Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
134
Favori
222.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Calimaestro

Yeni ipad hakkinda hiç söylenti var mi?

Yeni ipadin rami 2gb olmazsa hiçbir anlamı yok A8mis parmak iziymiş. Air mükemmel bir cihaz tek eksik yönü bence ram kısmı bazı yerlerde ramin eksikliği hissediliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Isınma sorunuyla alakalı yorumlar okudum.Doğru mu? Ayriyetten Teknosa-Vatan'da falan 1079'du en son.Ama internet üzeri alışveriş içindi galiba.Netten hala birşey almadım.19 yıl oldu

Okul kapandı oruç felan yapacak birşey yok bütün gün elimde fakat ısınma sorunuyla karşılaşmadım. Şuanki güncel fiyatları pek bilmiyorum ama hızlıalda 1050 yazıyor. Vatandan felan alırsanda iyi. Fena fiyat değil

Bende pek inanmamıştım zaten Alınca iyi olucak ama.Pc başında olmuyor.Tel.de küçük.Bu arada nasıl birşey olduysa eskiden s4 bile devasa gelirdi.Artık ipad iyi geliyor Galiba 23 inç monitörden dolayı

Edit: S4 örnekti Tel.le işim yok.

Hayırlı olsun knk ne renk düşünüon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bimin aystiisi kullanıcısına yanıt
    Saol.Uzay grisi ve gümüş var.Arka kısımda pek bir renk farkı yok.Yakın tonlar.Ön kısımlar değişiyor sadece.Önü siyah olan yani spacegrey olabilir
  • Beyler 4 gün önce ipad air 16gb uzay grisi aldım
    bu benim ilk ipad im beni rahatsız eden bir sorun var

1- ios 7.1.2 yükledim şarj fazla dayanmıyor

2- şarjım temeli bitiyor kapanıyor şarja takıyorum açılıyor ipad kapalı dolsun diye power tuşuna basıp kapatıyorum şarj logosu gelmiyor sizin geliyormu yardım edin :)
  • arkadaşlar bende almayı düşünüyorum,en ucuz nereden alabilirim.
  • Daha gelmedi ama benide ekleyebilirsiniz , 16 gb wifi silver. Bu kulaklık vermemesi kötü oldu ya . Acaba samsung s4 kulaklığıyla idare edebilirmiyim? çalışırmı,problem yaratırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

Orijinalden alıntı: Calimaestro

Yeni ipad hakkinda hiç söylenti var mi?

Yeni ipadin rami 2gb olmazsa hiçbir anlamı yok A8mis parmak iziymiş. Air mükemmel bir cihaz tek eksik yönü bence ram kısmı bazı yerlerde ramin eksikliği hissediliyor.

Katılıyorum. 2GB şart artık. Ama 3GB gibi bir saçmalık da yapmaya gerek yok. Pil çok aşırı ısınır ve oyunlarda kasmalar yaşanır. Malum pil ömrü de günü tamamlayamaz. Android'e döner vallahi.
  • İpad air iyi fotoğraf çekiyor diyen arkadaş neye göre söyledi bunu anlayamadım. Yeterli ışıkta gündüz ancak ortalama fotoğraf, yetersiz ışık ve gece çekimi resmen berbat.. Fotoğraf çekmek için air almak hata olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizileri, filmleri iTunes'dan atamıyorum. Mkv'leri özellikle. Ne tavsiye ediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 20 Temmuz 2014; 20:41:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: northernlights

Dizileri, filmleri iTunes'dan atamıyorum. Mkv'leri özellikle. Ne tavsiye ediyorsunuz?

Hocam indiriyorsun vlc playerı itunestan uygulamalar kısmına geliyosun vlcyi seçiyosun filmi de içine sürüklüyosun bu kadar

• Beyler bir şey sorucam.4G'li modelle telefon görüşmesi yapılıyormu ?
  • ibosh123 İ kullanıcısına yanıt
    Şarjı ne kadar dayanıyor ve neleri kullanarak şarjı tüketiyorsunuz?
    Ben de güncelleyeceğim de sanırım.

• İ tools denen programı indir.
    İ tunes i kullanmayacaksın ;) bir google arattır ben filmi müziği fotoyu vs hep öyle atyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: northernlights

Dizileri, filmleri iTunes'dan atamıyorum. Mkv'leri özellikle. Ne tavsiye ediyorsunuz?

Bende itools kullanıyorum ama itools kullanımı için yine de pc de itunes kurulu olması gerekiyor. Ayrıca vlc player fim ve video izlemek için en ideal ücretsiz yazılım.
    Itools konusunda bu ink işinize yarar;http://serkntunc.blogspot.com.tr/2013/02/itools-yazlm-kullanm.html
    Bir kere kullandıktan sonra itunes un yüzüne bakmazsınız ama dediğim gibi pc de yine de itunes yüklü olması gerekiyor.

• Beni de ekleyebilirsiniz. Gri-16gb-wifi
  • Selam arkadaşlar, ipad air 3g modelinde wifi ile interneti paylaşamıyor muyuz? Ben bulamadım bir türlü.

• beyler ipad air 16 gib iwifi en ucuz nerde bulabilirim? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

Selam arkadaşlar, ipad air 3g modelinde wifi ile interneti paylaşamıyor muyuz? Ben bulamadım bir türlü.

Sanırım yok bende aradım bulamadım.
  • Bjenige kullanıcısına yanıt
    16gb+3G bimeks'ten 1539 tl ye aldım.Bİr haftadır internetsizdim ve sadece İnternete gözümü bozmadan girebilmek için mecburiyetten aldım.Cihaz tam olarak nasıl kapatılıyor:)UYgun fiyatlı kılıf öneren olursa memnun olurum.

• Yakın zamanda ipad air almayı düşünüyorum. ipad hafızasını kullanmadan usb bellek sayesinde altyazılı film, dizi izleyebilen var mı acaba, ipadde böyle bir şey yapabiliyo muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.