Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 8' (SM-T310) MHL HDMI Bağlantı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Tab 3 8" (SM-T310) için LCD Tv ye görüntü aktarmak için MHL HDMI adaptör varmı piyasada , Atıyorum S4 için olan (http://www.teknosa.com/urunler/145053264/samsung-et-h10fauwegww-galaxy-s4-beyaz-hdmi-adapto?term=samsung hdmı) bu ürünü alsam tab 3 içinde kullanabilirmiyim uyum sorunu olur mu ? Teşekkürler...

• yokmudur fikri olan
  • her mhl kablo uyar, sadece mhl hdmi dönüştürü olması lazım. yani tvye görüntü aktarmak için mhl-hdmi dönüştürücü ve hdmi kablo yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirohingi

her mhl kablo uyar, sadece mhl hdmi dönüştürü olması lazım. yani tvye görüntü aktarmak için mhl-hdmi dönüştürücü ve hdmi kablo yeter.

hocam peki bu kablolarda bi de mikro usb girişi var adaptör enerjili bişey galiba, siz kullandınızmı görüntü normal hdmi-hdmi bağlantı gibi iyi oluyor mu?
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    mikro usb girişi cihazı beslemek için, çünkü mhl üzerinden 1080p hdmi görüntü aktarma için cihazın kendi gücü yetmiyor, o yüzden aynı zamanda şarja bağlıyorsunuz cihazı. en azından benim kullandığım tüm telefonlarda böyle. cihaz desteklediği sürece hdmi üzerinden direk 1080p görüntü ve ses gidiyor. ben oyun da oynadım, film de izledim kalitesi harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirohingi

mikro usb girişi cihazı beslemek için, çünkü mhl üzerinden 1080p hdmi görüntü aktarma için cihazın kendi gücü yetmiyor, o yüzden aynı zamanda şarja bağlıyorsunuz cihazı. en azından benim kullandığım tüm telefonlarda böyle. cihaz desteklediği sürece hdmi üzerinden direk 1080p görüntü ve ses gidiyor. ben oyun da oynadım, film de izledim kalitesi harika.

sağolun hocam, yeni tab 3 8.0 aldım da ondan sormuştum, kablo için gg de epey alternatf var sanırım iş görürler
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    iş görür kablolar yeter ki biraz kaliteli olsun.
  • http://www.teknosa.com/urunler/145053264/samsung-et-h10fauwegww-galaxy-s4-beyaz-hdmi-adapto?term=samsung bende bugün bu ürunden aldım tabletim galaxy tab 3 8.0 baglantılarını yaptim ama goruntuyu aktaramadim acaba tabletten veya tv den bir ayarmi gerektiyo cozemedim....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.