Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
26
Favori
124.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben cihazı alalı 1 seneyi geçti.Bu süre zarfında tüm yeni gelen yazılımları yüklemişimdir.Şimdi son yazılımı kullanıyorum.Çok uygulama da yükleyip,kaldırmışımdır.Genellikle eternet ile kullanıyorum.Wifi de de kullandım.Hep kumandadan kapatıyorum.Fişten çekmiyorum.Sadece 1-2 kere çökme yaşadım.Son 1 ayda en az 5-6 elektrik kesintisi oldu.Sorun çıkarmadı cihaz.
  • Arkadaslar bende 1.5 seneye yakındır kullanıyorum makina üzerinde yapmadığım kurcalama kalmadı bi sıkıntı yok olmadı sadece hd çıkışı sıkıntılı idi gittim servise yenisi ile 25 dk içinde değiştirip gönderdiler nasıl sıkıntı yaşıyorsunuz ben anlamıyorum her kapanışta kumandanin kapatıp fişini çekiyorum oldu bitti o sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasım sorularına cevap bu konuda var

sence ınternete gıren bır cıhaz nasıl bazı sayfaları acamaz ? tabııkı acar

bazı uygulamalar calısmıyormu calısması dogal herkes uygulama yapıyor eskıyen var

bunlar dıger androıd cıhazlarda acarda bu modelde acmasa tamam derız fakat

uygulamalayı yapan admın yenısını yaptıysa kullanıcı google playe gmaıl gırısı yapmadıysa

uygulama calısmaz

daha bırcok kullanıcı google play markete gırıs yapması gerektıgını bılmıyor !

bu cıhaz ınternet rahatca gırer sıtelere bakarsın

yalnız tabııkı bır laptop hızı bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 4 Aralık 2014; 20:52:25 >
  • Fatihmc hocam atlanta düşünüyorum ancak mini ile hybrid arasında kaldım.Hangisi daha stabil çalışıyor ve modül dışında farkları var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedkelly58

Fatihmc hocam atlanta düşünüyorum ancak mini ile hybrid arasında kaldım.Hangisi daha stabil çalışıyor ve modül dışında farkları var mı ?

selam

hybrid melez demektır yanı

fullhd uydu alıcı
    media player ozellıgı
    androıd ısletım sıstemı bırarada oluyor

bu modelde modul gırısı , 3 usb gırısı fazladır

nakıt alımlarda yuzde 5 ındırımınız vardır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-Android-Full-Hd-Uydu-Alici__isp20224239

• ARKADAŞLAR
    ATLANTA TARAFINDAN YAPILAN YENİ İPTV UYGULAMAMIZ MARA İP TV İLE
    YEREL İPTV LER ARTIK HER ZAMAN GUNCEL

HAYIRLI OLSUN

MENU-UYGULAMALAR-APK INSTALLER BOLUMUNDEN YUKLUYORSUNUZ

http://www.dosya.tc/server36/d4hh0j/MaraIPTV.rar.html

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/1566222996946752/?notif_t=group_comment

• Karışmayım dedim lakin konu rotadan çıkıyor.Sözlerinize lütfen dikkat edin.ATLANTA kimseyi kandırmaz.Sözlerinizi lütfen düzeltin.Cihazınızda bir sorun var ise sorunlu hali ile teknik servise gönderiniz.Konuya dahil olan diğer arkadaşlar bizim ile iletişime geçtiler ve çözüm buldular.

Amacınız çözüm ise konuyu uzatmaz destek alırsınız.Amacınız sorun yaratıp burada karalama yapmak ise eminim doğru kullanıcılar size en güzel cevabı verecektir.
  • Bu cihazı kullanmaya başlayalı yaklaşık 1 ay oldu.Öncelikle fatih beye destekten dolayı teşekkür ederim.şu an için cihazda bir sorunum yok.Cihaz çok güzel ve hızlı tabiki next ten sonra,forumda okuduğum kadarıyla bir çok arkadaş sorun yaşıyor,sebepleri tabiki nedendir bilmiyorum ama uzun yıllardan beri bir android kullanıcısı olarak tecrübelerime göre,bir cihaza kapasitesinden fazla uygulama yüklerseniz cihaz afallayıp kalıyor ayrıca market dışından yüklenen uygulamalar (gerekli,gereksiz)cihazın performasını etkiliyor.Arkadaşlara tavsiyem çihazla gelen uygulamalar dışında fazla uygulama yüklemeden kullanmaları,tabi kullanıcı olarak ben daha yeniyim cömezim yani, ama benimkisi sadece bir fikirdir.En azından fatih bey olsun Ali bey olsun destek ve çözüm bulmaya çalışıyorlar.Diğer kullandığım markada ne destek vardı nede birilerine ulaşabiliyordunuz.en azından bu yönüylede değerlendirmek kanısındayım.herkeze sorunsuz kullanmalar.

• Yazdıklarını aklı başında biri okusa ne diyeceği malum.

Biz ayıplı mal satmayız burada yazdıklarınız ile ayıp kavramını biliyorsanız yapan sizsiniz.

Vermiş olduğunu linler de ki kişilerden sadece 3 kişi bizimle iletişime geçti ve sorunu çözüldü.İnanmıyorsan konuyu açanlara ve arada yorum yapanlara sorarsın.

Bundan sonra yazacakların cevapsız kalacaktır....İstediğini yazıp çizmekte özgürsün..

Diğer satıcı ve destekçi arkadaşlara da bulaşma varsa derdin bizimle çözersin..
  • Arkadaslar atlanta smart g4 hd box surumu son surumumudur yardinci olabilirmisin rica etsem yazilim surumu 1.6.4 yukleyici surum 1.5.3 android 4.0.3 dogrumudur yardimlariniz icin simdiden tsk.yoksa guncelleme mi yapmam lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rugumrugu -- 10 Aralık 2014; 21:00:08 >
  • yarım saat önce elektirik kesildi ve cihaz gene çöktü yeniden bütün sistemi yükledim sen halen kalkmış bana kibarlık dersi veriyorsun enerjinizi buraya harcayacağınız cihazınıza harcayında hatalarını giderin... tuturmuşsun bize gönderin tamam benim cihaz bazen kapatıyorum çöküyor bazen elektirik kesiyor çöküyor hatası donanımdamı yazılımdamı onu açıklayın bilelim yani size gelince cihazın sorunları bitecekmi?
  • Anlaşmalı kargo Aras lütfen gönderiniz.(Cihaz problemli iken).Buradan cihazınızda ne gibi bir sorun olduğunu söyleyemeyiz.Yazılım ile de düzelebilir ,düzelmeyebilir de.Buna kara verecek olan teknik birim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rugumrugu

Arkadaslar atlanta smart g4 hd box surumu son surumumudur yardinci olabilirmisin rica etsem yazilim surumu 1.6.4 yukleyici surum 1.5.3 android 4.0.3 dogrumudur yardimlariniz icin simdiden tsk.yoksa guncelleme mi yapmam lazim

evet son surum kullanıyorsunuz

• carpediem1

cıhaz acılırken kumandadan kyesılın yanındakı kırmızı tusa basılı tutun

kurtarma ekranı gelıcek

3-1-1 basıcaksın cıhaz yenıden acılıcak kanal lıstesını yukluyup kullanabılırsın
  • ARKADAŞLAR TIK HIZINDA KAMPANYA VAR

KAÇIRMAYIN

ATLANTA SMART G4 +FİLBOX MODUL SİNEMA TV PAKETİ SADECE 599 TL

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-uydu-alicisi-filbox-modul-599-tl-P36620231

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 12 Aralık 2014; 18:36:22 >
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    hocam selam,

Pause yok demiştin.
    timeshift ozelligi setupta acık durumda, o nasıl kullanılıyor?? pause yerine gecer o da eger sürekli gecmişi kaydediyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam selam,

Pause yok demiştin.
    timeshift ozelligi setupta acık durumda, o nasıl kullanılıyor?? pause yerine gecer o da eger sürekli gecmişi kaydediyorsa.

Hdd takiliyken kayit yapar
    Kumandadan sol tusa bakarsan geri gider

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam selam,

Pause yok demiştin.

Hdd takiliyken kayit yapar
    Kumandadan sol tusa bakarsan geri gider

bu da demektir ki kanal Pauselamak var hocam

Kanalı 1 saniye geri alıyorum sol tuşla, sonra ortaya basıyorum al sana pause )))

• pardon 1 kere sola basınca kanal pause oluyormuş zaten,
    sonrasında her sola basısta geri sarıyor .. HD kanalda da calısyor supermiş.

tabi butun gun bu kaydı timeshit yapıyor diye dusunursek hem flashı hem aleti baya yoruyorum.

OTOmatik SLEEP moda gecme zaman ayarı var mıydı acaba? gece oyle kapansın bari.
  • Slm
    Teledunya hd kullaniyorum yani kablolu tv nin hdsi alicisini degistirmek istiyorum atlantanin bu cihazi hosuma gitti ama canak anten kullanmadigim icin kablolu tv ile cihazi. Calisip calismayacagi konusunda tereddutlerim var bu konuda bilgisi olan arkadaslarin bilgisinden faydLanmak isterim. Simdiden tesekurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.