Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.889
Cevap
53
Favori
208.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam gecen gun elimden dusurdum telefonu ekran catladı baya bi onu tutan sadece koruyucu apple randevumu aldım ama ucret isterler diye dusunyorum bu yuzden bi bahane bulup ucretsiz tamir ettirmem yada degistirmem lazım
  • Şimdi şöyle düşün,Ücret istemeleri en doğal hakları ki size tamir yapmayacaklar muhtemelen.Ücret karşılğı BAKİRE bir cihaz ile değişim yapacaklardır.

Hani kameranız bozukda olsa ekranı kırdıgınız icin para alacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

hocam gecen gun elimden dusurdum telefonu ekran catladı baya bi onu tutan sadece koruyucu apple randevumu aldım ama ucret isterler diye dusunyorum bu yuzden bi bahane bulup ucretsiz tamir ettirmem yada degistirmem lazım

Umarım 50 tl fazla alırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Ayıp ediyorsunuz hocam Param yok hocam yoksa veririm Ögrenciyim ne yapıyım
  • quote:

Ayıp ediyorsunuz hocam Param yok hocam yoksa veririm Ögrenciyim ne yapıyım

Ne şanslısın

Ben öğrenci iken Nokia 5110 vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: fekat

arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama öncelikle şunu söyleyeyim android taraftarı biriydim sonra sizlerin yorumlarını okuya okuya ios sever biri haline geldim şuan kullandığım telefonda nokia n8 ben hala daha telefon almamak için sabrediyorum ve ıphone'nun yeni modelini bekliyorum. öncelikle benim fikirlerimi değiştirdiğiniz için çok teşekkürler. bir de sizlere bir sorum olacak. şimdi ben internet üzerinden apple store dan ıphone aldım diyelim ve bozuldu diyelim ben bunun garantisini nasıl halledeceğim randevu alıp istanbula mı gelmem gerekiyor bilgili abilerim ya da kardeşlerim yardımcı olursa cok sevinirim.

Kargo ile gonderebiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: fekat

arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama öncelikle şunu söyleyeyim android taraftarı biriydim sonra sizlerin yorumlarını okuya okuya ios sever biri haline geldim şuan kullandığım telefonda nokia n8 ben hala daha telefon almamak için sabrediyorum ve ıphone'nun yeni modelini bekliyorum. öncelikle benim fikirlerimi değiştirdiğiniz için çok teşekkürler. bir de sizlere bir sorum olacak. şimdi ben internet üzerinden apple store dan ıphone aldım diyelim ve bozuldu diyelim ben bunun garantisini nasıl halledeceğim randevu alıp istanbula mı gelmem gerekiyor bilgili abilerim ya da kardeşlerim yardımcı olursa cok sevinirim.

Kargo ile gonderebiliyorsunuz

Kesin midir bu durum, prosedür nasil işliyor? Kargoyla gönderim hizmeti henüz baslamadi diye duymustum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

hocam gecen gun elimden dusurdum telefonu ekran catladı baya bi onu tutan sadece koruyucu apple randevumu aldım ama ucret isterler diye dusunyorum bu yuzden bi bahane bulup ucretsiz tamir ettirmem yada degistirmem lazım

Umarım 50 tl fazla alırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: megamefta

randevu alabilenler saat kaç gibi denediler?

randevu alacak arkadaşlar gece 12 den sonra bir hafta sonranın randevularını açıyorlar,kısa sürede bitiyor o da bilginiz olsun
  • Üst tuş benim de sallaniyor fakat bu degisim yapilan cihazlarin belirsizligi kafami karistiriyor

• carsii kullanıcısına yanıt
    Apple Amerika ile Eski İnglizce hocam görüştü.Swap cihazlar kutulu cihaz gibi sıfırmış.Tamir falan görmemiş.Forumdaki arkadaşın verdiği bilgileri söyledik.Apple'nin verdiği bilgi aynen şöyle " Şimdiye Kadar Apple Üretim Tesislerine Hic bir Müşterimiz Girmedi" Dediler.

Ayrıca samsung gibi tamir icin 20 - 40 gün bekletmiyorlar ve sizi madur etmiyor.Burdaki swap hakkındaki bilgiyi bu arkadaşlar yanlış vermiş.
  • Anladim hocam teşekkürler, peki kargo olayi hakkinda bilginiz var mi ?

• carsii kullanıcısına yanıt
    Online Store'den aldıysanız kargo ile garanti icin gönderebilirsiniz.Bunun icin appleyi aramannız gerekir veya onlar sizi arayabilir.

Başka bir yerden aldıysanız Apple'den Randevu alıp gönderiyorsunuz.Detaylı bilgi icin yarın mesai saatleri icerisinde saat 18:00'a kadar Online Sohbet den görüşebilirsiniz.
  • Genpa tarafından değişimi yapılan cihazımın garantisi applede bitmiş gözüküyor ben telefonu 2013 ocakta aldım bitmemiş olması lazımdı bikgisi olan ?

• hellbutcher00096 kullanıcısına yanıt
    Faturayla gidince yardimci olduklarini duymustum

• quote:

Orijinalden alıntı: ik6565

quote:

Orijinalden alıntı: megamefta

randevu alabilenler saat kaç gibi denediler?

randevu alacak arkadaşlar gece 12 den sonra bir hafta sonranın randevularını açıyorlar,kısa sürede bitiyor o da bilginiz olsun

teşekkürler az önce hallettim randevu işini.
  • orjinal sarj aleti ariyordum

apple storeda ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

orjinal sarj aleti ariyordum

apple storeda ne kadar?

80-90 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

orjinal sarj aleti ariyordum

apple storeda ne kadar?

49tlhttp://store.apple.com/tr/product/ME291ZM/A/lightning-usb-kablosu-05m
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Online Store'den aldıysanız kargo ile garanti icin gönderebilirsiniz.Bunun icin appleyi aramannız gerekir veya onlar sizi arayabilir.

Başka bir yerden aldıysanız Apple'den Randevu alıp gönderiyorsunuz.Detaylı bilgi icin yarın mesai saatleri icerisinde saat 18:00'a kadar Online Sohbet den görüşebilirsiniz.

Hocam ses kısma tuşu ve parmak izi sensöründeki çıtırtılardan dolayı göndermek istedim ancak aradığımda telefondaki arkadaş izmirde genpa, teleservice var gibilerinden bilgi verdi, yada istanbul için randevu alıp zorluya kendiniz götürmeniz gerekli dedi. Online store'dan aldım cihazı.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.