Şimdi Ara

Samsung esnek batarya üretimine başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung esnek batarya üretimine başlıyor

Dünyanın ilk kavisli ekranlı akıllı telefonu Galaxy Round'u geçtiğimiz haftalarda lanse eden Samsung, bununla birlikte cihazında 2800mAh gücünde standart bir bataryaya yer vermişti. Zira kavisli bir yapıya sığabilecek en güçlü batarya durumundaydı. 

LG ise G Flex kavisli ekranlı akıllı telefonuyla ilk kavisli batarya ünvanına sahip oldu ve bu alanda hemşehrisinin önüne geçti. Böylece 3500mAh gücünde bir batarya kullanması mümkün oldu. 

Güney Kore'den gelen bilgilere göre Samsung da kavisli bataryalarını seri üretime sokmaya hazırlanıyor. Samsung'un ilk kavisli bataryalarını ne zaman kullanmaya başlayacağı belli değil. Ancak firmanın ikinci nesil kavisli ekrana sahip akıllı telefonlarında bu bataryalara yer vermesi bekleniyor. 

Galaxy Round özellikle batarya tarafında oldukça eleştiri almıştı. Kavisli bataryalar sayesinde yeni nesil esnek ekranlı modellerde daha yüksek miliamperlik bataryalar kullanılabilecek. 

Kaynak:http://www.sammobile.com/2013/10/30/report-samsung-ready-to-mass-produce-curved-batteries/

• esnek kavis boş işler bunlar...

• Bende yeni batarya teknolojisi filan sandımo heycanla girdim ne çıktı :(

• herşey okey de ekran kavisli olunca diğer tellerden ne farkı oluyor görüntü dışında ?

• Bizim s4 bataryaları ondan şişiyormuş demekki..esnek batarya olacaklarmış büyüyünce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranın, bataryanın kavisli olmasının ne anlamı var arkadaş?
    Yaptım demek için yapılmış bir şey...
  • büyük hacimli batarya üretimine başlayın öncesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Ekranın, bataryanın kavisli olmasının ne anlamı var arkadaş?
    Yaptım demek için yapılmış bir şey...

mantığa bak
  • S4 bataryaları gibi kalitesiz olmazlar umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

S4 bataryaları gibi kalitesiz olmazlar umarım.

s4 bataryaları kalitesiz değil yazılımsal bir sorundan kaynaklı şişiyor bataryalar 2 saatten kısa sürede şarj oluyor batarya benim gibi usb den şarjı tercih edenler hiç bir sorun yaşamıyor
  • Bizim ülkemizdeki < ne gerek var,ne boş işler > cilere kalsak hala böyle gezerdik
    Samsung esnek batarya üretimine başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemşehrisi :)

• Tabakmi lan bu ? Adam gibi yapin iste su telefonu.Amac goruntuyu degistirerek fiyati artirmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

S4 bataryaları gibi kalitesiz olmazlar umarım.

s4 bataryaları kalitesiz değil yazılımsal bir sorundan kaynaklı şişiyor bataryalar 2 saatten kısa sürede şarj oluyor batarya benim gibi usb den şarjı tercih edenler hiç bir sorun yaşamıyor

http://www.trustedreviews.com/news/samsung-galaxy-s4-battery-problems-samsung-offers-free-battery-replacements

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/samsung-offering-free-galaxy-s4-battery-replacements-1190434

Samsung bile sorunlu bataryaları kabul edip getirin değiştireceğiz diyor siz yazılımsal diyorsunuz.

• "artik seneye ne tuttururlarsa"

• bu LG samsung'tan daha iyi ar-ge yapıyor ama ilk olduğu halde LG'nin esnek bataryası varken onun haberi çıkmadı fakat samsung'un çıkıyor ilginç.

• Eğer samsung aleti kıvrılabilir yapmak istyorsa, donanımları ipince olmalı ki telefon incelik olsun. Hissiyatı da harika olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esnek deyince ben de birçok model bataryayı takabileceğiz sandım. Kıvrımdan bahsediyormuş :)

• Galaxy Round esnek batarya versiyonu yakında

• LG şu an zaten yapıyor. Geriden geliyorsun samsung.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.