Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bugün forumda dolaşırken bu ürünün herhangi bir ana konusu olmadığını gördüm. Kullanan arkadaşlar ile birlikde bir konu oluşturalım bilgilerimizi paylaşırız.
    Bana göre tabletin en önemli eksikliği ram , gerçekden 100 mb ram bırakıyor ki buda haliyle yetmiyor. Ama genel itibari ile iyi günlük kullanım için ideal. Oyun denemedim şu ana kadar 3 aydır sahibim fakat hiç oyun oynayasım gelmedi :) Hep birlikde bi konu oluşturalım bilgilerimizi paylaşalım. :)

• Herkeze merhaba..yaklasik 1 aydir bu tableti kullaniyorum..laptop devrini kapatmzk icin almistim ve oldu..laptop kullanmiyorum artik.basta en buyuk sikinti flash destegi olmamasiydi bunuda puffin browser ile astim. Internetede masaustu olrak baglaniyorum yani tablet modda kullanmiyorum aleti bu sayede ayni bilgisayar tecrubesi yasiyorum.samsung apps store daki gameloft oyunlari ucretsiz malum cogunu denedim modern combat ve bangaster oyunlarini oynuyorum ama en cok fifa 2014 oynuyorum yani oyun ihtiyacimida karsiliyor..otg kablo ile flsh bellek gorebiliyorum sadece harici harddisk ve htc one x marka tel, imi gormedi teli kamera olarak algiliyo..bide volk marka usb -hub aldim ayni anda usb bellek sd card bluetooth mause ve wifi ozellikli klavyemi baglayabiliyorum...(gecen gun uzun bir makale yazdim cok isime yaradi)..muzik kalitesi oldukca basarali kasma bazen oluyor ama can sikici degil..sikinti ise bence hafiza ve sarji..hafiza karti almadim alinca asicam bu sorunu ancak pil cok uzun sure dayanmiyor araliksiz sorf muzik dinleme ile 3 ila 4 saat bence bu yetersiz... bide sag olsunlar sarj yerini alta koymuslar tablati sirt ustu yatirmazsaniz sarj edemiyorsunuz..kilif olarak trust marka kalemli kademeli stand kullaniyorum cok cook memnunum..bide su akilli bekleme olayi yani bi goz cikiyor ama bi caciga yaramiyor bunu anlayamadim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

Herkeze merhaba..yaklasik 1 aydir bu tableti kullaniyorum..laptop devrini kapatmzk icin almistim ve oldu..laptop kullanmiyorum artik.basta en buyuk sikinti flash destegi olmamasiydi bunuda puffin browser ile astim. Internetede masaustu olrak baglaniyorum yani tablet modda kullanmiyorum aleti bu sayede ayni bilgisayar tecrubesi yasiyorum.samsung apps store daki gameloft oyunlari ucretsiz malum cogunu denedim modern combat ve bangaster oyunlarini oynuyorum ama en cok fifa 2014 oynuyorum yani oyun ihtiyacimida karsiliyor..otg kablo ile flsh bellek gorebiliyorum sadece harici harddisk ve htc one x marka tel, imi gormedi teli kamera olarak algiliyo..bide volk marka usb -hub aldim ayni anda usb bellek sd card bluetooth mause ve wifi ozellikli klavyemi baglayabiliyorum...(gecen gun uzun bir makale yazdim cok isime yaradi)..muzik kalitesi oldukca basarali kasma bazen oluyor ama can sikici degil..sikinti ise bence hafiza ve sarji..hafiza karti almadim alinca asicam bu sorunu ancak pil cok uzun sure dayanmiyor araliksiz sorf muzik dinleme ile 3 ila 4 saat bence bu yetersiz... bide sag olsunlar sarj yerini alta koymuslar tablati sirt ustu yatirmazsaniz sarj edemiyorsunuz..kilif olarak trust marka kalemli kademeli stand kullaniyorum cok cook memnunum..bide su akilli bekleme olayi yani bi goz cikiyor ama bi caciga yaramiyor bunu anlayamadim...

oyunlarda kasma oluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: ewdewdwe

quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

Herkeze merhaba..yaklasik 1 aydir bu tableti kullaniyorum..laptop devrini kapatmzk icin almistim ve oldu..laptop kullanmiyorum artik.basta en buyuk sikinti flash destegi olmamasiydi bunuda puffin browser ile astim. Internetede masaustu olrak baglaniyorum yani tablet modda kullanmiyorum aleti bu sayede ayni bilgisayar tecrubesi yasiyorum.samsung apps store daki gameloft oyunlari ucretsiz malum cogunu denedim modern combat ve bangaster oyunlarini oynuyorum ama en cok fifa 2014 oynuyorum yani oyun ihtiyacimida karsiliyor..otg kablo ile flsh bellek gorebiliyorum sadece harici harddisk ve htc one x marka tel, imi gormedi teli kamera olarak algiliyo..bide volk marka usb -hub aldim ayni anda usb bellek sd card bluetooth mause ve wifi ozellikli klavyemi baglayabiliyorum...(gecen gun uzun bir makale yazdim cok isime yaradi)..muzik kalitesi oldukca basarali kasma bazen oluyor ama can sikici degil..sikinti ise bence hafiza ve sarji..hafiza karti almadim alinca asicam bu sorunu ancak pil cok uzun sure dayanmiyor araliksiz sorf muzik dinleme ile 3 ila 4 saat bence bu yetersiz... bide sag olsunlar sarj yerini alta koymuslar tablati sirt ustu yatirmazsaniz sarj edemiyorsunuz..kilif olarak trust marka kalemli kademeli stand kullaniyorum cok cook memnunum..bide su akilli bekleme olayi yani bi goz cikiyor ama bi caciga yaramiyor bunu anlayamadim...

oyunlarda kasma oluyormu

Modern combattin cok aksiyonlu bazi yerlerinde oluyo ama cok kisa

• bende samsung tab3 p5210 tabletimde sıkıntı yaşadım flash desteği olmadığı için arkadaşların dediği gibi puffin indirebilirsiniz kendi içinde flash ı barındırıyor ve sıkıntıyı aşmış oluyorsunuz.
    ücretsiz deneme veriyor 15 günlüğüne. fakat tavsiye ederseniz kullanıcılara ve onlarda yüklerse hediye olarak kullanım sürenizi uzatıyorlar.

şurdan yapabilirsinizhttp://www.puffinbrowse...end/?code=nknijnjzapcxb

google play veya store dan da indirebilirsiniz

kurduktan sonra gerekli bölüme nknijnjzapcxb
    şu kodu yazarsanız karşılıklı bir süreliğine ücretsiz kullanabılıyorsunuz.

• birde akşam kurcalarken cpu güç tasarrufu diye bir yer var.bunu seçtiğimiz zaman ne gibi değişiklikler oluyor acaba bilen varmı.
  • CPU'unu hızını dşürüyor hocam pil tasaruffu için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _sinestezi_

CPU'unu hızını dşürüyor hocam pil tasaruffu için :)

öyle soruya böyle cevap sende haklısın :) demek istediğim tablet yavaşlarmı internet video hızı veya oyun hızı ne bileyim neden ödün veriyor yani ?
  • Puffinin ful surumleri internette su an..google da aratin..ben en son surumunu lisansli kullaniyorum biraz yavas kalio ama her videoyu aciyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: takıntım

quote:

öyle soruya böyle cevap sende haklısın :) demek istediğim tablet yavaşlarmı internet video hızı veya oyun hızı ne bileyim neden ödün veriyor yani ?

Kendin deneyip sonucu sen bize söylesene...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Orijinalden alıntı: takıntım

quote:

Kendin deneyip sonucu sen bize söylesene...

paylaşım yapalım boş konuşmayalım laf olsun bulunsun diye mesaj yazmayalım ...bu arada cpu güç tasarrufunda ben bir değişiklik fark edemedim.

• Hocam oyunlarda birazdaha yavaş kalıyor. Ayrıca chrome'a zaten yavaş giriyor onu açınca kanser oluyosun. :) Performansdan ödün veriyor yani. Mesela s4 de şöyle bişey var güç tasarufunu açtığın zaman pil daha hızlı bitiyor :D Bunda öyle bişey gözlemlemedim ama böyle bişey farkeden varmı ?
  • bende aldim bimeks den 763 tl ye .tableti genel olarak basarili buldum gayet akici calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Bende geçen hafta aldım. Whatsapp uygulaması yüklemeye çalıştım ama beceremedim. Nette bununla igili yazılar var ama olmadı.
    http://hkncolak.blogspot.com/2013/01/gsm-destekli-olmayan-tabletlerde.html
    sitesinde detaylı anlatmış ancak 5. adımdaki işlemi yapamadım. Whatsapp nin kendi sitesinden indiremedim hemen play mağzasına bağlanıyor.
    Başka yöntem bilen varmı?

Ayrıca halen kılıf arıyorum tavsiye edeceğiniz ürünler varsa memun olurum.

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozantidan

Merhaba

Bende geçen hafta aldım. Whatsapp uygulaması yüklemeye çalıştım ama beceremedim. Nette bununla igili yazılar var ama olmadı.
    http://hkncolak.blogspot.com/2013/01/gsm-destekli-olmayan-tabletlerde.html
    sitesinde detaylı anlatmış ancak 5. adımdaki işlemi yapamadım. Whatsapp nin kendi sitesinden indiremedim hemen play mağzasına bağlanıyor.
    Başka yöntem bilen varmı?

Ayrıca halen kılıf arıyorum tavsiye edeceğiniz ürünler varsa memun olurum.

Selamlar

kılıfı g.g dan aldım önünde ve arkasında samsung yazıyor ekran koruyucu,kalem ve otg kablosu ıle beraber cok memnun kaldım orjinalinden ayırt edemezsin kılıfı. arkası sert plastık tam oturuyor

• Merhaba
    Kılıf aldım nihayet Sanal pazar.com sitesinden. TUNAHAN SHOP dükkanından aldım. Ürün gayet güzel tam oturdu orjialinden farkı yok. ayrıca Filim be kalem hediyesi var. 39.90 TL . Sanal pazara yeni üye olursanız ve üye doğrulama yaparsanız 10 TL sanal para veriyor . verdiği parayıda ilk alışverişte kullandım. 30 TL ye gelmiş oldu.
  • bu konu neden aktif değil anlamadım başka biryerde farklı konu mu var
  • 2 gün önce eşime aldım. Maalesef birçok oyunda takılmalar ciddi fps düşüşleri yaşıyoruz mesela hungry shark ve Asphalt 8 . Hay day adlı çiftlik oyununda dahi çok akıcı değil bütün bunları geçtim 3 kez reset attı kendiliğinden. Bir tanesinde resetten sonraki açılışta 5 dk takılı kaldı sonunda hard reset ile kurtardık. Az önce fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve test ediyoruz cihazı. Bir kez daha reset yaşarsam iade edicem. Bu sorunları birtek ben mi yaşıyorum yoksa genelde sizlerdede oluyor mu?

• 6 aydır kullanıyorum .şuana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim.asphalt 8 , hay day, clan of clash , real racing 3 gibi oyunlarda yüklü.çok akıcı bi şekilde çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

6 aydır kullanıyorum .şuana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim.asphalt 8 , hay day, clan of clash , real racing 3 gibi oyunlarda yüklü.çok akıcı bi şekilde çalışıyor.

Çok akıcı derken hocam ? kaç fps alıyorsunuz mesela real racing yada asphalt 8 den? tahmini 30 fps var mı?
    Quadrant Standart ile benchmark yaptıysanız sonucu yazar mısınız ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.