Şimdi Ara

Logitech Gaming MAKROLAMA Resimli Anlatım - ANA KONU !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
17
Favori
10.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar son zamanlarda çok sık pm aldım bu konuyla ilgili baktım doğru düzgün bir anlatımda yok bu konu yeni başlayanların kafasında büyük bir sorun. Aslında logitech işi bizim için baya kolaylaştırmış çok güzel bir program yapmış. Ben size sadece nasıl yapacağınızı göstereceğim.

Kısaca açıklayalım

MAKRO nedir ?

Klavye üzerindeki G tuşlarına çeşitli karışık windows kısayol kombinasyonlarını atayabildiğimiz veya çok kullandığımız programları tek tuşla açabilmemiz , uzun metinleri tek tuşla yazmasını sağlayabildiğimiz bir nimettir. Bu bize oyunlarda hız ve zaman kazandırır.

Evet başlıyoruz sorunuz olursa sorabilirsiniz.

İlk öncewww.logitech.com a giriyoruz.

Destek >> Destek + İndirme >> OYUN >> Klavyemiz veya Mouse'imizin modelinin üzerine tıklıyoruz.

Bende G103 var listede yok fakat G105 yazılımı G103 içinde sorunsuz uyuyor.

Yüklemelere tıklıyoruz. Windows sürümleri doğruysa indirmeye başlıyoruz.

Ve sonrası resimlere bakarak hallediyoruz.

İNDİRME EKRANI :

YÜKLEME EKRANI :

PROGRAM AYARLARI EKRANI :

Teşekkürleriniz , önerileriniz , eleştirileriniz , sorularınız için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Mart 2015; 15:18:08 >

• Lazım olabilir rezervemizi yapalım.

+ yorumlarınızı eksik etmeyin gençler konu üstte kalsın .
  • Güzel guide yapmışsın. Eline sağlık.

Bu arada ben de artık G103 sahibiyim. G tuşlarına da bir alışamadım gitti ya. ESC'ye basacam diye G1'e basıyorum sürekli veya G1'e basmamak için az sağ taraftaki tuşa basıyorum(el yordamıyla bunlar hep anlık olan şeyler) bu sefer de meğer F1'e basıyormuşum. Deli etti resmen..
  • Emeğine sağlık. Teşekkürler.
  • OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    Yararlı olmuş elinize sağlık. Sizin sorununuza gelince tek çözümü zaman. Kas hafızası ile alakalı bir durum 5-10 günden uzun sürmez normalde yerlerine alışmak yeni klavyedeki tuşların.
  • Eline , emeğine sağlık hocam. Gerçekten bende dahil birçok kişinin işine yarabilecek bir anlatım olmuş.

Bu arada ESC tuşuna ilk zamanlarda bende alışamamıştım ancak, daha önce X7 kullandığım için ESC takıntısını onda çözdüm zamanla.

Ben ve diğer kullanıcılar gibi eminim zamanla sende alışacaksın @OsbourneReynolds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpserkan -- 24 Eylül 2013; 14:48:25 >
  • eline sağlık bu guide için teşekkür ederiz :)
  • bende şöyle bir şey var şimdi g105 de m1 ışığı yanıyor ve g tuşlarına kısayol atadım aynı şekilde m2 ve m3 e atayınca m1 dekii atadıklarım gidiyor bir türlü yapamadım bunuyani sadece 6 tane kısayol ataya biliyorum 18 tane ataya bilme ihtimalim yokmu acaba normal masaüstünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

bende şöyle bir şey var şimdi g105 de m1 ışığı yanıyor ve g tuşlarına kısayol atadım aynı şekilde m2 ve m3 e atayınca m1 dekii atadıklarım gidiyor bir türlü yapamadım bunuyani sadece 6 tane kısayol ataya biliyorum 18 tane ataya bilme ihtimalim yokmu acaba normal masaüstünde

diğer arkadaşlarada bir sor onlarda sorun yoksa senin klavyede sıkıntı var
  • OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    Bende alışamadım onun için hafif sağa yatık biçimde oynuyorum oyunlarımı :D

konu için teşekkürler
  • uplansın.
  • Baya faydası oldu teşekkürler paylaşım için. Elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoI3aR

Eline sağlık g103 içinde program yüklenmiş;

http://www.logitech.com/tr-tr/support/g103-gaming-keyboard?crid=411&osid=14&bit=64

baktım aynı şey.
  • Güzel bir konu. Ellerinize sağlık .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper :D
  • Maktım mx performance mouse mevcut bende nasıl yapabilirim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nachtmystium

Maktım mx performance mouse mevcut bende nasıl yapabilirim acaba ?

logitech ten mouseınıza uygun setpoint yazılımını indirin ve gerisi zaten türkçe oradan yaparsınız onun içinde ayrı konu açacaktım bendede M705 var gaming olmadığı için açmadım belki açarım bir ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Nachtmystium

Maktım mx performance mouse mevcut bende nasıl yapabilirim acaba ?

logitech ten mouseınıza uygun setpoint yazılımını indirin ve gerisi zaten türkçe oradan yaparsınız onun içinde ayrı konu açacaktım bendede M705 var gaming olmadığı için açmadım belki açarım bir ara.

Tesekkurler
  • üstad g105'deki m1 m2 m3 menüsü kendi arasında eşleşiyor yani m1 g4'e atadığım komut m2 ve m3'ede geçiyor m2 m3den düzeltiyorum bu seferde m1'e geçiyor yani m'lerin mantığı yok gibi oluyor neden böyle bir sorun yaşıyorum çözemedim bir türlü
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.