Şimdi Ara

Limitless (2015) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
22
Favori
14.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın gözünde nasıl olduğu önemli değil. Gerçekler önemli. Teröristlerin hiçbiri "GERÇEK" Müslüman değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Naz'in kızı da güzelmiş geçen Gotham'da vardı ama burdaki hali ayrı bir güzel

Sanırım haftaya adam gibi bir konu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

"Hocam yanlış anlamayın da terorist saldırıların %90ının müslümanlar tarafından yapıldığı bi dünyada yaşıyoruz."

Sen onların gerçekten Müslüman olduğunu mu sanıyorsun? Müslümanlığın en önemli kurallarından birisi insanları veya herhangi bir canlıyı öldürmemektir.

küresel medya böyle düşünmeni istiyor işte. her silahlı müslümanı terörist sanmayın. doğu türkistanda ırakta afkanistanda binlerce değil milyonlarca müslüman öldürüldü. asıl teröristler bu ölümlerin emrini veren takım elbiseli resmi makam sahibi kişilerdir.

• taha435 T kullanıcısına yanıt
    Seninle aynı şeyi savunuyoruz zatn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Seninle aynı şeyi savunuyoruz zatn

özür dilerim ozaman ''Sen onların gerçekten Müslüman olduğunu mu sanıyorsun?'' dediğin için bunu kast ettiğini sandım.
  • bugün 4 bölüm izledim o kadarda kötü gitmiyormuş bence, (2-3-4-5) bu hafta yetişirim artık güncele.
  • quote:

Dünyanın gözünde nasıl olduğu önemli değil. Gerçekler önemli. Teröristlerin hiçbiri "GERÇEK" Müslüman değil.

Kime göre gerçek neye göre gerçek? Daha önce dediğim gibi bence dizi konusunda dine girmeyelim. Herkesin dini kendine, sen farklı yorumlarsın-ben farklı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek nesnel bir kavramdır doğrular ise kişiye göre değişir diyerek nokta koymak istiyorum.

• 22 Jump Street tarzı son çok iyi olmuş The Wire izleyenler hemen tanımıştır Clay Davis abimizi, iyi bölümdü. Babasına anlattı her şeyi sıkıntı olabilir ileride. Şarkılar da çok güzel dizinin bence:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güzel bölümdü

bu sefer iyi konu bulmuşlar gerçi daha da iyi olabilirdi. Bu adamı böyle önemli görevlerde kullanman lazım diğer türlü hap israfı
    2 haftada En çok aranan listesini bitirdi resmen.
    Bruntouchables
    Sondaki ünlem işareti de güzel detaydı

• Bence dizi çok güzel, çok şey söyleme gereği de duymuyorum. Bu yılın en kaliteli ilk 10 dizisinden biri..
  • bu nasıl bölüm ya çok iyiydi

https://store.donanimhaber.com/78/8a/de/788ade158e2b7bdf09f44a7aed6cbed5.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Kasım 2015; 13:22:46 >
  • Çok iyiydi bu bolum

• Gayet güzeldi son bölüm. Bu tatta devam ederse olay olur.

• son bölüm 22 jump street filminin sonuna benzemiş güzel bölümdü
  • Şimdiye kadar ki en iyi giriş ve bitişe sahip bölümdü. Çok keyifle izledim çoğu sahnede yarıldım. Naz gerçekten ölmemiştir herhalde yardımına ihtiyacımız var derken ölü taklidiydi sanırım.
  • Dizi iyice makara kukaraya bağladı, açıkçası başta hiç böyle bir dizi beklemiyordum.

Ama en azından izlerken sıkmıyor, böyle kafa dağıtmalık eğlendiren bir yapısı var.

Her ne kadar her bölüm farklı olaylı dizileri sevmesem de izlemeye devam...
  • Amerika'da bizim sokakta çekimleri vardı 2 gündür. 11. bölüm çekiminde izlenecek is güvenliği prosedürlerini buldum sette. Alın size spoiler

Limitless (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 20 Kasım 2015; 15:14:08 >
  • İyice saçmaladı dizi 1x9 baba göre hüsran,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.