Şimdi Ara

!!! PC'nizdeki Bütün Herşeyi Kilitleyin - Folder Lock 6.3.0 !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
16.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Folder Lock 6.3.0

Folder Lock programı ile sabit diskinizdeki tüm klasörlere, dosyalara, resimlere, dökümanlara ve aklınıza gelebilecek her türlü dosyaya kilit koyabilirsiniz. Silinmesini veya görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.İsterseniz yazılımın kendi oluşturduğu bir kasaya çok önemli dosyalarınızı atabilir ve insanların görmesini engelleyebilirsiniz.Yazılım şifreleme işlemini 2 saniyede yapacak kadar iddialı ve hızlı. Tek bir fare tıklaması ile şifreleme yapabilecek kadar da basit.

Dosyaları şifreleme işleminde DOS altından dahi açılmıyor, üstelik sistem kendiliğinden açılıp kapansa bile her seferinde kendiliğinden şifre koruması devreye giriyor. Hem flaş diskleri hemde disket sürücüsünü şifreleyebilme özelliği de bulunuyor. Desteklediği dosya formatları; FAT16, FAT32, NTFS, EFS.

Sizin dışınızda 5 Milyon kişinin daha indirdiği 3 MB boyutundaki programın deneme sürümünü alttaki linkten indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 24 Ekim 2009; 12:28:37 >

• Teşekkürler
    yaw rietveld sen bu programları nerden biliyosun??
    çok güzel programlar veriyosun
  • Teşekkürler Allah razı olsun
  • harika bişey ya benim çok işime yarıyabilir indiriyorum SAĞOL böle bişeye ihtiyacım vardı zati
  • TEŞEKKÜRLER
  • @rietveld
    sen bir harikasın

iş yerinde herşeyi artık kitleyebilicez desene kimse bi kayıt bulamayacak

hemen bir soru sorayım ;

peki kitlediğimiz bir klasör var ve içinde excell, ve word dosyaları var bunları kimsenin görmesini istemiyoruz ama mesela bu excell de tuttuğumuz bir kasa dosyası olsun. Birisi pc açtı ve ara/bul menüsünden dosya adını vererek arattırma yapıyor. Bu dosyayı bulabilir mi ? yani kitleme sade içine girememe olayını mı kapsıyor ?
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: FANATİK_25

@rietveld
    sen bir harikasın

iş yerinde herşeyi artık kitleyebilicez desene kimse bi kayıt bulamayacak

hemen bir soru sorayım ;

peki kitlediğimiz bir klasör var ve içinde excell, ve word dosyaları var bunları kimsenin görmesini istemiyoruz ama mesela bu excell de tuttuğumuz bir kasa dosyası olsun. Birisi pc açtı ve ara/bul menüsünden dosya adını vererek arattırma yapıyor. Bu dosyayı bulabilir mi ? yani kitleme sade içine girememe olayını mı kapsıyor ?

Tanıtımda bir cümle vardı.

"Silinmesini veya görüntülenmesini engelleyebilirsiniz."

Yani istediğin dosyaların görünmesini engelleyebilirsin.Arama yoluyla görülemez o dosya.MS-Dos'tan bile giremezsin kilitlenen bir dosyaya.

• ewet gerçekten çok güzel bir program
    özellikler pc yi evde ortak kullanan arkadaşlar için çok daha faydalı
    yani istediğiniz XXX dosyalarınızı bu program sayesinde kitleyebilirsiniz. Birisi bu dosyayı açmaya çalıştığında ise şu uyarıyı alacaktır.

herkeze kolay gelsin

@rietveld sende sağol

• @Rietveld paylaşımın için teşekkürler ben fock folder xp yi kullanıyordum ama ihtiyaçlarımı karşılamıyordu verdiğin program tam benim istediğim tarzda
  • teşekkürler
  • teşekkürler
  • teşekkürler dostum...gerci düşük versiyonunu 3 yıldan beri kullanıyorum a
    ma üst modelinide bir deneyim ...bendeki düşük modelini arkadaşlarım
    sifresini kırmayı denesedelerde başarılı olamadılar...
    burada verilen üst modelin tek dezavantajı 35 günlük demo olması..
  • teşekkürler

ah bide geçici kullanımı olmasa dah güzel olacaktı ama hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowbulls

teşekkürler

ah bide geçici kullanımı olmasa dah güzel olacaktı ama hayırlısı

Hayırlısı
  • teşekkürler
  • bu programı 2 defa kullandım. ilerleyen zamanlarda hata verip şifrelediğiniz tüm dosyaları silebiliyor. ayrıca şifresini kırmak çok basit. netten bulacağınız bir crack dosyası ile anında şifresi değişiyor ve isteyen giriş yapabiliyor. uyarayım dedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: iPodMania

bu programı 2 defa kullandım. ilerleyen zamanlarda hata verip şifrelediğiniz tüm dosyaları silebiliyor. ayrıca şifresini kırmak çok basit. netten bulacağınız bir crack dosyası ile anında şifresi değişiyor ve isteyen giriş yapabiliyor. uyarayım dedim

Ciddi misin
  • arkadaşımın tüm divxleri silinmişti bu programla, benim özel dosyalarım gitmişti. o kadar şifreleme programı varken bunu kullanmamanızı tavsiye ederim.
  • İlginc yorumlar yapılmıs ben eski sürümünü kullanmıstım bir ara memnun kalmadım ama öyle silinmeylede karsılasmadım acıkcası...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.