Şimdi Ara

Sıfır iPhone 4 Geldi - iOS 6 Yüklü - Görüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün hediye olarak iOS 6 yüklü bir iPhone geldi.

Ufak kasmalar mevcut telefonda.

Birde yazılım güncellemeye girmedim iOS 7 uyarısı vermesin diye girmedende kendiliğinden yükleme şansı var mı wifi bağlıyken.

• Kendiliğinden yüklemez ki yüklesede bir sıkıntı olmaz sonuçta ios7 yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreak yap 6.1.3 değilse. İyidir JB iyidir😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayra39

Jailbreak yap 6.1.3 değilse. İyidir JB iyidir😃

Telefon babama hediye geldi 45 yaşında adam napsın JB'yi
  • Bence 45 yaşında ki adamı iOS 7 den mahrum bırakma

İşin şakası bir yana ne tür bir görüş belirtmemiz için açtın konuyu bilmiyorum şöyle başlıyım, hediye her zaman iyidir güzeldir e birde Apple ürünü olursa tadından yenmeyececk derecede güzeldir; iOS 6 yüklü olması iOS 7 sevmeyen biri için baldır candır. Vs. Vs.

Güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslansaffet

Bence 45 yaşında ki adamı iOS 7 den mahrum bırakma

İşin şakası bir yana ne tür bir görüş belirtmemiz için açtın konuyu bilmiyorum şöyle başlıyım, hediye her zaman iyidir güzeldir e birde Apple ürünü olursa tadından yenmeyececk derecede güzeldir; iOS 6 yüklü olması iOS 7 sevmeyen biri için baldır candır. Vs. Vs.

Güle güle kullanın

Abi şahsen ben iOS 7 yi çok beğeniyorum kendi i4s'imde yüklü.Fakat i4 te gördüğümde çok kötü kasıyordu.Yani adamın işi olsun kasmasın isterim telefonu iOS 7 yüklenir felan yanlıslıkla ondan yani.

• Anladım dostum fakat ben i4 kullanıyorum aktif bir kullanıcı olmama rağmen kasmadan çok şikayetçi değilim yani tabii ayarları iyice elden geçiriyorum arka planda uygulama yenileme olsun, uygulamaların sürekli bildirim göndermeleri falan cart curt olsun kontroldeyim sürekli yani ben bildirim merkezinde borsa verileri olanları görüyorum sürekli yani sonra o insanlar çok kasıyo deyince ayar oluyorum.

Yani sana kısaca demek istediğim üstadım tabii ki karar sana kalmış tamamen ama çok aktif bir kullanıcı değilse babanız yükleyin gitsin tabii ayarları elden geçirmek şartıyla. Sonra babanızın iPhone kullanan bir arkadaşı "ohoo sende hala iOS 6 mı var" demesin babanıza
  • Yok yok demezler.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.