Şimdi Ara

En iyi samsung tablet hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar şu anda piyasada performans olarak en iyi samsung tablet hangisi ? Ya android samsung tablet ya da ıpad alacağım kıyaslama yapmak için önce samsungların arasından en iyisi hangisi onu öğrenmem lazım.

• 1. Sırada Yeni Note 10.1 vardır.
    2. Sırada Nexus 10
  • Yeni note 10.1 çıktı mı yav
  • fiyat performans açısından bakarsak galaxy tab 3 8" ekran 599lira..
    teknik özellikleri 1.5ghz işlemci 1.5gb ram 16gb bellek olup bu kadar uygun fiyata daha güzel birşey bulamazsınız..

note 3 serisi 10" ekran satışlarını baltalamasın diye gitmişler tab 3 serisi 10" ekran modeline 1gb ram koymuşlar
    yani tab 3 serisinin 8" ekranında 1.5gb ram var, 10" ekranında 1gb ram var..

bu samsung çok uyanık
  • IFA fuarındaki 2014 samsung galaxy note 10.1 in incelemesine baktım. Cihazda 3GB Ram dan tutun çözünürlük çok yüksek seviyede. Fakat cihaz daha çok iş için kullanacaklara göre tasarlanmış. Yani çözünürlük çok yüksek olacağı için bazı oyunlarda içindeki donanımın hakkını vermeyebilir. Ben samsung da oluşan kasmalardan dolayı ıpad almaya karar verdim. Arkadaşımın ıpad 2 si var cihaz hala güncel oyunları oynuyor. Bu benim açımdan şöyle önemli ben ıpad alırsam demekki daha güncel süre kullanıcam samsung'a göre. Asım amacım okul için almak pdf dosyalarını okumak için fakat o kadar para vermişken oyun oynamamakta olmaz. Ipad 4 veya yeni çıkacak ıpad i bekliyeceiğ.
  • yeni çıkmış diye gidip ipad minialmayın da sakın..
    1ghz işlemci ile 512mb ram koymuşlar alete, insanlar teknik özelliklerine bakmadan saldırıyor..
    bu zamanda 512mb ram ne yaa, depoda kalan ramleri bitirmeye çalışıyorlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

yeni çıkmış diye gidip ipad minialmayın da sakın..
    1ghz işlemci ile 512mb ram koymuşlar alete, insanlar teknik özelliklerine bakmadan saldırıyor..
    bu zamanda 512mb ram ne yaa, depoda kalan ramleri bitirmeye çalışıyorlar sanırım

Galiba. Zaten retina ekran yok ıpad mini de aldığım cihazın ekranına da çok önem veririm çözünürlükte önemli sonuçta oyun oynayabileceğim seviyeye kadar çözünürlük olsun yeter. Ipad mini nin tasarımı çok hoş aynı tasarımı ve retinalı ekranı ıpad 5 te falan yapsalar süper olur.

• samsung n8005 10.1 inc iş için kullanacağım. önerirmisiniz ?
  • Samsung markasından uzak dur derim. Arıza durumunda ciddi maliyetler çıkarıyor. Bir yıl önce 2 tablet aldım. Bugün ikincisinide çöpe attım.
  • Ben böyle bir konu açtığımı bile unutmuşum. 8 aydır ipad air kullanıyorum herşeyinden memnunum. Konuyu hortlatmışsınız azcık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.