Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Trend Lite ve Galaxy Fame Lite modellerini Hollanda'da duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, Galaxy Trend Lite ve Galaxy Fame Lite modellerini Hollanda'da duyurdu

Hemen tüm akıllı telefon segmentlerine yönelik modeller üreterek ürün gamını oldukça geniş tutan Samsung, Hollanda'da iki yeni modeli daha gün yüzüne  çıkardı.

Samsung Hollanda tarafından tanıtılan iki yeni model Galaxy Trend Lite ve Galaxy Fame Lite şeklinde. Modeller orijinal versiyonların biraz kırpılmış hali olarak karşımıza çıkıyor.

Galaxy Fame Lite (S6790) modelinde orijinal versiyondaki 3.5 inçlik 320x480 piksel çözünürlükte ekran, 1300mAh batarya, 4GB depolama kapasitesi, 512MB RAM ve Android 4.1 işletim sistemi aynen korunurken, kamera 3MP çözünürlüğüne, işlemci hızı 850MHz seviyesine indirgenmiş ve NFC özelliği ile ön kamera kaldırılmış.

Galaxy Trend Lite (GT-S7390) modelinde ise 4 inçlik 480x800 piksel çözünürlükte ekran, 1GHz saat hızında çalışan işlemci, 512MB RAM, 4GB depolama kapasitesi, microSD girişi, 1500mAh gücünde batarya, Android 4.1 işletim sistemi şeklinde özellikler yer alırken, arka kamera 3MP çözünürlüğe indirgenmiş.

Modellerin satış fiyatı net olarak bilinmezken, önümüzdeki aylarda diğer Avrupa ülkelerinde de piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Samsung, Galaxy Trend Lite ve Galaxy Fame Lite modellerini Hollanda'da duyurdu

• he he çok gerekliydi sanki :D paso model basıyor samsung işi gücü para kazanma oldu galaxy s2 zamanı ne güzel firmaydın

• Samsung sezonu açtı, her gün yeni telefon görmeye hazır olun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hollanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modellerin adı robben ve sneijder mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haber şakamı ya?

• bunlar fena sayılmaz ama yarın ki modelede bi bakalım

• Samsung'un yaptığı şerefsizlik,daha yüksek donanımlı cihazlara sistem kaldırmıyor diye 4.1 getirmedi
  • Telefonlar ülkemizdeki bazı spir yorumcuları gibi duruyor dandik ve işe yaramaz

• 512 Mb Ram + Android + Samsung Apps direk çöp cyanogenmod harici olmaz bu cihazlar

• Ne yorum yapılabilir ki...
  • Bu özellikte telefonları artık çocuklara bile beğendiremiyorsun.

• Bu devirde bu nasıl işlemci hızı bu nasıl ram yahu

• E250 Lite bekliyoruz.

• Efsane galaxy s cihaza, 512 ram yuzunden kaldirmaz diye 4.0 ics bile vermediler. Hala acısı içimdedir. Samsung'dan amiral model disinda telefon alinmaz. Bence zaten yakinda bu kadar kolay satamayacak. Diger markalar kaptı biraz olayi. Aslinda onlarin da salakligi, çıkarılabilir batarya+sd kart koy, satis nasil yapilir gor. Sonra da nerede yanlis yapıyorum diye dusun dur :)

• snapdragon s800 yoksa alınmaz diyenler
  • miniler gitti liteler geldi
  • hani 512 mb 4.1 i kaldıramazdı

• Apple, Nike'ın tasarımcısı ile anlaşıyor

Samsung hala bi pok yapamıyor

• bu samsung varya bende galaxy wonder var bi güncellme vermedi şu telefonlaedaki sürüme baksana sen ben hala 2.3.6 da duruyorum daha samsungtan bişey alırsam telefon almayı düşünüyordum gidip g2 alcam samsung alcaktım değiştirtim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.