Şimdi Ara

bu ramon brezilyalı sabri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamın hiç bi toğu isabetli değil. tam bi sabri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kusura bakma da yav he he demek zorundayım.Sabri, sol bacağı etmez Ramon'un..
  • Tamam takımdaki çoğu oyuncu kötüydü ama en son laf söyleyeceğin iki futbolcudan biridir ramon diğeri de tolgaydı

• Yaw he he
  • Hocam affına sığınarak yav he he diyorum.

• maçı izlerken ne içtiysen aynısından istiyorum kardeş
  • ben bile kendime yav he he dedim ama gene de ben ortalarını beğenmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

ben bile kendime yav he he dedim ama gene de ben ortalarını beğenmiyorum

sen ramon'un ortalarını beğenmiyorsun ama sabri'nin frikikleri beğenenler bile var naber
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

ben bile kendime yav he he dedim ama gene de ben ortalarını beğenmiyorum

ramon = futbolcu.

fiziği desen tam ayarında, sol ayağı düzgün. mental olarak üst seviye olsaydı avrupa'da birçok üst düzey klüpte oynayabilirdi.

ramon'un bonservisi alınmalı. ilk geldiği haftadan beri takır takır oynuyor.
  • Ramon Motta ile Sabri'yi karşılaştıranlar açıp Motta'nın kariyerine baksınlar. Motta önce Sabri'nin kulüp ve milli takım kariyerinin yanına yaklaşsın sonra konuşalım. 3 maçta hemen havalara girip bir oyuncuyu göklere çıkartmanızdan sıkıldık artık.
  • di mi mili takımda 5 tane sağ bek var da sabri hepsini solladı as oyuncu oldu, komik olmayın ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Ramon Motta ile Sabri'yi karşılaştıranlar açıp Motta'nın kariyerine baksınlar. Motta önce Sabri'nin kulüp ve milli takım kariyerinin yanına yaklaşsın sonra konuşalım. 3 maçta hemen havalara girip bir oyuncuyu göklere çıkartmanızdan sıkıldık artık.

Sıkıldıysan girme konuya.Zorla girip,yorum yaz demiyorlar ki sana.Diğer bölümlerde takıl.
  • Milletin Sabri'ye sahip çıktığı kadar Fernandes'e sahip çıkamadığımız için gayet normal bu karşılaştırmalar
  • birazcık sinirlerine hakim olsun taş gibi sol bek liginde en iyi sol beklerinden bana göre
  • quote:

Ramon Motta ile Sabri'yi karşılaştıranlar açıp Motta'nın kariyerine baksınlar. Motta önce Sabri'nin kulüp ve milli takım kariyerinin yanına yaklaşsın sonra konuşalım. 3 maçta hemen havalara girip bir oyuncuyu göklere çıkartmanızdan sıkıldık artık.

• quote:

Asdsdldfdgkhhjppğyjlasd. Rö.
  • sabri ve milli kariyer & milli takımın durumu
  • Kafan Çok Güzelmiş _Glorious_ Kardeş.

• Tamam kabul, yanıldım :) ama hala ramon'un iyi orta açtığını düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

quote:

Boş boş güleceğine 25 yaşındaki Motta'nın kariyerinden bahset biraz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.