Şimdi Ara

bu ramon brezilyalı sabri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

Orijinalden alıntı: goriotbaba

quote:

Ramon Motta Süper ligin en iyi sol bekidir.

Bu yıl yapmış olduğumuz en başarılı ve en iyi transferdir.

Mottayı Beşiktaşımıza kim kazandırdıysa saygıyla selamlıyorum.

Allahım iyi ki Motta gibi sol bekimiz var.

Hocam Caner ?

Caner ligimizin çok üstünde bir oyuncu olduğu için saymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sycthe2112

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

quote:

Ramon Motta ile Sabri'yi karşılaştıranlar açıp Motta'nın kariyerine baksınlar. Motta önce Sabri'nin kulüp ve milli takım kariyerinin yanına yaklaşsın sonra konuşalım. 3 maçta hemen havalara girip bir oyuncuyu göklere çıkartmanızdan sıkıldık artık.

Boş boş güleceğine 25 yaşındaki Motta'nın kariyerinden bahset biraz.

Sabri'nin kulüp kariyeri derken? Böyle fanatiklik de düşman başına lan.

Sabri Sarıoğlu Türkiye'nin en büyük kulübünde 15 senedir oynuyor mu? Evet.
    Milli Takımların tüm kategorilerinde 170-180 kez forma giymiş mi? Evet.
    Galatasaray'ın kaptanlığına yükseldi mi? Evet.

Şimdi kendinize alay edecek, dalga geçecek, kıyas yapacak başkasını bulun. Kariyerini oradan oraya kiralanarak geçirmiş, gittiği takımlarda tutunamamaış, kadroya girmekte zorlanmış elin Brezilyalısıyla Sabri'yi kıyaslayamazsınız. Bu kadar basit.

O turkiyenin "en buyuk klubunde" ayhan yekta ceyhun aydin oynuyor ve oynuyordu. Simdi onlar tr nin en iyi topculari mi oldu

Okuduğunu anlamada sorun mu var senin? Sabri'ye Türkiye'nin en iyi topçusu mu diyoruz ya da diyen birisi mi var. Belli bir kariyeri var, Galatasaray'ın kaptanı vs. diyoruz. Burada gevşek gevşek Sabri'yle dalga geçen arkadaşlara benim lafım. Anlamak istemiyorsan cevap yazmasan daha iyi olur.

Kardesim gelmissin burda kariyerde kariyer. Sen burda G.saray disinfa oynamamis bir insanin gelmis zamaninda brezilyanin en buyuk takimlarinda oynamia potansiyel olarak baya sey beklenen ama sakatliklardan kurtulamamis dolayisiyla brezilya gibi sadece yildiz cikarip satma gozuyle calisan bir sistemde gozdeb cikarilmis biri. Tamam motta g.sarayda oynamadiginda gozunde degeri olmayabilir. Ama motta ile sabriyi karlilastirma ...

Brezilya'nın en iyi kulüplerinde "oynamış" değil "oynayamamış" demek istedin sanırım. Hamit'te Bayern Münih ve Real Madrid'de oynadı-oynayamadı ona bakarsan, o zaman Hamit bu ülkenin en iyi futbolcusu senin mantığınla. Yorum yaparken 2 kere değil 3 kere düşünün. Biraz araştırın. 2 maçla kral ilan edip 3 maç sonra yerin dibine sokuyorsunuz oyuncularınızı. Dikkat et Motta'da aynı kaderi paylaşmasın.

Benim sorunum Motta, Ahmet, Mehmet değil. Galatasaray kaptanı ile dalga geçmeniz. İsterseniz Gareth Bale'i alın umurumda değil. Rakipler kalkıp gevşekçe Galatasaray kaptanını diline dolarsa bizde tepkimizi gösteririz bu kadar basit.

Not: Okuduklarını anlamak gerçekten zor. Dilbilgisi sıfır, imla sıfır, Türkçe kullanımı sıfır.

Anlayamadim sanirim sikinti oynayamamasi degil. Adamin bahti iste sakatliklar belini bukmus. Ama bunu size anlatmak deveye hendek atlatmak gibi. Bu arada notun baya manidar olmus....

Sakatlanmasa yeni R.Carlos olacaktı diyorsun yani. Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: goriotbaba

quote:

Ramon Motta Süper ligin en iyi sol bekidir.

Bu yıl yapmış olduğumuz en başarılı ve en iyi transferdir.

Mottayı Beşiktaşımıza kim kazandırdıysa saygıyla selamlıyorum.

Allahım iyi ki Motta gibi sol bekimiz var.

Hocam Caner ?

Caner ligimizin çok üstünde bir oyuncu olduğu için saymadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sycthe2112

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

quote:

Ramon Motta ile Sabri'yi karşılaştıranlar açıp Motta'nın kariyerine baksınlar. Motta önce Sabri'nin kulüp ve milli takım kariyerinin yanına yaklaşsın sonra konuşalım. 3 maçta hemen havalara girip bir oyuncuyu göklere çıkartmanızdan sıkıldık artık.

Boş boş güleceğine 25 yaşındaki Motta'nın kariyerinden bahset biraz.

Sabri'nin kulüp kariyeri derken? Böyle fanatiklik de düşman başına lan.

Sabri Sarıoğlu Türkiye'nin en büyük kulübünde 15 senedir oynuyor mu? Evet.
    Milli Takımların tüm kategorilerinde 170-180 kez forma giymiş mi? Evet.
    Galatasaray'ın kaptanlığına yükseldi mi? Evet.

Şimdi kendinize alay edecek, dalga geçecek, kıyas yapacak başkasını bulun. Kariyerini oradan oraya kiralanarak geçirmiş, gittiği takımlarda tutunamamaış, kadroya girmekte zorlanmış elin Brezilyalısıyla Sabri'yi kıyaslayamazsınız. Bu kadar basit.

O turkiyenin "en buyuk klubunde" ayhan yekta ceyhun aydin oynuyor ve oynuyordu. Simdi onlar tr nin en iyi topculari mi oldu

Okuduğunu anlamada sorun mu var senin? Sabri'ye Türkiye'nin en iyi topçusu mu diyoruz ya da diyen birisi mi var. Belli bir kariyeri var, Galatasaray'ın kaptanı vs. diyoruz. Burada gevşek gevşek Sabri'yle dalga geçen arkadaşlara benim lafım. Anlamak istemiyorsan cevap yazmasan daha iyi olur.

Kardesim gelmissin burda kariyerde kariyer. Sen burda G.saray disinfa oynamamis bir insanin gelmis zamaninda brezilyanin en buyuk takimlarinda oynamia potansiyel olarak baya sey beklenen ama sakatliklardan kurtulamamis dolayisiyla brezilya gibi sadece yildiz cikarip satma gozuyle calisan bir sistemde gozdeb cikarilmis biri. Tamam motta g.sarayda oynamadiginda gozunde degeri olmayabilir. Ama motta ile sabriyi karlilastirma ...

Brezilya'nın en iyi kulüplerinde "oynamış" değil "oynayamamış" demek istedin sanırım. Hamit'te Bayern Münih ve Real Madrid'de oynadı-oynayamadı ona bakarsan, o zaman Hamit bu ülkenin en iyi futbolcusu senin mantığınla. Yorum yaparken 2 kere değil 3 kere düşünün. Biraz araştırın. 2 maçla kral ilan edip 3 maç sonra yerin dibine sokuyorsunuz oyuncularınızı. Dikkat et Motta'da aynı kaderi paylaşmasın.

Benim sorunum Motta, Ahmet, Mehmet değil. Galatasaray kaptanı ile dalga geçmeniz. İsterseniz Gareth Bale'i alın umurumda değil. Rakipler kalkıp gevşekçe Galatasaray kaptanını diline dolarsa bizde tepkimizi gösteririz bu kadar basit.

Not: Okuduklarını anlamak gerçekten zor. Dilbilgisi sıfır, imla sıfır, Türkçe kullanımı sıfır.

Anlayamadim sanirim sikinti oynayamamasi degil. Adamin bahti iste sakatliklar belini bukmus. Ama bunu size anlatmak deveye hendek atlatmak gibi. Bu arada notun baya manidar olmus....

Sakatlanmasa yeni R.Carlos olacaktı diyorsun yani. Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

Allah askina ac maclarimizi izle. Size laf anlatmaktan biktik. Tamam Sabri oley en buyuk kaptan oley. Hay allahim ya tam komedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha Fazla Beğenilmeyen Yorum Göster
  • Sabri'yi de kıskanıyorsunuz ya helal olsun, motta falan bahane mesele Galatasaray. Nerden çatsak diye düşünüyorsunuz, tabi elinizde Sabri malzemeside var ordan saldırmaya çalışıyorsunuz.

Sezon başında şampiyon olacaz diye sevinenler vardı hatırladıkça gülüyorum.Her sene böylesiniz sonra çattt Galatasaray gelir şampiyonluk gider.
  • quote:

Daha Fazla Beğenilmeyen Yorum Göster

Beğenilmeyen değil işinize gelmeyen yorum olarak değiştirsinler onun ismini. Renkdaşların eksiye bastıkça daha çok mutlu oluyorum.
  • Ramon'un tek eksiği Orta Açamaması. ama kesinlikle alınması gereken bir oyuncu ayrıca 5+0+3 olursa oynaması zor İsmail dönsün artık .
  • quote:

quote:

Daha Fazla Beğenilmeyen Yorum Göster

Beğenilmeyen değil işinize gelmeyen yorum olarak değiştirsinler onun ismini. Renkdaşların eksiye bastıkça daha çok mutlu oluyorum.

Kendi adıma ben Sabriyle dalga geçmem, sosyal medya orda burda konu edilmesini anlamsız bulurum. Adam Ferrari koleksiyonu yapıyor.

Ardanın milli takım maçında (Hiddink dönemi) gruptan çıkamayacağımız kesinleşince bir dahaki deplasmana gitmemek için kasıtılı sarı gördüğü maç vardı. Sabri uzatmalarda kıçını yırtıyordu, kimse kılını kıpırdatmıyorken. Emeğe özveriye kabulum.

Ama kariyerlik kaptanlık örneği yanlış olur Sabri için, çünkü 15 sene diyorsun bu yıllar içinde o bölgeye yapılan transferler belli. Sabrinin yetenekleri kısıtlı. Kısaca kariyer dediğin Tugayda, Bülent Korkmazda olur.

Selçuk Şahin kaç yıldır Fbde.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.