Şimdi Ara

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.992
Cevap
95
Favori
432.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jovi

Selamlar, Albani hocam, çift modül girişli ve 2 modülü aynı anda sorunsuz izleyebileceğim (D-Smart CI+ modüllü yeliğim var. ileride Filbox veya çıkarsa tivibu modüllü üyelik düşünüyorum), kaliteli görüntü sunan, sorunsuz cccam ve biss izleyebileceğim, yazılımı vs güncel tutulan bir cihaz arıyorum. UFS 916 bu isteklerimi karşılar mı ve ne zaman ülkemizde satışa çıkar bilginiz var mı ? bir de 916 için emu ve CI+ desteği yok diye görmüştüm doğru mu ? şimdiden teşekkürler.

mevcut cihazım dm800 klon.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 17:10:46 >
  • Sayın Albani Technisat STC modeli hmsat sitesinde satılmıyor. Yurtdışı güvenilir başka bir satıcı varmı? Teşekkürler.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 17:11:12 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 17:11:39 >
  • http://www.computeruniverse.net/products/90587354/technisat-technicorder-isio-stc.asp burda var ama pahalı 400 euro site sağlam tabi daha önceden çok cihaz cihaz aldım burdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 17:12:07 >
  • albani kullanıcısına yanıt
    Bu sitelerden aldığımızda türkiye'ye gelmez demi abi? Gümrüğe takılır?

• Ptt kargoyla eve geliyor vergisini öder alırsın

• Sayın kamaxx siz daha önce Formuler F3 ü de incelenebilecek yada alınabilecek cihazlardan biri olarak söz etmiştiniz.
    Bu F3 ü siz incelemişmiydiniz? cihazda 751 MHZ Broadcom CPU at 2000 DMIPS processor - BCM7362 DUAL THREADING kullanılıyor galiba,
    aynı işlemciyi huawei mediacast hd500 de kullanıyor buradan huawei nin de iyi bir cihaz olduğu izlenimini edinmelimiyiz? huawei nin fiyatı 400 eurolardan 250 euro lara düşmüşken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabitkale -- 15 Nisan 2015; 13:42:40 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 17:12:39 >
  • Sahibinden.com a baktımda kati 932 için 600 lira, 935 için 700 lira fiyat istemişler. Üstelik GET satış ta değil ben 932 yi 300, 935i de 400 liraya satmıştım. Bedavaya mı gitmiş ne e tabii kar gütme amacı olmayınca öyle oluyor. Can bey siz bu ilanları kıyas alırsanız 1000 lira deyin
  • slovakyadan openbox gettirttik,cihaz 340 lira,264 lira gümrük vergisi çıktı,yurt dışından cihaz alacaklar bunu göze almalı,cihaz 6-7 günde elimizde oldu...

bu arada opticum actus dou'yu cihaz fazlalığından satışa koydum,opticumun en iyi tarafı görüntü kalitesi ve dt deki idman azerbaycan kanalını maçlarda açması,diğer cihazlarda maçlarda şifreye giriyor...
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 17:13:35 >
  • Can bey merhaba, Humax Evolution yerine Panasonic DMR-BST845 veya DMR-BST940 alacağımdan
    Kamaxx ında kullandığı Philips BDP-8000 blu-ray playerimi ilan no: 211033100
    ve mediaplayer imi ilan no: 211028001 sahibinden de makul fiyatlara satıyorum.
    Mediaplayer olarak technisat digicorder işimi gördüğünden mediaplayer kalabalığından kurtulmak istiyorum.
    FTA olarak da H265 uydu alıcılar piyasaya çıkana kadar paranın satın alabileceği en iyi cihazlardan biri olan panasonici alarak uzunca bi süre bu işe virgül koymayı düşünüyorum
  • sabitkale hocam,cihazı bende bayadır takip ediyorum sanırım görüntü kalitesi çok övülüyor,bende cihazı uydu ve media player için kullanacağım geri kalan ıvır zıvır benim için önemli değil malum filmler hdd'de yani usb'den film oynatma konusunda sıkıntı yaratırmı bende senin gibi uydu ve media player işini aynı anda çözmek istiyıryum,birde 745 modeli var fiyatı biraz daha ucuz 845-940 modellerinden farkı sanırım tek tuner ve 500 gb dahili disk var sadece film ve uydu için 745 modeli daha hesaplı olmaz mı benim için teşekkürler..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Sn. complete 745 de 500 gb disk olduğu doğru fakat tek tuner değil o da çift lnb girişli. 845 den tek farkı dış kutusunun gri renge boyalı sac olması, 845 de burası fırçalanmış alüminyum. Ben cihaz daha asil göründüğü için 845 istiyorum zaten hdd her şekilde değiştirilip büyütülebilir. 940 da fırçalanmış alüminyum fakat siyah renkli, toz gösterdiği için 845 alacağım galiba. Görüntü kalitesinden neredeyse şüphem yok alman forumlarından takip ettiğim kadar ama canlısını görmeden birşey söyleyemem. Sadece o uzaktan kumanda pany e yakışmıyor ama üniversal kumanda kullanacağım için sorun yok. Aslında technisat ın alüminyum kumandası var hem büyük hemde küçük olandan büyükte sat1 sat2 ve üçüncü bi seçenek var acaba öğrenen tipte yada üniversal midir bilmiyorum o kumanda uysa 845 le harika olurdu.
  • bahsettiğiniz cihaz buradaki mi acaba

http://www.n11.com/panasonic-dmr-bst-845-eg-blu-ray-kayit-cihazi-1tb-P42381603

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiner57 -- 30 Nisan 2015; 15:32:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabitkale

Can bey merhaba, Humax Evolution yerine Panasonic DMR-BST845 veya DMR-BST940 alacağımdan
    Kamaxx ında kullandığı Philips BDP-8000 blu-ray playerimi ilan no: 211033100
    ve mediaplayer imi ilan no: 211028001 sahibinden de makul fiyatlara satıyorum.
    Mediaplayer olarak technisat digicorder işimi gördüğünden mediaplayer kalabalığından kurtulmak istiyorum.
    FTA olarak da H265 uydu alıcılar piyasaya çıkana kadar paranın satın alabileceği en iyi cihazlardan biri olan panasonici alarak uzunca bi süre bu işe virgül koymayı düşünüyorum
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 17:14:27 >
  • Merhaba
    8 sene önceki teknoloji de Philips PF5320 HD Ready tv'im var
    Digitürk yayınlarını HD olarak DVİ girişli ile dönüştürücü yardımıyla izliyorum
    sesi aktarmadığı için,ayrıca ses aktarımı için kablo kullanıyorum (optik değil,eski model işte)
    türksattan yayın izlemek ve internet,usb girişlerini kullanmak için mini hd uydu alıcısı almak istiyorum ama ses aktarmanın bir yolunu bulamadım
    nasıl yardımcı olursunuz,ne tavsiye edersiniz
  • tekiner57 kullanıcısına yanıt
    Evet bahsi geçen cihaz bu, fakat fiyatı türkiye'de uçmuş almanya'dan 500 euroya alınabiliyor 845 modeli, 940 ise 600 veya 600 ün çok az üstü bir fiyata.
    Media playerim daha ilk günden satıldı, fiyat makul olunca tabi hemen satılıyor, amaç ticarette olmayınca. blu-ray player da satılınca artık blu-raylı pany 845 alınabilir bu phil blu rayı çalınan 46"9705 im ile marka uyumlu olsun diye ve görüntü işlemedeki yeteneği için almıştım, ama şimdi tv sony, kimbilir belki 845 alınca uyumlu olsun diye ikinci el pany plazma da alabilirim, yada tr ye gelirse pany 9xx serisi lcd
    Bu durumda techni digicorderi babama verip, ondaki nanoxx omegayı da yazın satmam gerekecek.
    Can bey siz STC yi bence yaz sonuna kadar erteleyin.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.