Şimdi Ara

samsung lazer yazıcı çıktı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar 2 gündür yazıcım çıktılar da sayfanın ortasında beyaz cizgiler çıkıyor yani silik çıkartıyor yardım edebilirmisiniz
    örnek
    Yazıcım Samsung CLP365
     samsung lazer yazıcı çıktı sorunu samsung lazer yazıcı çıktı sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcu45 -- 12 Ekim 2013; 13:07:44 >

• yolcu45 Y kullanıcısına yanıt
    merhaba ,yazıcınızın toner kartuşu üzerindeki bıçak arızalı 15 tl maliyetle değiştirildiği taktirde sorununuz çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytoner

merhaba ,yazıcınızın toner kartuşu üzerindeki bıçak arızalı 15 tl maliyetle değiştirildiği taktirde sorununuz çözülecektir.

drum da sorun olabilirmi acaba sadece bıçakta mı dır sorun
    drum arızaları siyah çizgiler oluşturur.büyük bir ihtimalle bıçak arızalıdır.
    ilk önce yazıcı modelini yazda daha sağlıklı yardımcı olabilelim kardeş . soruna gelince de toner bıçağından kaynaklı toner bıçağını sök hassas bi şekilde tırnağınla bıçak üzerinde yapışan toner tortularını temizle düzelir.
  • yazıcım samsung clp 365 soruna gelince yazıcıyı tamire gönderdim dediklerine göre lazer ünitesi tozlanmış temizlediler birde siyah toner arızalıymış
  • yazıcıda kı laser unıtesi yanı poligon unitesi ile alakalı bir sorun değil...siyah toneri değiştir.sahibinden.com danbos toner al kendın doldur...orjınala bos yere para verme...samsung clp 365 siyah boş toner fiyatı 20 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedefkartus

yazıcıda kı laser unıtesi yanı poligon unitesi ile alakalı bir sorun değil...siyah toneri değiştir.sahibinden.com danbos toner al kendın doldur...orjınala bos yere para verme...samsung clp 365 siyah boş toner fiyatı 20 tl

20 tl ye bos toner mi varmıs ya nereden o linkini atsana
  • hedefkartus kullanıcısına yanıt
    nasıl güvenilir bir satıcımı bu profiline baktım daha önce hiçbir alışverişi yok
  • al ben bu adamdan alıp doldurup kutulayıp 100 tl ye satıyorum al
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedefkartus

al ben bu adamdan alıp doldurup kutulayıp 100 tl ye satıyorum al

piyasada 100 tl muadil i sen 15 diyince şaşırdım
  • arkadaşlar siyah tonerde sorun var demişsiniz de bu silik lik tüm renlkerde var gibi sadece siyah toneri değiştirirsem düzelicek mi yoksa bosu bosuna masraf yapmıyayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.