Şimdi Ara

Acer, mali yılın 3.çeyrek sonuçlarını açıkladı: 446 milyon dolar zarar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer, mali yılın 3.çeyrek sonuçlarını açıkladı: 446 milyon dolar zarar

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden Acer, mali yılın 3.çeyrek sonuçlarını duyurdu. Geride kalan çeyrekte işler yine Acer'ın istediği gibi gitmedi.

Firmadan yapılan açıklamayla kamuoyuna duyrulan sonuçlara göre Acer, 3.çeyreği 3.09 milyar dolar gelir ile kapattı. Kar marjının %6.81 olarak belirlendiği çeyrekte faaliyet zararı 87 milyon dolar; net zarar ise 446 milyon dolar oldu.

Yılın ilk 9 aylık dönemi değerlendirildiğinde ise konsolide gelirler 9.303 milyar dolar yükselirken; kar marjı %7.89, net operasyon zararı 107 milyon dolar, net zarar ise 440 milyon dolar oldu. Tüm bu zararların seyreltilmiş hisse başına payı ise 0,17 dolar olarak belirlendi.

• bilgisayar satışları gün geçtikçe azalıyor normaldir

• vay be nerden nereye..
  • Tabletler sagolsun.

• yazık olmuş beğendiğim bir firma aslında. Acer s2 liquid
    telefonunu bekliyordum.bugünlerde çıkacak denmişti.

• Şu haberi dün gibi hatılıyorum :http://forum.donanimhaber.com/m_37169663/tm.htm

Nerden nereye

• Sanırım Acer devamlı f/p oynamakla lider olacağını düşündü ama nafile.

• quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

bilgisayar satışları gün geçtikçe azalıyor normaldir

haber başlığını görür görmez, haber içeriğini bile okumadan bunu yazmak için girmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 6 Kasım 2013; 15:18:53 >
  • Yenilik yapmazsa güle güle.Gerçi çok önceden batmaları lazımdı hp ild beraber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Yenilik yapmazsa güle güle.Gerçi çok önceden batmaları lazımdı hp ild beraber.

Aynen
  • Acer bilgisayarları çok orantısız yapıyor. İntel core i7 işlemci 16GB RAM 1TB harddisk 64 gb ssd koyuyor ama ekran kartı GT 630M ben bu yüzden tercih etmiyorum

• Taiwan firmalarına neler oluyor böyle HTC, Acer sırada hangisi var acaba...

• Acer Liquid S2 yi ver 800TL ye

• Epeydir Acer'den ses soluk çıkmıyordu. Pazardaki payını git gide daha da kaybetti. Kaçınılmazdı.

• acer laptop kullanan biri olarak normaldir diyorum ama allah var müşteri hizmetleri ülkemiz standartlarının çok üstünde

• Acer'da 4 farklı model kullandım ve emin olun bir sorun bile yaşamadım .ACER ASPİRE S7-391 ve ASPİRE P3 veya ASPİRE R7 türünün tek örneği kalite kokuyor öyle cihazları var aslında fiyat performans anlamında daha fazla cihazı var fakat premium ürünleride oldukça fazla alabileceğiniz en iyi markalardan biridir bence LENOVO,HP,TOSHİBA demeyin.Parça kalitesi olarak LENOVO en kalitesizi tabi fp ürünlerinde bir bilgsiayarcı olarak en kolay tamir olan ve sorunsuz kullanılan nadir cihazlardır ACER ETHOS , 6930G , 8930G Efsanedir ve bu modellerin üstüne cihaz görmedim.ASPİRE S7 ultrabook alanında en kaliteli cihaz kasa kalitesi ekran panel kalitesi raid 0 ssd diski müthiş kısaca ACER İYİDİR :)

• 440 miliyon dolar deli para be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captureThecrown -- 7 Kasım 2013; 22:57:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce yaptıkları milyar dolarlık kara saysınlar. Adamlara koymaz bu rakamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünleri sadece ucuzdu, kalite yoktu. Bir alan bir daha tercih etmedi. Tam sebebini bilemiyorum ama üstüne bir de tabletler yaygınlaşınca, tablet piyasasında ise iddialı olamayınca zararlar normal gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.