Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bir Rind

quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Beyler resimde de goreceginiz uzere wifi bagli olmasina ragmen telefon internete erisirken o sag taraftaki loading ikonu cikiyor.Bu normal mi ? (Hucresel veri kapali.)

Normal, veri aktarımı olduğunu gösteriyor.

Arkadaşa sordum bende çıkmıyor wifi varken falan dedide anlayamadım ben 4s kullanıyor o.

• Bugün ki şarj kullanımı arkadaşlar, ayfonla 2.günüm şarjda bir problem var mıdır sizce?

Birde yukardaki mesajlarda arkadaşların BEKLEMEDE olan yeri 1 gün falan bende neden bu kadar az bu bi sorun mudur?
    Ayrıca "Beklemede" ki kasıt telefonun kilitli olması mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-rat -- 17 Nisan 2014; 17:31:19 >
  • 32 gb uzay grisi için güzel bir kampanya yok mudur?
  • Arkadaşlar Merhaba;

Yeri burası değil biliyorum ama;Elimde Media Markt Faturalı 32 GB Space Grey İphone 5S Mevcut(1 Aylık),Rengini Beğenmediğimden Dolayı Yine Aynı Titizlikte Kullanılmış Bir GOLD

Modeli İle Takas Etmek İstiyorum.Eğer Gold Modele Sahip Olup,Space Grey Rengini Almak İsteyen Var İse Takas Yapabiliriz...

Cihazımda Hiç Bir Problem Yok Sadece Gold Modeli Daha Çok Hoşuma Gittiği İçin Takas Yapmak İstiyorum.
  • M-rat kullanıcısına yanıt
    Konum servisi falan çok şarj yer hocam, ondan hızlı bitiyor olabilir.

7.1 ise işletim sistemi kaynakli bir sarj sorunu olabilir.

7.0.4'ten 7.1 'e geçmemle birlikte 7 saat wifi&3g internet / 5,5 saat oyun&internet olan değerlerim

5 saat 20 dakika wifi&3g internet / 4 saat 50 dakika oyun&internet.

Apple sitesinde yazan, forumda tartışılan bilimum şarj ayarlarını, yöntemlerini denememe rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grafen

Konum servisi falan çok şarj yer hocam, ondan hızlı bitiyor olabilir.

7.1 ise işletim sistemi kaynakli bir sarj sorunu olabilir.

7.0.4'ten 7.1 'e geçmemle birlikte 7 saat wifi&3g internet / 5,5 saat oyun&internet olan değerlerim

5 saat 20 dakika wifi&3g internet / 4 saat 50 dakika oyun&internet.

Apple sitesinde yazan, forumda tartışılan bilimum şarj ayarlarını, yöntemlerini denememe rağmen.

7.1 işletim sistemi şuanda, telefonum 2 aylık ama ben yeni aldım o yuzden pek bilgim yok :)

Konum bilgisinide kapatıyorum o zaman zaten pek gerekli değil
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Konuya sonradan dahil olmuş gibi olacak yalnız anladığım kadarıyla takıldığınız nokta size kutusuz ürün verecek olmaları. Şunu söyleyebilirim teleservice'dede işler böyle yürüyor. Önceden 2 kere blackberry cihazımı değiştirdiler ikisi de kutusuz cihazlardı. Jelatinleri vs üstünde siz söküyorsunuz. Bence bu konuda sıkıntınız olmasın o telefonun ikinci el olma olasılığı yok diye düşünüyorum. Bariz dolandırıcılık olur yoksa. Hatta o cihazlara swap diyorlar. Dediğim gibi eğer değişim bekliyorsanız yani onaylandıysa sıkıntı yok. Tek yapmanız gereken telefonu teslim aldığınızda açıp inceleyin. Ben bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bu arada benim merak ettiğim bir konu var. Benim telefon teleservice garantili. Peki ben bir arıza olduğunda doğrudan zorlu center'daki apple servisine gidip telefonu teslim edebiliyormuyum garanti kapsamında onarım için ?
  • Arkadaslar birkac kez denk geldi, bir mesaj geldigi zaman telefon uyari vermiyor. Ekrani acinca görüyorum, nedendir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaslar birkac kez denk geldi, bir mesaj geldigi zaman telefon uyari vermiyor. Ekrani acinca görüyorum, nedendir?

Bildirim ayarları kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaslar birkac kez denk geldi, bir mesaj geldigi zaman telefon uyari vermiyor. Ekrani acinca görüyorum, nedendir?

Bildirim ayarları kontrol edin

Bildirim ayarlarinda sorun yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: serhancalik

Konuya sonradan dahil olmuş gibi olacak yalnız anladığım kadarıyla takıldığınız nokta size kutusuz ürün verecek olmaları. Şunu söyleyebilirim teleservice'dede işler böyle yürüyor. Önceden 2 kere blackberry cihazımı değiştirdiler ikisi de kutusuz cihazlardı. Jelatinleri vs üstünde siz söküyorsunuz. Bence bu konuda sıkıntınız olmasın o telefonun ikinci el olma olasılığı yok diye düşünüyorum. Bariz dolandırıcılık olur yoksa. Hatta o cihazlara swap diyorlar. Dediğim gibi eğer değişim bekliyorsanız yani onaylandıysa sıkıntı yok. Tek yapmanız gereken telefonu teslim aldığınızda açıp inceleyin. Ben bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bu arada benim merak ettiğim bir konu var. Benim telefon teleservice garantili. Peki ben bir arıza olduğunda doğrudan zorlu center'daki apple servisine gidip telefonu teslim edebiliyormuyum garanti kapsamında onarım için ?

İstediğin yere verebilirsin Apple Store genpa teleservice nereye istersen bnm telde telecervisti genpadan değişiklik oldu şimdi genpa çıkışlı farketmiyor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: M-rat

Bugün ki şarj kullanımı arkadaşlar, ayfonla 2.günüm şarjda bir problem var mıdır sizce?

Birde yukardaki mesajlarda arkadaşların BEKLEMEDE olan yeri 1 gün falan bende neden bu kadar az bu bi sorun mudur?
    Ayrıca "Beklemede" ki kasıt telefonun kilitli olması mı?

Sağlammış bataryan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• serhancalik S kullanıcısına yanıt
    Bence de verebilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_90184798/mpage_10/tm.htm
    Bu konuda güzel paylaşımlar oluyor.Gidenler tecrübelerini yazıyor.Randevu sistemi dolu.Gece 12 den sonra kısa süreliğine açıp bir sonraki haftanın randevularını veriyorlarmış.

Bu arada benim mesaja yazdığın cevap içinde teşekkürler.
  • beyler bu telefonu arabanın aux'unda çalıştıramıyorum, işyerinde evde hoparlöre bağlayamıyorum, nasıl çözücez bu işi var mı bi aparatı?
  • Merhaba arkadaşlar. yeri degil belki ama iphone kullanıcıları için akıllı saat düşünen varsa profılımden dukkanıma bakabılır uygun fıyata degısık renklerde coooko watch saat satıyorum ıphone uyumlu
  • Merhaba;

Telefonumda Son Zamanlarda Farkettiğim, Konuşurken Sürekli Cızırtı Oluyor , Ortam Sessizse Bu Daha Çok Rahatsız Ediyor.. Telefonumdan Genel Anlamda Memnunum Bi sıkıntısı yok , Garanti Ve Sıfırda Olsa Swap Cihaz ile felan Değişimini Düşünmüyorum. Bu Sorun Acaba Telefondanmı Kaynaklanıyor Yoksa Kullanılan Operatörle Alakası Olabilirmi ? Cihazım 2 Aylık , Vodafone Kullanıyorum..
  • Hocam listeye benide eklerseniz sevinirim...

"Apple iPhone 5s 16 GB ( Space Gray )" kullanmaktayım...
  • Bu itunesdan telefona sadece 1 sarkı atmak istiyorum mümkün değil mi ?
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Başta epey zorluyor. Bende 3 günlük kullanıcıyım ama rayına oturttuktan sonra androidden bile kolay diyebilirim (kendi adıma konuşuyorum)

1-)İtunes açın
    2-)dosya sekmesinin alt kısmında filmler müzikler tv şovları diye sekmeler var müzikleri seçin
    3-)sonra orta kısımda parçalar sekmesine girin istediğiniz şarkıları sürükleyip atın.
    4-)telefonunuzu bağlayın
    5-)Eşitleme yapın ve şarkı telefonunuzda.

Rayına oturtmaktan kastım ise ben telefonu aldığımda 500 adet müziği itunes attım ve tek tek çalma listelerine ayrıştırdım(Ki gerçekten çok zordu). Eşitleye bastığım an her şey telefonumdaydı. Şimdi ise tek bir müzik atacaksam o müziği itunes içinde uygun olan çalma listesinin içine atıyorum ve hiç bir şey yapmadan usb ile telefonu bağlıyorum kendisi otomatik eşitliyor. Çok kolaylaştı artık müzikleri atmak. Birde fotoğrafları atmanın yolunu bulabilsem. İtool denedik başka programlar denedik yok olmuyor bir türlü. Bu arada umarım yardımcı olabilmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhancalik

Başta epey zorluyor. Bende 3 günlük kullanıcıyım ama rayına oturttuktan sonra androidden bile kolay diyebilirim (kendi adıma konuşuyorum)

1-)İtunes açın
    2-)dosya sekmesinin alt kısmında filmler müzikler tv şovları diye sekmeler var müzikleri seçin
    3-)sonra orta kısımda parçalar sekmesine girin istediğiniz şarkıları sürükleyip atın.
    4-)telefonunuzu bağlayın
    5-)Eşitleme yapın ve şarkı telefonunuzda.

Rayına oturtmaktan kastım ise ben telefonu aldığımda 500 adet müziği itunes attım ve tek tek çalma listelerine ayrıştırdım(Ki gerçekten çok zordu). Eşitleye bastığım an her şey telefonumdaydı. Şimdi ise tek bir müzik atacaksam o müziği itunes içinde uygun olan çalma listesinin içine atıyorum ve hiç bir şey yapmadan usb ile telefonu bağlıyorum kendisi otomatik eşitliyor. Çok kolaylaştı artık müzikleri atmak. Birde fotoğrafları atmanın yolunu bulabilsem. İtool denedik başka programlar denedik yok olmuyor bir türlü. Bu arada umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bende şöyle bir çözüm buldum,telefonu taktıktan sonra ayarlardan müzik ve resimleri elle düzenle diye bir seçenek var iphone bilgilerinin gösterildiği sayfada onu seçltikten sonra uygula deyin sağ üstten sonra telefondaki müzikleri görüntülediğiniz yere gelin bilgisayardaki müziği tutup oraya bırakın direk atıyor.

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.