Şimdi Ara

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.991
Cevap
95
Favori
432.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar ATLANTA SMART G4 MİNİ FULL SET alayım yoksa Atlanta ET 5000 HD Uydu Alıcı linux enigma2 hangisi daha iyi en az 5 sene kullanmak istiyorum
  • Gene kaldık uydu alıcısız, xoro 9500 almanya ya geri gitti, kati 935 i bi arkadaşa 400 liraya sattım.
    Ve yeni macera arayışı başladı, technisat tecnistar isio S3 mü, ventage vt1 mi humax icord mu, ne dersiniz.
  • sabitkale kullanıcısına yanıt
    Gelsin xoro'n keyfie bak paranı da 4kya sakla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işi en iyi @kamax usta biliyor ona sormak gerekli.

• Hcm ali islemcili cihaz kesinlikle almayinz ,sti islemcili cihaz alin , ali islemcili cihazlar hd de guzel gostermelemelerine ragmen sd yayin camur gibi ee bide atv tek hd old. Gore sti almak kaliyo , sunny in 80-100 lira arasindaki urunleri tavsiye ederim hem mini hem kaliteli biss ozellikkleride var

• 79,90 tl
    kargo bedava
    Sunny AT-14600 Usb Media Player Full Hd Uydu Alıcı
    http://www.n11.com/sunny-at-14600-usb-media-player-full-hd-uydu-alici-P21698708
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

79,90 tl
    kargo bedava
    Sunny AT-14600 Usb Media Player Full Hd Uydu Alıcı
    http://www.n11.com/sunny-at-14600-usb-media-player-full-hd-uydu-alici-P21698708

kanal geçişlerinin yavaş olduğu ve hd görüntü kalitesinin iyi olmadığına dair yorumlar var.

benim bir uydu alıcı almam gerekiyor ve çok para vermek istemiyorum. bu konuda pek bilgi sahibi de değilim açıkçası.

sizce 80 lira civarına böyle bir ürün mü almalıyım yoksa 150 lira civarı fiyata hem android tv box hem de uydu alıcısı olan cihazlara mı yönelmeliyim?

• Ucuz bi cihaz almak su tvde satilan cakma galaxy telefonlar gibidir arkadaslar , hep sorun cikarir , hele ip tv olanlara hic bulasmayin derim sonra vurursunz benim gibi

• 108,90 TL Ücretsiz Kargo
    Next Minix Full HD BLACK PLUS Uydu Alıcı
    http://www.n11.com/next...du-alici-yeni-P17178692

MAXİMUM-BKM EXPRESS 100 TL ALIŞVERİSE 20 TL MAXİ PUAN
    ile 88 tl ye alınabiliyor
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=96848434

N11 55 tlye 11 tl veriyor
    77 tlye geliyor
    1 tane sipariş geçtim bile
  • Ve nihayet yeni uyduya geçiş tarihi belli oldu,
    17 eylül'ü 18 eylüle bağlayan gece yani perşembe sabahı inşallah.
  • sabitkale kullanıcısına yanıt
    belli oldu ama sanki ilk verilen o listede büyük baş kanallar geçmiyecek gibi o zaman da bir anlamı olmuyacak bence millet ne yapsın kanal 7 yi ülke tv yi star show kanal d falan olsa iyi olurdu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabitkale

Gene kaldık uydu alıcısız, xoro 9500 almanya ya geri gitti, kati 935 i bi arkadaşa 400 liraya sattım.
    Ve yeni macera arayışı başladı, technisat tecnistar isio S3 mü, ventage vt1 mi humax icord mu, ne dersiniz.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 16:18:00 >
  • Arkadaşlar,

Receiver konusunda güncel olmayalı epey oldu, turksat, hotbird ve sirius 4a merkezi uydu olan binamızda toshiba full hd tv ile kullanmak üzere,

-kanal geçişleri yavaş olmayan
    -mümkünse key güncelleme vs işini internet üzerinden kendi yapan (elle girme olayından sıkıldım)
    -server desteğini kolaylıkla sağlayabilecek
    -hd yayınlarda başarılı olan
    -ilerde tercihe bağlı olarak modül takabileceğim işini iyi yapan bir receiver bakıyorum.

Smart tv özelliklerini sağlamasa da olur, ilerde smart tv özellikli bir tv almayı düşünüyorum.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler, ürüne göre 200-300 arası bir bütçe ayırabilirim.

NOT: şu an sunny 14030 kullanıyorum
  • Arkadaslar 106 Ekran full hd Lg smart tv m de kullanmak uzere 150 Tl ye kadar

Hem HD hem SD kanallari Cok iyi gostersin en önemlisi bu zaten. Onun disinda iptv vs istemem olsada olue olmasada olur tesekkurler

• Sayın Albani Üstad,

Ben Hd kanallarda üstün görüntü veren cihaz tavsiyeniz hangileridir.

Yardımcı olabilir misiniz.

saygılar,
  • 1000tl ye uydu almak ne derce mantıklı.

tecni kati falan bunlar başka birşey bilmiyorlar.

200tl yada 300tl olsun enfazla .. Böyle bir uydu reciver tavsiyesi lazım

herkes yardım bekliyor Ama nerde kardeş tavsiye edende yok serkan güzel de ortada yok.
  • 1000 tl uydu alıcısı mı alınırmış bozulsa daha dogru duzgun servisi yok o alıcıların

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TKGS li 100tl altı Hd uydu alıcısı var mı?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 16:18:38 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.