Şimdi Ara

Sony, Xperia Z1 mini için hazırladığı videoyu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
2.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, Xperia Z1 mini için hazırladığı videoyu yayınladı

Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra modellerini ülkemiz pazarında kullanıma sunan Sony, teknoloji dünyasının hakkında bir süredir konuştuğu Z1 mini modelini de Z1 f adı altında anavatanı Japonya'da lanse ettiği. Yakın gelecekte global versiyonunun da tanıtılması beklenen telefon, görece küçük boyutlarında abisi Z1 ile aynı donanımları barındırıyor. 

4.3-inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan Z1 mini, şu an mobil dünyanın yaygın kullanımdaki en hızlı işlemci çözümü olan Snapdragon 800 ile geliyor. 2.2GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, beraberinde getirdiği Adreno 330 grafik birimi ile 720p çözünürlüklü ekranda performans çıtasını oldukça yukarılara taşıyacak gibi görünüyor. 

Xperia Z1 gibi 20.7MP çözünürlüğünde kamera ile gelen telefona 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, daha fazla depolama alanı için microSD kart desteği, 2300mAh kapasiteli pil ve Android 4.2.2 işletim sistemi eşlik ediyor. Sony'nin yeni tasarım anlayışı çerçevesinde karakteristik güç butonu ve bağımsız kamera butonuna sahip olan telefon, ayrıca kullanıcılara farklı renk seçenekleri ile birlikte sunulacak. 

Japon üretici, iddialı telefonu Z1 mini ya da Japonya'daki piyasa ismi Z1 f için hazırladığı videoları da yayınladı. Biz de Sony tarafından hazırlanan videoları, sizler için yeniden düzenleyerek farklı bir müzik ile montajladık. Avrupa'ya ve ülkemiz pazarına ne zaman geleceği henüz bilinmeyen telefon, sahip olduğu özellikler ve kompakt boyutu ile kendi segmentinde uzunca bir süre konuşulacak gibi görünüyor. 

• Şu telefon türkiyeye gelmezse kendimi kesicem..

• Bulunsun yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 14 Ekim 2013; 15:10:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı ne olacak acaba. Bu arada müzik hiç olmamış :D

• hazırladığım video'yu yayınladı diye okudum
  • abi bunun neresi mini ya bu bildiğin amiral gemisi :D

• umarım uygun bir fiyattan gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: batukaan007

abi bunun neresi mini ya bu bildiğin amiral gemisi :D

Sony diğer markalar gibi mini yapınca orasından burasından kısıp içi boş bir cihaz cıkarmıyor ortaya.

Sony'ye göre mini demek mevcut teknolojiyi mini bir kasaya aktarmaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 14 Ekim 2013; 15:12:57 >
  • LG G2 aldım ama eğer g2 alamsaydım alacağım telefon bu olurdu ne bilieyim IPHONE'ın bir yazılı mı İOS diye o kadar küstahça bir fiyat uygulaması bana ters geliyor.Bir çok fazla özelliği olan g2 ler 1600 ken neden IPHONE 5 e daha fazla para vereyim ki :)

• bataryası 3.000 mah olsaydı minisi z1 den daha çok satardı.bu arada bu sistem 720 p ekranda çok yüksek performans gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rölativite -- 14 Ekim 2013; 15:20:33 >
  • Bın tl üstü meblağ olur yine telefonlar altını bile geçti o çıkıyor bu çıkıyor bu işte son yok güzel haber ama tüketici bilinçlensin artık
  • Bu video da Sony ekranlarına laf atanlara gelsin. Videodaki Z1 ama olsun minisiyle aynı ekran teknolojisine sahip. Kafanızda fikir olur en azından.

• Normal Z1'den daha performanslı olacak gibi gözüküyor.
  • Batarya s800 icin biraz az kalmis en azindan 2500 2600 olabilirmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Allah rızası için şu telefonu uygun fiyattan ver.Kırk yılın başı istediğim telefon yapıldı 1999 falan diyip psikolojik sınırımıza başlatma
  • Kız olsaydım verirdim diye kötü bir tabir vardır, kız olsaydım limon sarısını alırdım
  • Şu telefonun tasarımına, güzelliğine ve renklerine bakarmısınız. Eti Puf gibi.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Batarya s800 icin biraz az kalmis en azindan 2500 2600 olabilirmis

+1 ama 720p ve 4.3 inç olduğunu düşünürsek çok da kötü değil. Bu arada G2den memnun musun hocam
  • Android tarafında en alınası telefon olmuş bence ama fiyatı görmeden kesin bişey denilmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bu video da Sony ekranlarına laf atanlara gelsin. Videodaki Z1 ama olsun minisiyle aynı ekran teknolojisine sahip. Kafanızda fikir olur en azından.

z1 çok parlıyor..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.