Şimdi Ara

heves ettim aldım kullanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Valla gardaşım, yazın yurtdışına çıktım, dediler burada elektronik eşya ucuz; kendine bişeyler al! Düşündüm, düşündüm hem Word de yazı yazabileceğim, hem internete girebileceğim, hem de telefon olarak kullanacağım en son model iyi bir cihaz alayım dedim. En iyisi hangisi diye sordum; Samsung'un 10,1inç android.... (tam emin değilim zira cihaz yanımda değil. Gözüm görmesin diye olmadık bir yere koydum; şimdi de bulamıyorum) Alsım. Ekranındaki plastiği kaldırmadan bir deneyeyim dedim. Gardaşım azıcık dokunuyorsun bin ah işitiyorsun! Hızlı, kıvrak, binlerce fonksiyon... Ekran klavyesine elimi değdiriyorum; harfler ard arda sıralanıyor... Beceremiyorum. Yaşlılık mıdır nedir. Gittim en iyisinden bir de harici klavye aldım: gene olmadı. Öğrenmem için tüm hayatımı vakfetmem gerekecek galiba. Satacağım ... Satmayıp ne yapayım? Bir akıl verin...

• Sadi bey siz onu satıp Laptop alın, internette gezmek haricinde tablette yapabilecekleriniz sınırlı eğer film vs izlemiyorsaniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadisade

Valla gardaşım, yazın yurtdışına çıktım, dediler burada elektronik eşya ucuz; kendine bişeyler al! Düşündüm, düşündüm hem Word de yazı yazabileceğim, hem internete girebileceğim, hem de telefon olarak kullanacağım en son model iyi bir cihaz alayım dedim. En iyisi hangisi diye sordum; Samsung'un 10,1inç android.... (tam emin değilim zira cihaz yanımda değil. Gözüm görmesin diye olmadık bir yere koydum; şimdi de bulamıyorum) Alsım. Ekranındaki plastiği kaldırmadan bir deneyeyim dedim. Gardaşım azıcık dokunuyorsun bin ah işitiyorsun! Hızlı, kıvrak, binlerce fonksiyon... Ekran klavyesine elimi değdiriyorum; harfler ard arda sıralanıyor... Beceremiyorum. Yaşlılık mıdır nedir. Gittim en iyisinden bir de harici klavye aldım: gene olmadı. Öğrenmem için tüm hayatımı vakfetmem gerekecek galiba. Satacağım ... Satmayıp ne yapayım? Bir akıl verin...

Satıyorsan alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Sadi bey siz onu satıp Laptop alın, internette gezmek haricinde tablette yapabilecekleriniz sınırlı eğer film vs izlemiyorsaniz

Katiliyorum bir laptop alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.