Şimdi Ara

!!! PC'niz İstediğiniz Zaman Kapansın - ShutDownPro !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ShutDownPro, sizin belirlediğiniz bir zamanda veya sağ alt köşede görev çubuğundaki simgesine tıklandığınızda bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmaya yarayan yazılımdır. Ayrıca programın yeniden başlatma, oturum kapatma, bekletme modu, uyku modu özellikleri de mevcuttur. Ek özellikleri ise sistem bilgisi, sistem zamanı bilgisi, işlemci bilgisi, CD-ROM açma-kapatma, görüntü özelliklerine erişim, tüm pencereleri büyültme, küçültme, kapatma, masaüstü yenileme, favoriler listesi, açılan pencereleri kapatma, ekran çözürlüğü bilgisi ve Network PC kapatma özellikleri mevcuttur. Programın, İngilizce ve Almanca olmak üzere iki dil desteği bulunmaktadır.

200 KB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

• çok iyi yaa..saolasın...
  • teş...
  • Rietveld teşekkürler paylaşımın için bu programıda soranlar çok çıkıyordu paylaşımda bulunman iyi oldu
  • valla arayanlardan ama soranlardan değilim bulamamıştım teşekkürler lüleburgazlı
  • arkadaşaım sağolasın bende böyle bir program arıyordum keşke türkçe olsaymış neyse artık.
    bir de yanlışlıkla alttaki simgeye basıp duruyorum hemen pc kapanıyor bunu nasıl ayarlarım.
  • Kapama düğmesine bastım download boşa gitti

sona geldiydim rapid
  • teşekkürler.

• Ben power off kullanıyorum buda güzel.Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

Ben power off kullanıyorum buda güzel.Teşekkürler

bende o tuş yok
  • ben bu programı çözemedim yaff

power off nasıl kullanışlı ve basit mi ?
  • bende çözemedim ya pc yi kapatamadım daha. power of nasıl acaba
  • SAĞOLASIN
  • Eline sağlık, yeğen çocukları için böyle bir program isteyip duruyordu.

Buna çocuklar girmesin diye şifre koyabiliyormuyuz acaba ?
  • Yapacağımız işlemi kısaca tanımlayacak olursak: Bilgisayarımıza atadığımız bir zaman süreci sonucunda işlemlerin sona ermesini ve bilgisayarımızın kapanmasını sağlayacağız.
    Mesela 100 MB lik bir dosya indirimi yapıyoruz. tam o sırada acil olarak işyerine gitmemiz gerekti ya da okula. Bilgisayarımızın dosya yükleme işlemini yaptıktan sonra kapanmasını istiyoruz, gerek enerji tasarrufu açısında gerek diğer sebeplerden ötürü. Yapacağımız işlem ise çok basit:
    Başlat --> Çalıştır --> tsshutdn 3600

Bu komut satırını çalıştırdığımız andan itibaren, bilgisayarımız 3600 saniye sonra; yani 1 saat süreci sonunda kapanacaktır. 3600 değeri yerine, istediğiniz süreci saniye girebilirsiniz. Böylece tahmini olarak 1 saat sonra bitecek bir işlem için saatlerce bilgisayarınız açık kalmamış olacaktır...

bu da farklı yol :) (turktekno)

• Ben bunu da kaçırmışım ya.
    Kolcu ya ve rietvelte tşkler...
  • yüksek boyutu dışında güzel bir program,eline sağlık.
  • gercekten uzun bir süredir aradıgım tipte bir program sağolun
  • teşekkürler.
  • @_KoLCu_ arkadaşın taktiği de çok güzel.

Edit: Win7'de işe yaramıyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 15 Aralık 2009; 4:07:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.