Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
26
Favori
124.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: care77a

Slm
    Teledunya hd kullaniyorum yani kablolu tv nin hdsi alicisini degistirmek istiyorum atlantanin bu cihazi hosuma gitti ama canak anten kullanmadigim icin kablolu tv ile cihazi. Calisip calismayacagi konusunda tereddutlerim var bu konuda bilgisi olan arkadaslarin bilgisinden faydLanmak isterim. Simdiden tesekurler

selam
    teledunyada bu cıhazı kullanabılırsınız

http://www.sanalpazar.com/Neta-8800-Hd-Qam-Headend-Kablo-Tv-Alicisi__isp34225027

atlanta smart g4 uydu sıstemı ıle sınyal alır ama ıptv ılede kanalları ızlıyebılırsınız

sınırsız ınternet olması yeterlıdır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-Android-G4__isp18464208

• rotanalar bile gelmiş marala bu çok iyi
  • bide uygulamalardan program basitçe nasıl siliniyor onu yapamadım
  • menu kurulum uygulamalardan kaldırabılırsın
  • selam
    uygulamayı sıldıkten sonra cıhazı yenıden baslatın 2.48 yukleyın
  • fATİH bEY
    Onu da yaptım . Tekrar uygulamayı yükledim. Ancak ne Ipcam nede Search ekranı çalışmıyor. Search ve internet tıkladığımda Malesef ara durdu yazıyor işlemi kapatıyor. Ipcam de htddp ekranı onay kutucuğunu tıkladığımda uygulama durduruldu yazıp ıpcam kapanıyor
  • fatih bey size bi sorum olucak.. g4 mini de android 4.2.2 kullanılırken donanımları aynı olmasına rağmen g4 te android 4.0 kullanılıyor.. bunun nedeni denir acaba..
  • 0212 8752570 fabrıkaya sorarsınız onlar cevaplar
  • Tam almayi düşündüğüm zamanda yine popüler bir forumda konuları inceledim özellikle çok çökme probleminden bahsetmisler elektrik kesince vb.. Bazı arkadaşlar da sinyal probleminden bahsetmiş bunları görünce kafamda soru işareti oldu sizin fikriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yonetmen SELAM

O KONUya YAZDIGIMIZ MESAJLAR YERINI BULMUYOR

benım konum bu oldugu ıcın buradan yazalım lutfen

yazdıgınız sorunu gıdermek ıcın once 1.64 loaderlı yazılım falsha yukleyıp

1- cıhazı mavı tusla acıp 1.64 yazılımın yuklenmesını saglayın

2- yukleme bıtıp cıhaz acılınca kurulumdan fabrıka ayarına donun

3- kurulum guncelleme yerınde kanal lıstesını yukleyıp kullanmaya devam edebılırsınız
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Merhaba Fatih Bey

Söylediğiniz adımları Atlanta Destek ekibi gün içerisinde ile gerçekleştirdik. Sorunu hallettik.
    Yalnız ben Atlanta'nın sitesinden aldığım USB_1.64_loadar_olmayan yazılımı kullandım.
    Söylediğiniz yazılımı nereden bulabilirim? Lazım olduğunda kullanmak üzere..

İlginiz için teşekkür ederim.

Selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonetmen

Merhaba Fatih Bey

Söylediğiniz adımları Atlanta Destek ekibi gün içerisinde ile gerçekleştirdik. Sorunu hallettik.
    Yalnız ben Atlanta'nın sitesinden aldığım USB_1.64_loadar_olmayan yazılımı kullandım.
    Söylediğiniz yazılımı nereden bulabilirim? Lazım olduğunda kullanmak üzere..

İlginiz için teşekkür ederim.

Selamlar..

merhaba

http://update.atlanta.com.tr/164/
  • fatih bey maraldaki kanallar uçmuş sadece yerli kanallar kalmış. Sizdede öylemi
  • http://sahibinden.com/188813772

Next pandora uydu alıcımi SATIYORUM

• Fatih bey ve konudaki Arkadaşlar kolay gelsin sizi ve uydu alıcısını burdan takip ediyorum çok beğendim bende dsmart modül var ilk zamanlar android box alıp LCD bağlıyayım dedim sonra internette bu cihazı görünce işte tam aradığım cihaz dedim sizce android box yerine bu cihaz bana tatminkar olurmu modülde cihaz donmaları oluyormu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: campır

Fatih bey ve konudaki Arkadaşlar kolay gelsin sizi ve uydu alıcısını burdan takip ediyorum çok beğendim bende dsmart modül var ilk zamanlar android box alıp LCD bağlıyayım dedim sonra internette bu cihazı görünce işte tam aradığım cihaz dedim sizce android box yerine bu cihaz bana tatminkar olurmu modülde cihaz donmaları oluyormu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Dunya da tek modul girişi olan android işletim sistemli uydu alıcısı dir

dsmart modul ile sorunsuz kullaniuorum
    sorunyok kanal gecisleride hizlidir

ilk mesajda dsmart modul ile videomuz var

bakabilir siniz

• Cevabınız için teşekkürler iyi çalışmalar Fatih bey
  • Fatih bey bir sorum daha olacaktı arkasına wifi anteni takabiliyormuyuz 3. kat yukardan alıyorum wifiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi campır -- 19 Ocak 2015; 17:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: campır

Fatih bey bir sorum daha olacaktı arkasına wifi anteni takabiliyormuyuz 3. kat yukardan alıyorum wifiyi

Kasa içinde dahili wifi vardir
    cekmezse acess point alabilirsin

• selam smart g4 ekranda görüntü gidip geliyor ve kumanda ile herhangi bir işlem yapamıyorum. cihazdaki yeşil açılma işareti yanıp sönüyor düzelmesi için ne önerirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.