Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.451
Cevap
133
Favori
223.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranı otomatik kapanmamaya başladı. Neden olabilir
    3 aylık cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omarr39 O kullanıcısına yanıt
    Aslında evdeki modemi kapatıp buna mı geçsem bilemedim. Ayda 10 liraya sınırsız internet pttcelle.
    http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-internet-paketi#

• iFile'a alternatif uygulama söyleyecek var mı?

Flash diski gösteren? ücretli de olabilir, yeter ki iyi bir uygulama olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

beyler ipad air 16 gib iwifi en ucuz nerde bulabilirim? teşekkürler

yardımcı olacak var mı?
  • quote:

quote:

beyler ipad air 16 gib iwifi en ucuz nerde bulabilirim? teşekkürler

yardımcı olacak var mı?

Bakırköy de khalkedon diye bir dükkanın sıfır kapalı kutu iPad air wifi 16 gb olanı 900 liraya sattığını sahibinden de görmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır kapalı kutu ipad air 32 gb wifi satmayı düşünen olursa pm den irtibat kursun ltf.
  • iPad air 32gb wifi benide ekleyin

• arkadaslar ana konuyu okudum bircok konuda merakimi giderdi tesekkur ederim bunun icin de...
    burayi kirletmemek adina bir konu actim birkac sorum vardi.

http://forum.donanimhaber.com/m_95284899/f_//tm.htm

bilgisi olan arkadaslar bir bakarsa cevaplarsa sevinirim :)
  • Arkadaşlar Ttnet in ipad air kampanyası nasıldır ? Tavsiye eder misiniz ?

• Yurtiçi full aksesuarlı 1,5 aylık cihazımı 800 tl ye satıyorum ilgilenenler yazabilir pm

• Ben de iPad 4 sonrası iPad Air'e geçiş yapacağım. Gördüğüm en uygun fiyatlar 16 GB Wi-Fi modeli için 1049 lira (HızlıAl ve Vatan), 32 GB Wi-Fi modeli için 1349 lira (Vatan). Forumun 2. el bölümünü takip ederseniz bazı arkadaşlar sıfır açılmamış cihazları 100-150 lira civarı daha uygun fiyattan verebiliyor.

Apple garantili olarak daha uygun olanını bulan olursa yazsın biz de yararlanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: Pendo

Air cellular da, aleti wifi modem olarak kullanma özelliği var mı?"Kişisel erişim noktası(hotstop) deniliyor sanırım.Bir de ne kadar doğru bilmiyorum,varsa bile bazı operatörlerin bu özelliği kullandırmadığı gibi bişeyler okudum.Doğru mu nedir durum?

Türk operatörleri izin vermiyor normalde var

Allah belasini versin bu turk operatorlerin ya bende sirf bunun icin almistim kullanamiyorum.
    Simdi benim merak ettigim turkcellden faturali almis arkadasim bunu hatli filan aylik para oduyomus ben ondan satin aldim nakit verip ama herhangibir hat takmadim.Turkcell harici hat taktigimda bir problemle karislasir miyim
    Birde 1 ay kadar isvicreye gidicem orda hat alip interneti bundan kullanip telefonumada vermek istiyodum sarji ipadin daha uzun gittigi icin bu tr operatorlerinin hotspot kullanmadaki engelni kaldirmanin bi yolu varmidir simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

quote:

quote:

Air cellular da, aleti wifi modem olarak kullanma özelliği var mı?"Kişisel erişim noktası(hotstop) deniliyor sanırım.Bir de ne kadar doğru bilmiyorum,varsa bile bazı operatörlerin bu özelliği kullandırmadığı gibi bişeyler okudum.Doğru mu nedir durum?

Allah belasini versin bu turk operatorlerin ya bende sirf bunun icin almistim kullanamiyorum.
    Simdi benim merak ettigim turkcellden faturali almis arkadasim bunu hatli filan aylik para oduyomus ben ondan satin aldim nakit verip ama herhangibir hat takmadim.Turkcell harici hat taktigimda bir problemle karislasir miyim
    Birde 1 ay kadar isvicreye gidicem orda hat alip interneti bundan kullanip telefonumada vermek istiyodum sarji ipadin daha uzun gittigi icin bu tr operatorlerinin hotspot kullanmadaki engelni kaldirmanin bi yolu varmidir simdiden tesekkurler

turkcell harici hat takabilirsiniz. o engel operatörün elinde, eğer isviçredeki operatör buna izin veriyorsa yapabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

quote:

quote:

turkcell harici hat takabilirsiniz. o engel operatörün elinde, eğer isviçredeki operatör buna izin veriyorsa yapabilirsiniz.

Benim tam anlayamadigim bu internet paylasim engelini tablete mi isliyolar insanlar interneti yayamasin diye yoksa hattan kaynaklimi oluyor.
    Ben bu turkcellden alinmis ipad air a pttcellin 10 liralik internet hattindan taktigimda internet calisir ama yayin yApamaz miyim

• android gibi wifi modem olmuyor. ama jb yaparsanız programlar mevcut.

• Cihazda son 2 gündür ısınma sorunu var.Nedeni ne olabilir önceden yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: kamyonmuro

Cihazda son 2 gündür ısınma sorunu var.Nedeni ne olabilir önceden yoktu

ios 7.1.2 güncelleme mi yaptınız?
    ios 7.1.1 de ısınma sorunu pek olmuyor, imzalar açık sanırım geri dönebilirsiniz..

• Beni neden eklemediniz listeye? Aşk olsun
  • frux kullanıcısına yanıt
    Hocam farkı ne peki güncellemenin bayağı önce güncellendim

• quote:

Orijinalden alıntı: kamyonmuro

Hocam farkı ne peki güncellemenin bayağı önce güncellendim

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/26886813.asp

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.