümümüz yaklaşıyor (Yıldönümümüzü 16 Şubat olarak kabulediyoruz) ve sizlerin görüşünü istiyorum arkadaşlar. Romantik yazıların yer alacağı bir kutu hazırlayacağım, ilk planım bu. Bunun dışında etkileyici bir hediye almak istiyorum. Daha önce kolye almıştım o yüzden kolye alamam. Küpeyi de kız arkadaşım pek sevmiyor. Aklıma ikimizin karikatürünü yaptırmak geldi. Baloncuklara da aramızdaki özel sözlerden yazdırmayı düşündüm ama biraz pahalıya mal oluyor. Fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  • Yıldönümü hediyesi önerileri için tekrar güncel
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.